reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

witam :-) Wlasnie sie wymarzlam przed domem, mialam miec o 11 nauke jazdy, a autko sie nie pokazuje. Po kwadransie dzwonie do niego, a dziadek mi mowi ze 11.45 :no:. Ale sie wymarzlam, zaraz wypije kawcie i moge ruszac siac postrach na naszych drogach.
 
reklama
Zebrra to jest wyjazd na stresujący kurs, na którym muszę umieć ponad 30 utworów w wersji doskonałej i losowo wykonywać je przed całą grupą z omówieniem, prowadzić otwarte lekcje z dziećmi przed innymi kursantami i wykłądowcami z Islandii, Danii, Belgii i Finlandii i do tego znać teorię w małym palcu. Oni nas tam strasznie męczą, wszystko musi być dopracowane do ostatniego szczegółu a ja nie mam obecnie na to siły. Ogólnie super sprawa ale naprawdę mocno stresująca:(
Współczuję Kochana, nie chciałaś przełożyć tego na "bliżej nieokreślone później"?

witam :-) Wlasnie sie wymarzlam przed domem, mialam miec o 11 nauke jazdy, a autko sie nie pokazuje. Po kwadransie dzwonie do niego, a dziadek mi mowi ze 11.45 :no:. Ale sie wymarzlam, zaraz wypije kawcie i moge ruszac siac postrach na naszych drogach.
Kciuki :)

 
Zebrra nie za bardzo mogę, bo taki jeden stopień kursu (robię teraz drugi) trwa prawie dwa lata. I na cały kurs składa się kilka takich zjazdów weekendowych plus tydzień w zimie i w lecie. DLa mnie to ostatni zjazd w tym semestrze, w maju i lipcu już się nie wybiorę ale mam nadzieję kontynuować od września. Choć wiem, że będzie mi ciężko nadrobić te stracone spotkania ale na to już nie mam wpływu. W każdym razie tego nie mogę odpuścić bo już na pewno nie pozwoliliby mi kontynuować w tym roku a następny drugi stopień zacznie się nie wcześniej niz za dwa lata.

edit: a widziałyście, że od kilku dni mamy już październikówki?? Aż trudno uwierzyć...
 
Ostatnia edycja:
hej mamuski
Traschka trzymam w takim razie kciuki, zeby zjazd minął szybko i przede wszystkim pomyslnie:tak:.
Ja niestety dalje zakichana, zakaszlana i zasmarkana:crazy:
 
Witajcie moje miłe:)

Ale długo mnie nie było! Tyle nowych stron do czytania.... szkoda, że nie ma takiej aplikacji "streść stony od ... do ...." :)
Ja weekend bardzo intensywy miałam, dużo odwiedziń rodziny, dużo grałam w nową gierkę Heavy Rain (jest exxxxxtrraaaa). I jakoś tak nie chciało mi się włączać kompa:/ Ach no i gofrownicę kupiliśmy więc była wyżerka mniam mniam:)))

To póki co spadam zrobić sobie kawkę zbożową i zasiadam by czytać zaleglości.
 
Witajcie poniedziałkowo - obiadowo.
dzieci śpią - więc dobrze. ale ja mam dziś nastrój totalnego niechcieja...
więć nawet kulinarne Wasze opowieści mnie nie kręcą ;(

Traschka - co to za kurs? brzmi troszkę jak suzuki. :) jeśli tak to na czym?
(pewnie już pisałaś, ale ja nie ogarniam... :( )

Silva - pozazdrościć nowej gierki ;-)
u nas też weekend moze nie intensywny ale zdecydowanie z dala od komputera o ile się da..

generalnie mam tak, ze jak odpoczywam, to staram się to robić bez komputera, a bb jest na komputerze i mam tu odwieczny konflikt... no ale cóż... na co dzien pracuję przy komputerze więc same rozumiecie. .

piękna zima nam wróciła!

mamusi czerwcowa- gratulacje i wszystkiego naj!
 
ja też miałam weekend bez komputera... w zasadzie pół weekendu ;-) Ale za to cała niedziela z mężem, więc mowy nie było o włączaniu neta. Tylko film sobie obejrzeliśmy - "Tango & Cash" - wieki tego nie widziałam :-D a K. oglądał pierwszy raz :-)
I zimowy spacer we dwójkę z psem to zupełnie co innego, niż tylko z psem :-p
 
Witajcie dziewczyny
ja się dzis lepiej czuję, tylko gardło lekko pobolewa.
Mam dziś usg połówkowe na 16.20 w innym mieście, wiec mam nadzieję, że dzidzia nas nie zawiedzie i nie będzie taka wstydliwa :zawstydzona/y:
Ale miałam sny, ze okazało sie ze będę miała bliźniaki - dobrze że to tylko sen :szok:

Misialina gdzie jest u nas fajny komis?, ja słyszałam o tym w Raciborzu na ul. Ludwika, że ponoć tam biorą tylko firmowe i nie zniszczone rzeczy i ze sie opłaca, ale jeszcze nie byłam.

Dziewczyny trzymam kciuki za wasze wizyty i badania :-)
 
reklama
Witam się po weekendzie :)
Naskrobałyście tyle, że pewnie tego nie nadrobię....

Zebrra - w sobotę robiłam gofry - chwila i na talerzu nic nie było ;-)

Kati - &&&&&&&& za wizytę.

Idę coś zjeść, bo głodna się zrobiłam :)
 
Do góry