reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

a ja właśnie robię faworki :-) tak mi się zachciało takich cieplutkich kruchych z cukrem pudrem, że...mmmmm...właśnie wyrobiłam ciasto i zaraz smażę :-) zapraszam, bo chyba narobiło mi się tego sporo!
 
reklama
A ja mam gości dzisiaj na 18tą...szwagier się wprosił z żoną, a ja jakoś nie mam ochoty dzisiaj na towarzyskie spotkania...a głupio mi było odmówić...przeżyję mam nadzieję
 
misialina no jak masz mekkie serce to musisz miec twarda duuupe wiec teraz nie nazekaj hehehe a tak powaznie milego biesiadowania wieczornego zycze :tak: bedzie na pewno milo :tak:
ja zaraz za obiad sie biore... mam lenia na maxa... No ale od rana juz za prasowanie sie wzielam i kolejne prania robie :-D jak na mnie to juz sukces :-D
 
jeśli o tym mowa,to my jedziemy na sylwestra do Nadarzyna pod W-wą do znajomych,wprowadzili się niedawno do nowego domu i nas zaprosili,nas znaczy się my 3,znajomi z 4 dzieci i jeszcze jedni z 3.czyli razem jedzie nas 14osób a ich jest 4,,,hahahha
oni jak tu przyjezdzaja i się spotykamy to siedzą do upadlego,do 2,3 rano,jak już nikogo nie ma.zawsze zostaja na koniec i nie spiesza sie z wyjsciem,więc my im sie odplacimy i zostajemy chyba do niedzieli-dzieci w wieku od 8 miesięcy do 17 lat hahah

kotlety wyszły smaczne:sorry2:
 
reklama
Jeju, to jakaś czarna seria ostatnio z tą IP! Mam nadzieję Kati, że już ok- zaraz poczytam na wizytowym.

Ja czuję macicę równo z pępkiem i lekarz potwierdził, że sięga pępka- był zdziwinoy, że w pierwszej ciąży tak szybko, no ale mały wielki od początku:) Jak ja go uordzę?:)

Traschka, u mnie też duuuuzy brzuch i nikt nie wierzy, że rodzę w maju... A mama moja miała malusi. Widac to indywidualna kwestia.
Z tymi ruchami, to się nie martw- ja już byłam przez dwa dni pewna, że czuję, a teaz myslę, że to może jelita były, bo cisza...

Ponoć w pierwszej ciąży czuję się między 18 a 22 tyg
 
Do góry