reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

Dzięki Asinka. Wygrzebałam je teraz z czeluści i akurat mam te ze 125 m Ibuprofenu. Co prawda w ulotce jest napisane, że są do 17 kg, a my już do 19 dobijamy, ale to mała różnica i powinny zadziałać. Teraz jeszcze muszę Bruna namówić na aplikację, co łatwe nie bedzie :-D
 
reklama
hej,wylaze z okopów:)

ja swiezo po lekturze "sztuka minimalizmu" i porzadkuje dom od soboty i wywalam wszystko,poszło juz kilka worów, i od razu jakos lzej:)
 
Ironia lacze sie w bolu pracowym;-)
marta chyba musze sie wziac za przeglad majatku;-) bo pomimo przeprowadzki i wywalenia tony rzeczy dalej czuje, ze mam za duzo...jak chlopaki?
 
Ironia zalezy jak cenowo chcesz sie zmiescic, ja lubie villa italia, ale ceny to kosmos... A zastawe goscinna mam z Ćmielowa, taka klasyczna, ale jakosciowo bdb
 
o tak ćmielów jest fajny klasyczny - chce zrobic sobie wnetrza taki troche zmodyfikowany shabby chic /angieslki/sielski /designerski :p

wiec na pewno proste białe bez ludwikowskich udziwnień :D

w ogole to duzo czytam bloga martusi - i tam jest masa inspiracji :p :-D takze mam nadzieje ze mi pomozecie :D
 
reklama
andariel leciutko spóźnione życzonka dla Leo na 3-ie (!!!!) urodzinki: zdrówka, zdrówka i zdrówka i... zdrówka, zdrówka, zdrówka oraz fantystycznych relacji z Wami-rodzciami i Ninką! Najlepszności kochana, bo to i Twój dzień:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
 
Do góry