reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

Nie no jasne, ze tak... póki co najważniejsze jest dla mnie zobaczenie bijącego serduszka, potem badanie w 12 tygodniu, potem ruchy, potem 22 tydzień itd, ale przecież możemy sobie pogadać na każdy temat o porodzie też ;)
 
reklama
Karmelia, ja się dopisuję do tych z wieczornymi i nocnymi mdłościami :)

Izabela, w burakach jest dość dużo żelaza, pomagają przy tworzeniu hemoglobiny, więc może stąd takie zachcianki :) a jajko to bardzo dużo białka i innych składników odżywczych. Też ostatnio o barszczu czerwonym myślę ;)
ja mam termin według OM na 30 maja, według pierwszego USG na 1 czerwca a według drugiego USG na 3 czerwca :) Stawiam na Dzień Dziecka :D

Kitty, dobrze, ze nareszcie trafiłaś na dobrą panią ginekolog :) samo wrażenie jest ważne, kompetencje, zaufanie do lekarza to sprawa w naszym przypadku priorytetowa :)
 
Ja dziś latam ze szczęścia pod sufitem :)
Dziś byłam na badaniach u nowej Pani gin :) - rewelacja o poprzednim lepiej nie mówić byłam zrobił tylko usg powiedział że sam pęcherzyk i przyjść za dwa tygodnie - ogólnie wizyta 5 min a ja w nerwach - strata kasy i czasu :(

Ps. Ja wole o porodzie nie myśleć teraz tylko do 12 tyg (przeziernistość karkowa ) i 22 tydz a potem z górki i pewnie dopiero zacznę się bać na maksa

Dlatego ja nie ufam w 100% lekarzom. W ciąży z Igorem miałam często badania USG. W 16tc miałam USG robione przez lekarza, który w tej dziedzinie uchodził z fachowca. Powiedział, że mam łożysko przodujące... Kolejne USG 22 tc. Byłam u innego lekrza - młodego, który robił specjalizację. Przy badaniu zapytałam go o łożysko, bo że niby przodujące.. A on mi na to kto mi tak powiedział? No i mnie uświadomił, że "na tak wczesnym etapie ciąży (czyli tym 16tc) nie można mówić o przodującym łożysku. Kazał mi się niczym nie denerwować, bo wszystko jest w porządku.
 
Z tym terminem produ to na tak wczesnym etapie chyba trudno okreslić jednoznaczną datę. Wg OM mam termin na 31.05. ale już po 1 usg okazało się, że termin wyszedł na 3.06. Nie wiem, co gin powie za tydzień - pewnie jeszcze coś innego :-) Może ja się zalapię na Dzień Dziecka :-)
 
Dagamit, ja też mam termin na 03.06:) Ale po cichu liczę na dzień dziecka- zwłaszcza, że mój mąż oświadczył mi się właśnie 1 czerwca:)) I wizytę też mamy tego samego dnia, ale zbieg okoliczności:))
 
reklama
Do góry