reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

reklama
Dzastina, Nadzieja to przyłączam się do kciuków aby wszystko było i ja też poproszę o kciukasy bo jutro na 4 mamy wizytę u ginka i leczę z całego serducha aby dzidzia ujawniła swą tożsamość :-)
 
No dziewczynki to jednak dla wiekszosci byla to nudna telewizyjna niedziela. Jutro nowy tydzien i znowu do pracy, dobrze, ze przynajmniej mloda wraca do przedszkola. Po tygodniu w domu mam jej juz dosc.
 
hej
dla mnie niedziela nawet nie tyle nudna co chora. Dopadł mnie jakis wirus i mm straszny kaszel i mega katar. Na szczescie poki co bez temp. i oby tak zostało.
Na wczorajszych urodzinach Julii było sympatycznie, tyle, ze czesc gosci, w tym solenizantka, zasmarkani i zakichani:baffled:.
Sorki ale nie mam specjalnie sił to proby nadrobienia
 
Kochane czerwcowe mamy,mam małe pytanko.Mam 19 lat i w czerwcu zostanę mama,mieszkam z narzeczonym u moich rodziców bo jak narazie nie stać nas na własne mieszkanie.Chciałam zapytać się czy któraś z was orientuje się czy po urodzeniu dziecka należą mi się jakieś pieniążki i późniejszy zasiłek?Albo gdzie mogę zasięgnąć informacji na te temat? Starałam się szukać czegoś w internecie ale nie znalazłam nic konkretnego,pomyślałem wtedy o was.Jeśli któraś z was coś wie na ten temat to proszę o pomoc.:)

A tak nawiasem mówiąc to ja też mam jutro wizytę u lekarza i mam nadzieje że poznam w końcu płeć mojej małej dzidzi :)
 
jak tu dziś cichutko... my posiedzieliśmy ze znajomymi, fajnie było.

kasiawilde ja dostałam rogal do spania na święta i jestem zachwycona. Nie wiem jakbym teraz miała bez niego zasnąć. Ogólnie mam problemy ze snem ale dzięki poduszce jest mi przynajmniej wygodnie jak leżę w nocy i patrzę w sufit.

Dzastina trzymam ogromne kciuki za twoje wyniki, oby poziom spadł!!!

Misialina cieszę się, że spokojniej podchodzisz do problemu... swoją drogą to nie wiem jak ja bym się zachowywała gdybym dostała krwawienia, bo jak dotąd mnie to nie spotkało. Trzymaj się dzielnie, maleńswto bryka i będzie dobrze:)

Angel niewiele ci pomogę w tej kwestii. Jeśli masz zaświadcznie o opiece ginekologicznej najpóźniej od 10 tygodnia ciąży (np karta ciąży) to na pewno należy ci się becikowe. Jeśli chodzi o inne zasiłki najczęściej zależą one od zarobków przypadających na jednego członka rodziny w gospodarstwie domowym. W różnych miastach są różne programy, u nas można dostać takie zasiłki dla samotnych matek (z tego co zrozumiałam nie jesteś jeszcze mężatką). Wydaje mi się, że powinnaś poszukać informacji na ten temat na stronie urzędu gminy albo po prostu się tam udać i popytać. Niewiele pomogłam... ale życzę powodzenia:)
 
Dzień dobry :)

Angel, najlepiej idź do mopsu i tam zapytaj, to chyba najbardziej wiarygodne źródło informacji. Poza tym widziałam w tv reklamę, dzisiaj w jakiejś gazecie codziennej jest wszystko o zasiłkach na dziecko...
 
Witajcie

I znowu nowy dzien i kolejny tydzień:-)
Ja weekend spędziłam dużo na świeżym powietrzu,wczoraj było bardzo ciepło i pięknie.
W sobotę kupiliśmy pralkę bo stara zaczyna nam szwankowac i lepiej chuchac na zimnie.W wyborze sugerowałam sie już zbliżajacym sie porodem,czyli wybrałam praleczkę skonstruowana specjalnie dla dziecka,cichą .Ponieważ łazienkę mamy tuz przy sypialni dzidziusia szczególnie było to dla nas ważne.Poza tym szybka przepierka 30 min to też coś co sie przyda przy maluszku.Jeszcze pare innych funkcji,których nie miałą nasza poprzednia a których musze sie nauczyć.Małżonek powiedział ze jeszcze nigdy nie kupowaliśmy tak szybko.Jak weszłam do sklepu to tylko ona przyciągneła moja uwagę ,bo była naklajka dzidziusia:-)Pomyślałam pewnie to coś dla mnie.:-D

Dziś idę oddać siuśki i "wampirzysko "penie upuści ze mnie trochę krwi:-)

Miłego dnia brzuchatki:-)
 
reklama
Do góry