reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

reklama
No to Dziewczyny, dołączam do Was!
Dziś dwie kreski jak złoto, nie ma to tamto:)
Zrobiłam test o piątej rano ;) i nie mogłam już długo usnąć. Ale potem praca i powiem Wam, że czuję się bardzo dobrze, czekam na te legendarne mdłości, ale póki co - tylko dół brzucha pobolewa, " ciągnie" co jakiś czas, kłuło mnie też w prawym jajniku. Muszę się jeszcze Z tą myślą oswoić, ale na razie - pozdrawiam!:)

 
Ostatnia edycja:
Gratuluję magda36

2016.gif
 
Magda gratki ogromne!!!!


Dziewczyny wynik bety to 31.7 U/L dziś 26 dc w niedziele powinnam mieć miesiączkę... mam się cieszyć? czy płakać że za mało??? Ratunku!!!


ja myślę, że beta taka niska, bo jesteś jeszcze przed terminem okresu, a beta podwaja się codziennie, więc najważniejsze, że wyszła dodatnia, bo to dobry znak
 
reklama
Magda gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dzastina też szykuj się na to że będziesz czerwcówką, ale zatestuj w dzień @ lub zrób betę jeszcze raz.
Shalimar widzę, że mamy podobny tydzień, kiedy miałaś ostatnią @? Bo ja 4 września.
 
Do góry