reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2011

reklama
ja już po wizycie-lekarz stwierdził,że da mi antybiotyk,na co ja ,że wolałabym nie,a on czemu?no ze względu na dziecko,a on się wychyla zza biurka i mówi: aaa pani jest w ciąży":baffled::rofl2:
standardowo Bioparox,którego i tak nie kupię,wolę Hascosept i tak jak Silva radzi,przeleżę,a raczej przesiedzę w domu,bo z moim Antkiem to ciężko o leżenie

a i Łódź nie aktualna,bo D.kolega jechał i ma nam kupić te D. ledy,o których tak myśli
 
Cześć dziewczynki
Ja wstałam dzisiaj chyba lewą nogą...choć wyspana bo spałam aż do 9 i dziecko mnie musiało budzić ze snu zimowego...:tak: A moje drugie dzieciątko coś mnie niepokoi bo mało aktywne dzisiaj w tym brzuszku...:-(

Witam się piątkowo :-)
Setana - na zwolnieniu dzień do dnia podobny - gdyby mąż i syn nie wychodzili do pracy/szkoły dni tygodnia by mi się myliły :-)
Iza masz rację.Moje dni też wszystkie do siebie tak podobne...dzisiaj wyjątkowo inny bo śnieg pada i biało się zrobiło.I nastrój średni...
Dzień dobry :-)
Jak miło, że dzisiaj jest piątek i przed nami weekend :-D
Życzę Wam wszystkim miłego dzionka i dobrego samopoczucia.

Cześć Setanko kiedy idziesz na to L4??Może wtedy mogłybyśmy gdzieś się spotkać w końcu:-)Dobrze widzieć Cię w dobrym nastroju kochana.Przeslij mi troszkę tego optymizmu bo mi go dziś brak...
 
Wózek jest 3-funkcyjny i czerwony ;) Na razie przywieźliśmy gondolę i fotelik, a jak będę miała komplecik, to wrzucę zdjęcia ;)

Co do wyprawki... krem na odparzenia nie kosztuje majątku, więc chyba lepiej go mieć w zapasie niż później martwić się, że go nie ma :/ Trochę chaotycznie o tej wyprawce opowiadała, ale z ubrankami akurat miała rację ;)
 
Dzień dobry, ja dopiero wstałam;-)muszę to zapisać w kalendarzu, że Emilka dała mi tak długo pospać.
U mnie też nochal jakoś zakatarzony i nawet wysmarkać się porządnie nie mogę bo zaraz krew mi leci.
Co do wyprawki to my mamy praktycznie wszystko po starszej córce więc bardzo dużo kosztów nam odejdzie. Do kupienia mam aby kosmetyki, pieluchy, butelki i łóżeczko przenośne na dół do salonu:-)
 
cześć dubeltówka
Zazdroszczę Ci ,że masz tyle wydatków z głowy.Ja nie byłam tak rozumna 7 lat temu żeby pomyśleć i zostawić coś po starszym synku-a teraz by się przydało!!Tylko druga sprawa ,że ja nie miałam gdzie z tym wszystkim się pomieścić...:-(

Dziewczynki powiedzcie mi czy to ja jestem jakaś inna albo co...ale mała mi siedzi prawie cały czas na pęcherzu.Zauważyłam ,że jak kicham np to popuszczam siurki z wysiłku...nie sikam w gacie:-D ale zawsze jakaś tam kropelka poleci.To normalne??Czy pogadać o tym z lekarzem??
 
Witam mamuski! Wreszcie moge cos napisac bo kot zlazl mi z kolan, wczoraj moglam tylko czytac, bo nie chciala abym ruszalam rekami. U nas tez szaro, zimno, snieg popruszy od czasu do czasu. Zaraz mam nauke jazdy, nie chce mi sie ale juz najwyzszy czas aby to skonczyc. Wszystkim chorym zycze zdrowka, zdenerwowanym spokoju no i wszystkim milego dnia!
 
katamisz niestety całkiem normalne, połowa z nas to ma... u mnie im bardziej zaawansowana ciąża tym gorzej. Ja wprost zapytałam o to ginkę kiedyś na wizycie ale też stwierdziła, że taki już urok ciąży. Ćwicz mięśnie kegla:)
 
cześć dubeltówka
Zazdroszczę Ci ,że masz tyle wydatków z głowy.Ja nie byłam tak rozumna 7 lat temu żeby pomyśleć i zostawić coś po starszym synku-a teraz by się przydało!!Tylko druga sprawa ,że ja nie miałam gdzie z tym wszystkim się pomieścić...:-(

Dziewczynki powiedzcie mi czy to ja jestem jakaś inna albo co...ale mała mi siedzi prawie cały czas na pęcherzu.Zauważyłam ,że jak kicham np to popuszczam siurki z wysiłku...nie sikam w gacie:-D ale zawsze jakaś tam kropelka poleci.To normalne??Czy pogadać o tym z lekarzem??
Wysilkowe nietrzymanie moczu - tez mi sie zdarza, to normalne w ciazy. W pierwszej zaczelo mi sie ok 8msc, a teraz jak kicham, kaszle albo sie smieje. Bez wkladek sie nie obejdzie. Po ciazy powinno szybko przejsc, a jak nie to trzeba sie udac do lekarza.
Ja tez rozdalam wszystkie rzczy po mojej corce (poza wozkiem i lozeczkiem), a teraz dostaje mase rzeczy od wszystkich znajomych. Mam juz sporo ubranek, spodnie ciazowe, podgrzewacz, nosidelko, a jutro maja mi przywiezc kolyske. Wyszlam z zalozenia za jak ja komus pomoglam to i inni pomoga mi, no i sie zgadza.
 
reklama
Anapi, powodzonka na jazdach:)

Katamisz, też tak mam... już o tym gadałyśmy, chyba na innym wątku, wiele dziewczyn tak ma... taki los:)
 
Do góry