reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

Misialina Jak byłam ostatnio na usg i połozna pytała cz boli mnie coś to tez jej powiedziałam że pobolewa mie brzuch.Powiedziała że to całkiem normalne,a po 25 tygodniu mogę miec bule przypominające te miesiączkowe dziecko może tez wykazywać mniejsza ruchliwośc powiedział że juz od tego czasu macica przygotowywuje sie do porodu i to całkiem normalne.Określiła to nawet jakimś terminem ,ale wyleciało mi z głowy.Oczywiście że jesli te bóle przerodzą sie w silne i częste trzeba do lekarza.
Ale konsultacja learska nie zaszkodzi,jeśli martwisz sie ,lecz póki co myśle że powinnaś wypróbować no-spę i połozyć się.
katamisz zabukuj bilety i przyjeżdzaj do mnie:tak::tak::tak:
 
reklama
hejka.
ja od 9.00 na nogach i mam już kotlety schabowe usmażone,surówka z marchewki i jabłka zrobiona,D.obiera ziemniaki,a tatuś przyniesie rosół:-D
piję już drugą herbatkę z miodem,sokiem malinowym i cytrynką,bo przeziębienie nie daje za wygraną:-(
o 13.00 wybywam do kina.seans jest dopiero o 15.30,ale mamy zamiar pochodzić po galerii.
u nas też zimowo.
silva mi tez oczy łzawią ostatnio,szczególnie wieczorem.
 
Cześć,

a ja z kawusią witam:) z równie zaśnieżonego Piaseczna - baza meteorologiczna nr 2;)

Saffi, czy Ty wiesz może czy ten nowy szpital w Piasecznie ma jakąś stronkę www? Podobno lada moment ma tam ruszyć oddział położniczy i chciałam poczytać sobie o nich... wiesz coś może?
Ja znalazłam tylko artykuł: Czy warszawianki zaczną jeździć rodzić do Piaseczna?
Silva jakiś czas temu czytałam ten artykuł i już wtedy zaczęłam zastanawiać się nad porodem w Piasecznie. Podejrzewam, ze może nie być takiego obłożenia pacjentkami jak w Warszawie, a zawsze bliżej domu i poza tym po remoncie. Z tego co tu piszą poród rodzinny za darmo no i te jednoosobowe sale do porodu. Nic więcej na ten temat nie wiem, ale zacznę się tym interesować.

Katamisz zapraszam:-)
 
Ostatnia edycja:
ja ide zagniesc ciasto na ciasteczka piaskowe :)
a potem zmiele miesko i zrobie jeżyki z makaronem ryżowym i marchewką :)

dzis mnie pewnie nie bedzie bo bede zajeta plotkowaniem z mamą :)))

strasznie mnie cos mdli chyba zaraz zwymiotuje :(
 
MISIALINA ja mam taki ból bardzo często, szczególnie dokuczliwy jest jak trochę poleze a potem wstaje; ale to nie jest groźne do póki skurcze się nie pojawia.

Witam w samo południe. Ja dzisiaj leniu****e sama w domu i jakoś nie mogę się pozbierać bo nie wiem co robić; leżeć mi się nie chce, obiad mam gotowy i szukam lekkiego i miłego zajęcia. Już odzwyczailam się od takiej ciszy.

Czy któraś z was wie gdzie zaginęła ZOLZA?
AESTIMA co u ciebie? Jak wyniki badań?
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry.
Ja obudziłam się bardzo późno i miałam całe oczka zaropiałe... musiałam odklejać to cholerstwo bo nie dotarłabym do łazienki:(
Wczoraj oglądałam sobie horrorek "zejście", był nawet niezły dopóki nie pokazali stada biegających gollumów w jaskiniach, zabawnie było hehe:) My dziś idziemy na imprezkę urodzinową mojego taty i chrześniaka, dwa w jednym. Zatem obiadek z głowy
Poza tym mam wielkiego stresa, bo jutro mam kręcić program o mojej pracy, maja byc kamery na zajęciach i potem wywiad, rany ja jestem taka niemedialna. Oczywiście teraz żałuję, że się na to zgodziłam. Chyba tam urodzę:((
 
Traschka a potem ten program będzie w tv ogólnopolskiej??? Jeśli tak to daj znać kiedy, wszystkie chętnie obejrzymy :-)
A póki co, teraz trzymam mocno kciukasy!!!!!
 
saffi nie nie:) Na to bym się na pewno nie zgodziła, szczególnie bedąc w ciąży. To tylko nasz telewizja lokalna ale i tak się denerwuję. Pewnie całą noc nie zasnę...
 
Dzień Dobry Brzuchatki.
W Szczecinie zimno i śnieg padal przez chwilę ;-( ...a ja chcę wiosnę!!!!!! Byłam już na zakupach ale coś dziś nie za dobrze się czuję, jestem strasznie słaba, ledwo chodziłam po tym sklepie. Teraz leżę i odpoczywam a mąz z synkiem trą sufit w korytarzu a potem będą malować ten sufit i ściany. Wszystko w domu w pyle jest od tego tarcia!!!!!! A ja nie mam siły sprzątać!
Udanej niedzieli Wszystkim życzę!!!!
 
reklama
saffi nie nie:) Na to bym się na pewno nie zgodziła, szczególnie bedąc w ciąży. To tylko nasz telewizja lokalna ale i tak się denerwuję. Pewnie całą noc nie zasnę...
Rok temu w naszej placówce też był kręcony program, miałam tę "przyjemność" się wypowiadać wiec wiem ile to stresu kosztuje. Tym bardziej jak jest się w ciąży. Trzymam kciuki bardzo, bardzo mocno. Na pewno sobie poradzisz. My czerwcówki to silne kobietki:-)
 
Do góry