reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

reklama
Ogitu gratulacje witaj w gronie mamuś chłopców
Silva wiem, ze już cię na pewno ciągnie, ale uważaj na siebie, powoli i spokojnie:-)
Ironia no to biznes sie rozkręca - gratuluję:-)
 
Zołza - to Ty dobra żonka jesteś:) U mnie mąż sam sobie dba o śniadanie, może i mogłabym mu przygotować, ale on jest rozpieszczony przez mamunię i z domu wyszedł z dwiema lewymi rączkami więc muszę go szkolić:))

No to masz rację. Ale mój radzi sobie w kuchni dobrze i sam sobie zawsze przygotowywał. Ja sama stwierdziłam, że fajnie będzie razem wstawać, pobyć rano ze sobą i zrobić mu papucianko :-) Ale gdyby był nygusem, to bym mu dała szkołę ;-)

witajcie brzuszki
Ale miałam dzisiaj w nocy przekopy. Obudził mnie ok 2 ból łydek, masakra, nie mogłam się wygodnie ułożyć. Po godzinie wstałam poszłam zrobić sobie gorącego mleka z czekoladą, zjadłam banana i znów do łóżka. Napomknę, że od jakiegoś czasu śpię z nogami na poduszce, bo u mnie w rodzinie żylaki niestety. I mama i babcia - matka mojej, miały żylaki.

No, niestety, ja zauważyłam zmiany na łydkach :baffled: Muszę mniej siedzieć przed komputerem, a więcej spacerować... Pies się ucieszy :-p
 
Dzień dobry dziewczynki
ironia gratuluję pierwszej sprzedaży, ale między nami uśmiałam się czytając o tych owsikach!!Dobra jestes!!A nauka nie zając nie ucieknie ;-)
zołza przestań bo pomyślę ,że zła żona ze mnie...w prawdzie kanapki robię mojemu kochanie ale o porządki to ostatnio bardziej on dba...:zawstydzona/y: ja mam leniwcaaaa
ogitu witaj i gratuluję synka.Witaj w klubie tych co będą mieć w domu parkę :-)
Doris u mnie 22 tydzień od jutra :-)Jak to szybko leci już co??Niedawno wydaje mi się ,że robiłam test ciążowy a tu już 6 miesiac sie zaczyna!!
 
Katamisz, spoko, spoko - mój wraca z pracy 21:00-22:00, a wychodzi przed siódmą - nie ma szans, żeby zrobił coś w domu. Chociaż opiernicza mnie, jeśli za dużo zrobię któregoś dnia. I wczoraj wieczorem [ale miał wolne popołudnie] przestawiał łóżko i szafki w sypialni - robiliśmy miejsce na łóżeczko ;-D Tzn. on robił, ja dyrygowałam i podsuwałam pomysły - taki z nas team ;-)
 
doris faktycznie masz rację :-) nie myślałam o tym w ten sposób co Ty...Ale faktycznie od jutra zaczynam 23 tydzień...jak ten czas leci!!
 
reklama
Do góry