reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2011

traschka słońce z jednej strony bardzo mocno trzymam kciuki za Ciebie i na pewno dasz sobie radę&& a z drugiej strony współczuję Ci tych niepotrzebnych emocji związanych z tym wywiadem itd...Dasz radę!!!
doris Daj sobie dzisiaj spokój z tym kurzem:-)Niech sobie kurzą a potem sami sprzątają tak będzie najlepiej:tak:Ja też będę miala remont jak sie cieplej zrobi.Zwlekam z tym jak mogę...
 
reklama
TRASCHKA jesteś dzielna dziewczyna, co to dla ciebie, nie takie trudne zadania w życiu wykonywalas a teraz denerwujesz się takim pryszczem. Dasz radę.:tak::tak::tak:
DORIS współczuje tego pyłu, u nas docieranie i malowanie ścian i sufitow było przed świętami; a ten pył jeszcze się pojawia jak myje podłogi. Ale pomysl ze będziesz miała pięknie odnowione mieszkanko. Lez sobie, bo i tak teraz nic nie możesz sprzątnąć, zbieraj siły na pózniej. Moze mala drzemka poprawi twój nastrój ;-)
 
Dziękuję Dziewczyny za wsparcie duchowe....ja na razie nic nie robię, leżę sobie ale jak pomyślę o tym sprzątaniu to słabo mi się robi!!! W przyszlym tygodniu będę miała montowane jeszcze dwie szafy pod zabudowę...jedna wielka u Dominiki w pokoju i druga w korytarzu. Nareszcie będę mieścić się z ciuchami bo teraz to mam wszystko poupychane w róznych miejscach a doszły jeszcze ubranka Julci :-)
 
Misialinko, ja tez mam takie bóle i też się martwię, a wizyta w środę dopiero. Mam nadzieję, że jednak wszystko w porządku, bo Hanusia się rozbrykała, więc chyba dobrze się czuje :)

Doris, nawet nie próbuj z kurzem walczyć :D to i tak teraz nic nie da

Traschka, powodzenia i trzymamy kciukasy :) bądź dzielna :D

Silva, ładny kolorek wybraliście :)

Ironia, ja swoich rodziców nie widziałam od 11 listopada a reszty rodzinki od sierpnia :( ale mówi się trudno i czeka na kolejne spotkanie :) do wakacji niedaleko i obiecali mnie odwiedzić jak się Hania już wykluje ;)

A u mnie na obiad surówka z kiszonej kapusty, kotlety schabowe z chrzanem i ziemniaczki :) poza tym wczoraj szarlotkę piekłam i z mężem podjadamy ;) Hani widocznie to pasuje, bo kopniaczków nie szczędzi :D
 
Ostatnia edycja:
hej Kochane! Ja właśnie po drzemce.Doris...odpoczywaj...nic na siłęTraschka...a w jakiej tv to będzie...ja też ze śląska więc może będę mogła Cię zobaczyćAGATA R...mnie tez boli starsznie jak wstanę...trochę mam twardy brzuch ale czekam dzielnie do wtorku
 
Witajcie popołudniowo i niedzielnie :)

Odpoczęłam po obiadku u teściów więc mogę poczytać co tam u was :)


Ja dziś jak co dzień obudziłam się przed 6 rano na siku i tradycyjnie nie mogłam potem zasnąć. Ostatnio wykorzystałam ten czas na urządzanie w myślach sypialni w nowym mieszkaniu, dziś przyszła kolej na salon :)
Przypomniało mi się że w BlackRedWhite jest do dzisiaj promocja na niektóre meble z tych co nam się podobają. Jak już w końcu zasnęłam po godzinei i wstałam ponownie po 10 to mówię do męża że chyba powinniśmy je kupić bo możemy zaoszczędzić nawet 500 zł czyli nie mało. Weszliśmy na stronę BRW a tam się okazuje że mają do jutra promocję na cały asortyment "bez VAT". No więc burza mózgów ile mamy kasy, szybka kawa i w samochód... Pojechaliśmy i zamówiliśmy wszystko do salonu, zamiast zapłacić 6100zl w cenie regularnej meble wyniosły nas 4700zł :) :) :)
Strasznie się cieszę :) :) :) Ogółem na wózku dla Małej i tych meblach zaoszczędziliśmy już 2000zł więc jak dla mnie bomba :)


silva kolorek lawendowy super - my tak pomalujemy sypialnię :)

Widzę że remonty ruszają u Was coraz mocniej, to trzymam kciuki za szybki finisz i świetny efekt końcowy :)


Tak mi się przypomniało - w związku z tym że nasza córcia będzie miała na imię Maja to mówimy na nią Pszczoła, a dzisiaj mąż przechrzcił i mnie, na Ul :-) Pyta przed chwilą - jak tam Pszczoła, śpi ? A jak Ul po obiedzie, odpoczął ? :-) Rozbawił mnie tym niesamowicie :-D
 
Ostatnia edycja:
madzioolka...fajnie że zakupy udane ale muszę stwierdzić że nigdy więcej nie kupiłabym mebli z BRW...nie chcę Cię urazić...wiadomo łądnie wyglądają ale po 2 latach użytkowania mogłam stwierdzić że badziewie totalne...ja już wymieniłąm je na szczęście...wolę zainwestować w porządne szafy pod zabudowe i jakieś solidne komody...ale to moje zdanie
 
reklama
u mnie dalej remont korytarza trwa. Ja się wyspałam a dalej nie mam jakoś chęci na robienie czegokolwiek, poza tym czuję jakieś takie dziwne napięcie w pęcherzu.....nie wiem jak to określić...tak jakbym miała zapalenie pęcherza ale nie chodzę do toalety częściej niż zwykle i nie mam żadnych bóli przy oddawaniu moczu....trochę się tym denerwuję...mój lekarz na urlopie....wizytę mam 9 marca... do tego brzuch mi twardnieje od czasu do czasu :-(
 
Do góry