reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

Hej kobietki...
Ja już po teście-jest tylko jedna kreska,być może za wcześnie zrobiłam ten test,smutno Mi:-( no cóż...
może napiszcie w jakim terminie Wy robiłyście teściki-cio???
Gratuluje wszystkim,które mają dwie cudne II
Witam nowe osóbki i życzę wszystkiego NAJ...
Napiszcie coś o tych terminach testów...
 
reklama
Małgosiu... zrób może betę? mi test z pieknymi krechami wyszedł wczoraj... 28 dc..( w dniu spodziewanej @)
A w 26 dc zrobiłam badanie z krwi i mi wyszło 31.7 U/L..
Po co masz się męczyć... i stresować. Idź do laboratorium i poproś o badanie Beta Hcg.. i będzie wszystko jasne. To badanie jest odpłatne u mnie kosztuje 28 zł. I wynik mam za 4 godziny.

A w mojej pierwszej ciąży z synem... test mi wyszedł dopiero 14 dni po spóźnionej @ wiec mówie ci beta... daje 100 % wiarygodności..
A który masz dziś dzień cyklu???
 
Czesc Dziewczyny! Ja to dzis tak jak ni z gruszki ni z pietruszki rano tu wskoczylam wiec teraz witam wszystkie panie :))
Malgosiu37 ja bym jeszcze poczekala z tym testem wiec ze nie wyszedl to jeszcze nic nie znaczy jeszcze wyjdzie jak trzeba :)
Larvunia- ja podobnie jak ty zadnych niedogodnosci tylko mnie w brzuch wciaz sciska i kreci i ciaga. Poza tym zero boli.
 
Hej dziewczyny. Nie było mnie tu raptem tylko cały weekend, a tyle nowych przyszłych mam sie pokazało. To bardzo miłe i aż pod serduszkiem robi się przyjemnie.
Małgosia...37 na test z moczu jest jeszcze za wcześnie, może masz możliwość zrobienia bety, to będziesz miała 100%-ową pewność.
JoL przez weekend wypróbowałam pić sok pomarańczowy na "złe samopoczucie w brzuchu" i powiem szczerze, że mi pomogło. Wielkie dzięki.
Nie wiem tylko co mam zrobić na ten ból brzucha, bo czasem jest nie do wytrzymania. Najgorzej jest w pracy. Wizytę u gin mam dopiero w środę. Napiszcie, czy mogę raz na jakiś czas wziąść sobie No-spę?
 
Dusiorek bez zastanowienia L4 :tak:
malgosia kochana ja mam cykle roznie, bo 27 i nawet 32... ale faze lutealna max 12-13 dni. Czyli te z wysoka tempka. Pierwszy test robilam w 13 fl i nie bylo ciazy.. jedna krecha... pozniej w 16fl i byly dwie ale nie widoczna druga, za mgla.. pozniej w 17fl dwie grube krechy...
Natomiast patrzac na dni, to w 26 dniu cyklu test z I kreska, w 29 dniu test z blada II, no i 29 i 30 dzien cyklu to juz II grubasne krechy....
ogitu no chociaz jedna co jak ja nic nie ma z dolegliwosci uuufff ;-):-)

milego dnia kochane :-)
 
reklama
hej moje kochane:-)
piękne dzięki za odp.ja też tak jak WY sądziłam iż jest to zbyt wcześnie bo to dopiero 22dc no ale mój mąż mnie męczył o ten test i zrobiłam,ale źle to wpłynęło na moją psychę:-(
spróbuję za kilka dni z testem...
okres miałam 19.09 a do współżycia doszło 30.09(noc)oraz 1.10(b.w.rano)
cykle regularne 28 dniowe...
mnie już od liczenia głowa boli-wszystko wychodzi na TAK,ale róźne rzeczy się zdarzają np.brak jajeczkowania itp.
ach...trzeba czekać,na betę jakoś nie mam sił psychiki...na pewno mnie jakoś zrozumiecie...
żałuje iż zrobiłam ten test bo teraz moja psycha działa i zaczyna mnie boleć podbrzusze jak przed @
wrrr...:wściekła/y:
 
Do góry