reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

hej Mamuśki! No i jak myślałam nie wytrzymaliśmy i pochwaliliśmy się teściom i rodzicom.
Smutno mi jest teraz bardzo...i ciężko mi o tym pisać....ale moi rodzice , jak im powiedziałam, tzn mój sym powiedział że mamusia jest w ciąży, to moja mama stwierdziła "zaś w ciąży"....i szybko przeszli na inny temat, zero reakcji...czujecie to....gratulacji, pocieszenia że teraz będzie wszytsko dobrze:-(...już nie mówię o tym żeby mnie przytuliła....teściowie super....cieszą się, teściowa gratulowała, mówiła że mam się szanować...a moi rodzice....szok....ryczeć mi się chce:szok:

Hej Misialina glowa do gory, my dlatego nic nie mowimy bo takiej wlasnie reakcji oczekujemy a chcemy sobie tego oszczedzic, choc nie wiem jak mozna byc tak zimnym... moze to wina poprzedniego pokolenia:)) nie mniej jednak ja od rodzinki uslyszalam jak stracilismy aniolka, ze moze juz nie moge ( bo za stara jestem pewnie). To dopiero byl komentarz podtrzymujacy na duchu ::))
A wiec nic sie nie przejmuj nimi dbaj ile mozesz o siebie a oni zrozumiejz z czasem ze zle zrobili bo to tworzy bariery.
 
reklama
Witam po weekendzie :-)

Mnie dzisiaj czeka kontrolna betka ... mam nadzieję, że będzie baaaardzo wysoka:tak:

Blusia, super, że test pokazał II krechy !!! co do brzuszka, to też się zastanawiam, czy rzeczywiście wywali szybciej ... za pierwszym razem 'ciążowego' brzuszka doczekałam się w 6 m-cu ... może teraz uda się szybciej ;-)
Larvunia, witaj !!! piękny krechy :tak:
Blondplatyna ... u mnie też kompletnie bezobjawowo :szok:
Ogitu, witaj i gratuluję II kreseczek !!! na pewno wszystko będzie dobrze i już niedługo zobaczycie na usg pięknie bijące serducho :-)
Dzastina, suuuper, że test potwierdził :tak:
Dusiorek, GRATULUJĘ !!! ja też się późno wybieram do gina, bo dopiero po skończonym 8 tyg :tak: oczywiście jeśli dzisiejsza betka ładnie wyjdzie ;-)
Doris, witaj :tak:
Karmelia, gratuluję fasolki ... i skuteczności ;-)
Misialina, przykro, że rodzice tak zareagowali :-( u nas też bez fajerwerków, bo dużo osób uważa, że za szybko :confused: rodzice chyba też :-(
Małgosia_37 ... i jak tam teścik ??? &&&&&&&&& cały czas zaciśnięte !!!
 
jakie macie domowe sposoby kobitki na przeziebienia?
Dzis mnie na maxa rozlozylo...
mowic az nei moglam, boli gardlo i smaram...
biore od 3 dni feminatal N dla ciezarowek + rutinacea 3 szt + tabsy do ssania
chyba jeszcze sobie zrobie syropek z cebuli....
cos proponujecie jeszcze?
 
larvunia- wapno w tabletkach i wit c w tabletkach... i możesz jeszcze pujść do apteki po oscilococim ( tak to się chyba nazywa) zresztą Farmaceuta ci doradzi... współczuje bólu gardła! Paskudztwo... widzę po suwaczku że o 2 dni masz starszą ciążę od mojej:)
JoL- konieczie daj znać jaki wynik!!! 3mam kciuki za wysoką bete:)

Dziewczyny ja dziś zczynam wierzyć...że jestem w ciązy!! He he he tyle czasu na to czekałam.. A teraz nie dowierzam:)

A koleżanka która dziś testuję mogła by nam powiedzieć jaki wynik!!! Bo już mnie palce bolą od zaciskania kciuków:)
 
tak tak popieram Dzastine222 tez ciekawa jestem jak wyniki :-)

dzieki dzastine222 za rade.. zaraz pedze do apteki.... juz na jutro lekarza mam umowionego rodzinnego na 10:30 a na 9:20 ginekolog :-)
 
witajcie po weekendzie:) ja przelezalam w lozku tak zdychalam az w koncu wypilam wczoraj pol litra coli i najadlam sie frytk i wiecie co....przeszlo jak reka odjal......wstalam po poludniu i moglam pospacerowac z coreczka:) nie moge sie doczekac konca 3 mca bo generalnie ciagle bylam w ruchu a tu...leze i nic robic nie moge.

przykro mi michalina z powodu reakcji twoich rodzicow:( jeny to musialo zbolec
 
moje sposoby na przyziebienie to goraca herbatka z cytryna, imbirem, sokiem malinowym i miodem. do teho kanapki z czosnkiem i cebula. na gardlo plukanie sola i grejfruty:)
 
marta24 jaka mieszanka wybuchowa :-D:-D:-D kanapki w zyciu bym nie zjadla takiej :sorry2: Co do napoi to pije herbatke z miodem... puki co. Powiedzcie a co myslicie by sobie na noc natrzec czosnkiem stopy i wloze skarpety by wygrzac, gdzies kiedys slyszalam ze to dziala, ale nigdy nie stosowalam... tylko wczesniej kremem nasmarowac co by nog nie poparzyc...
o grejfrutach na chorobe pierwsze slysze ;-)

ide do wanny sie wygrzac.... ciao
 
reklama
Blusia, ja też z tych, co tylko raz test sikany, reszta z obserwacji wynikła :)
Do lekarza jeszcze chyba tydzień poczekam. Ale z imionami - kompletnie na razie nie mam do tego głowy
 
Do góry