reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

ni no sny o kobiecie to jeszcze nie mialam:-D
tak troche przy temacie,slyszalyscie dzis,że elton john ma dziecko,znaczy jakas "surykatka"im urodzila,ja jestem przeciwniczka posiadania przez pary homoseksualne dzieci
 
reklama
Dagamit, Misialina - widzicie, łatwo to wyczuć, macica sięga pępka w okolicach 20 tygodnia, w każdym kolejnym tygodniu będzie wyżej dlatego będzie nam coraz trudniej oddychać. U mnie z kolei dzidzia zdecydowanie mieszka po prawej stronie i tam też czasami robi się takie uwypuklenie :-)
 
Ja też mam sny erotyczne,oh w różnych sytuacjach i z różnymi partnerami .Najgorsze jest to że to sen sam Cie prowadzi .Jakoś nie mam wpływu na to co w nim robimy.
Nie chce powiedzieć że nie lubie ich,sa całkiem fajne i czasami mogły by trwać dłużej a tu nagle pobódka:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

A odnośnie książek o dzieciach to polecam "Wychowanie bez porażek"Thomas Gordon,ale nazwisko autora mogłam przekręcic.
Plusem tej książki jest to że ,zasady można wprowadzic w każdym wieku.Jeśli np.mamy problemy z dzieckiem od dłuższego czasu,i ni jak nie dajemy rady to książka daje mam możliwośc pracy nad dzieckiem w każdym wieku i od każdego etapu.
 
Witajcie dziewczęta! :)

już po Świętach, roboty po pachy, ale jest dobrze. :) najadłam się że hoho a brzuch mi w czwartek przed świetami rósł jak oszalały.. i teraz już raczej sie nie uchowam, że ja to niby tylko większy obiad zjadłam.. .;-)

a teraz na tvn 24 powiedzieli o kobiecie z Polski,ktora urodziła bliźnięta z dwóch różnych ojców:szok:
no właśnie o tym słuchałam... jakiś odlot.
choć rzeczywiście z medycznego punktu widzenia, to zero kłopotu - o ile i tak miały być bliźniaki dwujajowe.
prawdopodobnie moze się tak nie raz zdarzyć, że 2 jajeczka były zapłodnione podczas rózńych stosunków...
no ale jak sie sypia z dwoma facetami.. to różne rzeczy się mogą wydarzyć. .

dobrego dnia !!
 
Witajcie!
Ja dzisiaj w grobowym nastroju. Pokłóciłam się z M. i od wczoraj nie gadamy:( NIenawidzę tego, cały czas chce mi się ryczeć:(
W ramach oderwania się od złych myśli sprawdziłam tą macicę - moja sięga do pępka. Ale maleństwo jeszcze nie kopie, a to już 18 tydzień:(
 
Cześć Mamusie.
No i wróciłam ze Świąt od rodziców.
Niestety nie wiedziałam, że nie będzie tam internetu i nie zdążyłam Wam złożyć świątecznych życzeń.:no: Mam nadzieję, że mi to wybaczycie.
Uwierzcie mi, życie bez internetu to jakiś koszmar!!!!!!!!!!!!

Powiem szczerze, że "potwornie" dużo naskrobałyście przez ten tydzień:szok: i powolutku postaram się to wszystko nadrobić.:tak:

Pokazujecie zdjęcia swoich brzucholków. Ja mam podobny i przytyłam 3 kilo. A jak dziś byłam na wizycie kontrolnej tylko u położnej (oczywiście lekarz będzie dopiero jutro, no bo przecież Święta), to powiedziała mi, że za dużo przytyłam, a brzuch mam jakbym była co najmniej w 24 tygodniu. Po prostu mnie zjechała:wściekła/y:, że łatwo jest przytyć 30 kilo, a później narzekać, że się nie może schudnąć po ciąży:szok:. Normalnie doznałam szoku. A i jeszcze nie chciała mi uwierzyć, że już czuję ruchy od 3 tygodni. Powiedziała, że to nie możliwe. :-( A przecież niektóre z Was też już czują ruchy. Chyba coś ta moja położna miała dziś zły humor:-D.
 
Witam dziewczyny
Ja też sprawdziłam tę macicę mam trochę poniżej pępka hmmm?

A propos zakupów byłam wczoraj w Auchan i zakupiłam komplet 7 szt body za 20 zł!! To wyszło niecałe 2,90 za sztukę. A bardzo fajne bawełniane białe wzięłam z długim rękawkiem na 62 cm. I kilka z krótkim rękawkiem na sztuki po 4 zł za sztukę. Polecam
 
reklama
Witam się poświątecznie. Święta minęły szybko, a teraz jestem chora. Dzisiaj zajadłam kanapki z czosnkiem a teraz zionę jak smok wawelski :-D
doris u mnie jest troszkę pod pępkiem jeśli dobrze czuję.
traschka skandal z tymi wyprzedażami! U mnie sztruksy były po 60 zł, a dziewczyny pisały, że dały po 40 zł, a u Ciebie wogóle :szok: Powiem Wam, że ja jestem zawiedziona tymi sztruksami. Po tygodniu noszenia już są odznaczone kolana. Ruchami się naprawde nie przejmuj. Ja już parę razy pisałam, że z Przemkiem poczułam dopiero w 21 tyg. Wczoraj rozmawiałam z koleżanką i ona w 20. Chyba mało jest kobiet, które czują wcześniej. Głowa do góry!
kajt Ty wcale nie przytyłaś dużo- 3kg, a co do brzucha to doszłyśmy z dziewczynami do wniosku, że to kwestia budowy ciała, także się nie przejmuj. Jednak popieram zdanie położnej. Uważam, że powinno się uważać na tycie w ciązy. Ja na sobie wiem, że 30 kg czy nawet 20 bardzo ciężko byłoby zgubić. Ja przytyłam 12 kg i uważam, ze to jest optymalna waga. Te kg nie spadły od razu, ale dałam rade sobie z nimi poradzić, a 30 :szok:
 
Ostatnia edycja:
Do góry