reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

garysiak ja też skorzystałam z twojego linka, dzięki:)

ja jestem po prostu nieprzytomna:((( wróciłam z zajęć, ledwo weszłam na 3 piętro i padam...zaraz wpadną do mnie dzieci siostry a ja nie mam siły na zabawy:( Może jakieś propozycje jak miło zapełnić czas 6latkowi żeby nie trzeba by ło się ruszać?? :))
 
reklama
6 latki to moja ulubiona grupa wiekowa :D proponuję kolorowanki, zagadki logiczne łączenie kropek, wycinanki z papieru, masa solna (tyle samo mąki i soli + woda do zmieszania wszystkiego razem) może z bardziej ambitnych jakieś wykrawanie i dekorowanie ciasteczek albo pizzy :D

ewentualnie udostępnić szafę i poprosić o przygotowanie przedstawienia ;)
 
Ja też skorzystałam z linka Silvy do Kdc. Wszyscy tak chwalą tą książkę więc wolę ja mieć w wersji papierowej.
 
Silva, jednak Szymcio :D

:tak::tak::tak:

Mamusie moje kochane, ja zaraz oficjalnie zaczynam weekend więc żegnam się z Wami. Mamy dość sporo planów z mężem więc nie będę miała czasu na BB:( Jutro szkoła rodzenia, potem jedziemy oglądać mebelki dla dziecka, a w niedzielę obiad u teściów:/ No i jeszcze o sprzątaniu i malowaniu ściany zapomniałam:) Może dzisiaj jeszcze zajrzę jak mąż już będzie po winku.

Buziaki i miłych weekendzików Wam życzę!!!
 
agabre ten 6latek liczy do 1000 w pamięci, z zagadek logicznych interesują go jedynie te, których ja już też nie potrafię rozwiązać i szachy, w które grać nie umiem. No i poza tym samochody.... :))) Też myślałam o masie solnej, akurat byśmy stowrzyli jakieś ładne obrazki do pokoju Marysi:)
 
silva do poczytania ;)

traschka, to naprawdę zdolny 6-latek :D

masę solną można później wysuszyć w piekarniku i pomalować farbami :D

a może puzzle?
 
reklama
Silva cos czuję , że i tak do nas zaglądniesz;)) Papa:-)

traschka masz racje silva na pewno do nas zajrzy, przecież ona jest od nas uzależniona :-)
a z zabaw ja uwielbiam klocki, jeśli są dostepne, albo gramy w statki (z bratankiem mojego M. który ma 7 lat) bo u mnie gry na komputerze odpadają.
Ewentualnie ja z nim robie kartki np. na święta czy urodzinowe :-)
 
Do góry