reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2011

reklama
Dzień dobry Wszystkim! :)

Już na szczęście zdrowieję i kaszel przestaje mnie męczyć.
I też włączyłam DD ;)
 
Witam się piątkowo :-)
Setana - na zwolnieniu dzień do dnia podobny - gdyby mąż i syn nie wychodzili do pracy/szkoły dni tygodnia by mi się myliły :-)

heheh dokładnie, ja się gubię totalnie, a jak się zdziwiłam że już piątek:D:D:D

ja się witam chorobowo.właśnie wcinam serek wiejski i uciekam do lekarza,bo gardło mam tak zawalone,że przełknąć ani mówić nie mogę:baffled:.
dziś chyba pojedziemy do Łodzi do Selgrosa,Makro i Ikei,może się obkupię trochę.
zdrówka życze

Justynka, a nie lepiej wygrzać w łożeczku to choróbsko??

witam i ja
już po śniadanku ale mnie znów jakos gardło boli i coś głowa....

zdrówka kochana:**

Silva może założymy stacje meteorologiczna dla Piaseczna;-)

:-)

No a tak od siebie dodam, bo widziałam, że temat szkoły rodzenia wczoraj wieczorem powrócił... że ja zaczynam JUTRO:) Już nie mogę się doczekać. Mam 4 weekendy po 2h, ale żadnego próbnego porodu nie mam:/ pewnie dlatego, że to nie jest szkoła przyszpitalna...

A zapomniałam się "pochwalić", że mam katar:( Gardło nadal pobolewa, ale znośnie.
Lecę na inne wątki...
 
My oglądalismy Pytanie na śniadanie - było m.in. o karmieniu piersią w miejscu publicznym i jak maskować brzuszek i niedoskonałości po porodzie. A teraz udało mi się obejrzeć końcówkę DD :-)
 
Coś widzę, że przeziębienie Was dopada - dużo zdrówka życzę! Mnie tylko raz /dopukać/ bolało gardło z samego rana, póki co jest ok, jakoś się strzymamy.

Zdawajcie relacje z Waszych spotkań w szkole rodzenia. Ja nie mogę chodzić, więc poczytam chętnie :-)
 
dzien dobry :) u mnie z kaszlem juz troszke lepiej
maluszek obudzil sie o 9 wiec dał mi konkretnie pospac nie liczac wycieczki na siku i kopniaczkow o 4 ;-oby mu tak zostalo

mam dzis straszna ochote co kupic no po prostu musze sobie cos zamowic bo bede miec handre.trudno mi sie przyzwyczaic ze prawie 100 % oszczednosci idzie teraz na dziecko a nie na moje zachcianki :((( ale dzis jest moj dzien :-)
 
Do szkoły rodzenia wybieram się bodajże pod koniec marca (w piątki 3h), więc na pewno zdam relacje :)

Wczoraj przywieźliśmy wózek, bo dostaliśmy od siostry Męża :)
 
coś za wiele w tym DDtvn nie powiedzieli, wynika z tego, że lepiej wszystko kupić po narodzinach dziecka, co jest dla mnie troszkę głupiutkie. Jak się okaże wieczorem, że moje dziecko ma odparzenie na pupce a ja jestem z nim sama to z pewnością razem się ubierzemy i pojedziemy do całodobowego tesco po krem na odparzenia. Jakoś to do mnie przemawia, już nie mówiąc o tym, że wtedy kupując na szybko znacznie się przepłaca... no cóż:)

garysiak pochwal sie wózeczkiem, jaki masz? :)

Ironia ja przestałam czerpać przyjemniść z kupowania dla siebie, kompletnie mnie nie interesują sklepy z ciuszkami dla dorosłych:)
 
reklama
A ja mam kolejny problem związany z naszą kochaną biurokracją. Muszę jechać do banku zamknąć umowę kredytową, bo karta kredytowa leży, nigdy nie była aktywowana a to obciąża moją zdolność kredytową w BIK... nosz... bym przeknęła, bo mnie już te wszystkie "procedury" wkurzają. Wczoraj wieczorem zadzwoniłam na tzw infolinię a pani mi mówi, że najpierw muszę uaktualnić swoje dane a później dopiero mi powiedzą jak zamknąć umowę. Nie będę dzwonić, dzisiaj postanowiłam załatwić to za jakimś człowieczkiem bezpośrednio w banku.
W takim razie żegnam się, życzę miłego dnia :-)
 
Do góry