reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

Zebrra - Ty chyba pisałaś, że chcesz dokupić skarpetki do wyprawki. W sobotę byłam w Mothercare i kupiłam skarpetki 5-pack za 9zł, do tego spodenki ogrodniczki za kolejne 9zł :-) Tak więc polecam, jak masz gdzieś w pobliżu :rofl2:
 
reklama
ja obiadek zrobiony,mężuś nakarmiony.
trashka trzymam kciuki jutro-dasz radę:tak:
anapi ja zdałam za pierwszym razem;-),tez trzymam kciuki za przyszły egzamin
ironia dostałam dziś paczkę-body super i dzięki za wstawkę;-),teraz musi być juz Kalina
 
Ufff przeczytałam wszystko z całego weekendu - dziewczyny litości:D Nie zaglądam jedynie na wątki zakupowo-wyprawkowe, bo jeszcze nic nie mam i chyba jeszcze nie będę kupować... Pewnie gdybym mogła normalnie śmigać to bym już coś nabyła tu czy tam ale póki co nadlal się oszczędzam.

Ale dzisiaj pierwszy raz od 3 tygodni zamierzam wstać i ugotować obiad - zobaczymy jak mój organizm zareaguje - trzymajcie kciukasy, żeby żadnych plamień nie było! Lekarz powiedział, że od poniedziałku mogę spróbować powoli wstawać, oczywoście bez szaleństw więc zobaczymy:)

Zamierzam więc udusić schabik z czosnkiem, śliwką i grzybkami, do tego ziemniaczki i buraczki.
 
Już jestem.
Rano nie miałam w co zrobić siusiu to znalazłam kubek jednorazowy bez nakrętki.Pomyślałąm że jak bede jechała do lekarza,po drodze wstąpie do apteki i kupie pojemnik na siuśki.Nie wiedziałam że jazda z moczem w kubku będzie taka trudna.Nie maialam go gdzie postawić,bo uchwyt na kubki mam złamany.Niedaleko domu mamy taka wyboista droge pod górke i tam bylo najciezej :-)Ale dojechałam:tak:trzymajac go cały czas w reku,uważajac żeby sie nie wylało no i żeby kolizji nie spowodować:-DPoprostu jestem boska;-)

A teraz bym cos zjadła.:tak:
 
Zebrra - w sobotę robiłam gofry - chwila i na talerzu nic nie było ;-)
Super :) Cieszę się :)

Zebrra - Ty chyba pisałaś, że chcesz dokupić skarpetki do wyprawki. W sobotę byłam w Mothercare i kupiłam skarpetki 5-pack za 9zł, do tego spodenki ogrodniczki za kolejne 9zł :-) Tak więc polecam, jak masz gdzieś w pobliżu :rofl2:
Nie ja, ale i tak dzięki za info :) Skorzystam, chyba jutro będę w mothercare :)

Silva, uważaj na siebie i nie przegnij pierwszego dnia z ruszaniem się... Trzymam kciuki!

Ja znikam póki co, zaczeły się gotowe na wszystko, a to sygnał dla mnie, ze trzeba ziemniaki obierać ;)



 
Katamisz, myślę że teraz na pewno są przeceny i to duże, idź i wybieraj, póki jest jeszcze w czym:-)

Ja to jeszcze płci nie znam więc muszę się wstrzymac z zakupami, a usg połówkowe robione bedzie na ostatnia chwilę buuu - tak lekarz zalecil echh
No ale może w poniedziałek bobas pokaże dupkę bo poki co to tylko straszy matkę i chowa się w zakamarki jak tylko wyciągnę detektor
Sądziłam, że czym wiekszy tym tetno bedzie wyraźniejsze a tu dupa ................... nurkuje sobie po katach i za każdym razem tętno w innym miejscu słychac i w dodatku z różnym natężęniem
Same nerwy
 
reklama
Do góry