reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

dziewczynki ja mam takie pytanie bo ja odkąd pamiętam do depilacji bikini używam kremu vit czytałam że niby to nie szkodzi ale na innym forum znowu że w tym kosmetyku jest silnie zasadowy środek chemiczny i teraz sama nie wiem.
A do depilacji nóg używam depilatora czy dalej mogę czy raczej nie
 
reklama
hej hej kobitki :) witam wszystkie dołączające do naszego grona i gratuluję :)

Misialina, Aestima głowy do góry dziewczyny, myślę, że Wasi rodzice tak zareagowali bo są trochę w szoku i jestem na 100% pewna, że z każdym tygodniem to się będzie zmieniać, a na widok małego brzdąca oszaleją! także nie ma co się smucić, oni też mają prawo do mieszanych uczuć, chociaż z drugiej strony rozumiem, że to przykre... także pamiętajcie, to przejściowe!!!

Karmelia, co do pracki to ja bym chyba powiedziała jak najszybciej. Lepiej dmuchać na zimne moim zdaniem. U mnie może to smutne ale manager był po mężu i siostrze trzecią osobą, której powiedziałam ;) Tym bardziej, że jestem pierwszą kobitą w ciąży w historii firmy (zdominowanej przez płeć męską!).

Rosellita, co do depilacji to ja też czytałam różne opinie... bardzo mieszane, ale zdecydowałam przerzucić się z depilatora i kremów na maszynkę niestety. Jeśli chodzi o depilator to głównie ze względu na ból i stres, do których nie umiem dalej się przyzwyczaić, a chcę maleństwu oszczędzić ;o) co do kremu (też używałam veet) to sama sobie wymyśliłam, że skoro to czysta chemia, która rozpuszcza nasze włosy to na pewno jest na tyle silna, by trochę się przedostać do organizmu, więc na wszelki wypadek odpuszczam.
 
Hej kochane kobietki...
GRATULACJE dla dziewczyn z poz.testem:-)
Moja chwila prawdy nastąpi jutro,aż się boje i mam stresa:eek:
Witaski dla nowych czerwcóweczek;-)
kurcze widziałam iż była debata nad imionkami...hihihihi-fajnie:-D
więc i ja wstępnie wymyśliłam,a więc:
chłopczyk to IGOR
a dziewczynka to LENKA
No ale czas pokaże co to się wykluje ;-)oby zdrowe bo to jest najważniejsze :tak:
pozdrawiam Was :-)
Jutro TEST...boję się:szok:
 
aaa...jeśli chodzi o samopoczucie to różnie...cycuchy bolą,ale już przywykłam,pobolewa podbrzusze i miałam mulenie na kiełbase gotowaną-bleee:baffled:,poza tym w miarę OK tylko jakaś nerwowa jestem-wszystko mnie złości:wściekła/y:
 
Małgosia, trzymam jutro kciuki :)

Larvunia, mi też z om wychodzi 16 czerwiec a mamy dzień różnicy w suwaczku ;)

Zmykam dziewczyny, mam kiepski humor, miałam wojnę z młodym, a teraz mam straszne wyrzuty sumienia, zryczałam się i wymyślam sobie od niedobrych matek :(

Dobranoc.
 
Witam się z wami wieczorkiem, bo dopiero wróciłam do domku. Najpierw długi spacer z moim M, obiadek, później znowu spacerek i wizyta u teściów. Ja dziś czuję się normalnie, chyba. Na wszelki wypadek popijam wodę z imbirem, podobno dobra na mdłości, których jeszcze nie mam, ale zawsze warto zapobiegać.
 
dziewczynki ja mam takie pytanie bo ja odkąd pamiętam do depilacji bikini używam kremu vit czytałam że niby to nie szkodzi ale na innym forum znowu że w tym kosmetyku jest silnie zasadowy środek chemiczny i teraz sama nie wiem.
A do depilacji nóg używam depilatora czy dalej mogę czy raczej nie
A może zastosuj wosk.Wydaje mi sie że jest lepsza alternatywą.Ale z ciekawości zapytam lekarza na najbliższym spotkaniu.

Dzisiaj mnie smuty najszły........zaczynam sie zastanawiac czy tam w brzuszku wszytko dobrze.
Ohh oby do czwartku
Dobranoc dziewczynki
 
Witam witam..

Ale nas przybywa!!!Super...bardzo się ciesze:)
U mnie dziś pojawił się śluz ciążowy tzw. białe mleczko... jest go dużo a to dobry znak ;D
Ogólnie brzuszek mnie pobolewa i piersi.. i pije wody strasznie dużo... i sikam co 20 minut..
Dziś powiedziałam mamie...strasznie się ucieszyła!! Omal że nie rozwyła ... całowała mnie i ściskala a bałam się że będzie inaczej...
Ciekawe jak zareagują teście... he he he. jeszcze im nie mówiliśmy..
Dziś cały dzień gapie się na ten test i nie mogę uwierzyć.. a papa mi się sama śmieję:)
dobranoc babeczki;)
 
reklama
Do góry