reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

Witam Dziewczynki
Nie wiem czy mnie pamiętacie :) Dużo nowych koleżanek przybyło a piszecie w tak zastraszającym tempie że chyba nie nadrobię:) Lece czytać coście pod moją nieobecność napisały
 
reklama
Aestima,
Dusiorek,
witajcie ,Dziewczyny:)))))))
Dobrego dnia i tygodnia (chociaż teraz np moje "tygodnie " zaczynają się od wtorków;)
 
Dzień dobry!!! :-) Jak Wasze samopoczucie?

Jeśli kiedykolwiek "martwiłam się" że nie mam mdłości to odwołuję! Ja już nie chcę! :no:
 
m

ide do wanny sie wygrzac.... ciao
Wiesz w ciąży gorące kąpiele nie są wskazanehttps://www.babyboom.pl/forum/members/dzastina222-64607.html

Misialina przykre, wiesz u mnie podobnie jest moja mam tak chłodno podeszła,, Jak chiałaś" więc bez skakania i radości. Teściowie się super cieszą. Nie przejmuj się. Ja wiem że później już będzie ok. Nie mniej też wolałąbym okrzyki radości.

Nowym mamusiom gratuluję 2 kreseczek

Magda 36 ja też tylko po sikańcu szt 3 u lekarza nie byłam idę w przyszłym tygodniu powinno wszystko już widać fajnie :)
 
dziewczyny prosze mnie tu nie straszyc :dry::dry::dry:
;-);-);-)
nie kapalam sie we wrzatku z nowu nie przesadzajmy...
co do braku objawow... w 1 ciazy tez tak mialam no co.. nie kazda musi tulic porcelane :-D:-D:-D ale nie mowie HOP bo moze mnie niebawem sie wszystko zmienic ;-)
w podbrzuszu lekko cmi tylko... ale to nie dokucza az tak.
 
Ja też sie ni zabardzo czuję, chora jeszcze nie jestem ale wolę dmuchać na zimne.
Dzięki Aestima za radę - dzisiaj pobiegłam do apteki po ten syrop dla ciężarnych "*spam*", Larvunia może też powinnaś...
Co do innych preparatów to VIT C i syrop z cebuli no i oczywiście dużo herbary z miodem i cytryną.
 
reklama
Co do pracy a właściwie zwolnienia z pracy to ja zupełnie nie wiem co mam robić... Pomóżcie !!!!
W zakresie mojej pracy dużo a właściwie cały czas podróżuję po Polsce i reszcie świata. Średnio co 2 tygodnie latam samolotem i to mnie strasznie martwi, bo tam się strasznie zarazki roznoszą (zamknięty obieg powietrza) i często z takich podróży wracam przeziębiona albo z grypą . Teraz niestety nie mogę sobie na to pozwolić. Dodatkowo moim miejscem pracy są laboratoria histopatologiczne, a tam multum substancji organicznych szkodliwych dla ciąży. Niby według kodeksu pracy to pracodawca nie powinien mi pozwolić pracować w takich warunkach, ale on jeszcze nie wie, że jestem w ciąży…. Ostatnim razem tak jak pisałam poroniłam a byłam na zwolnieniu od 5 tygodnia. Teraz się boję, że jakby się sytuacja powtórzyła to po prostu mnie wyleją po powrocie do pracy… No i jakby na to nie spojrzeć to jestem w kropce… Ale tak myślę, że chyba powinnam iść na zwolnienie bo nie mogę tak ryzykować…. Dzisiaj wieczorem wyjazd do Gdańska i potem już chyba pójdę do gina po zwolnienie….. Co Wy byście zrobiły na moim miejscu ?
 
Do góry