reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

reklama
uuu jaka tu dyskusja:-)ja tez widzę jak leżę,jest wybrzuszenie i jest twardsze
uprasowana góra ubrań:sorry: masakra
wiecie,że dziś jest międzynarodowy dzień pocałunków?:tak:
 
misialina już próbuję wyjasnić :)

zasadniczo jak śnimu o palcu to jest to sen z podteksem seksualnym, ale że go straciłaś to oznacza : sukces, wymagający wielu ofiar, wydaje mi się że jeśli to mama ci go odgryzła to może właśnie ona się przyczynić do tego sukcesu :)
mówiłaś też że widziałaś tam szpony, one oznaczają dokładnie, że "będziesz mieć mnóstwo trudności w pewnym przedsięwzięciu."

Ale że ostatecznie w śnie jest sukces to nie masz się czym martwić dobry sen :)



a ja dziś zasmarkana :( po wczorajszych zakupach niezadowolona na maxa ghrr...nic dla siebie oprócz ksiażki (pierwszy rok dziecka- świetna jest!!! ) i kosmetyków :)
 
Justyna....dogłębnie było...hahahahahahahaha....ale się uśmiałam
ja też miewam sny erotyczne i to czasem takie że lepiej nie mówić...ciekawe skąd się to bierze w mojej głowie...chyba to wynika z obecnego przestoju :)
 
reklama
hihi a ja własnie mam dziwnie bo zanim wyszłam za maz to mi sie snilo ze wszystkimi mozliwymi osobnikami a po slubie tylko z mezem hihi :)

sny o seksie mozna tłumaczyć tak:

śnić o seksie : poznasz kogoś kto rozpali w Tobie rządzę; wkrótce przeżyjesz coś na co długo czekałeś/aś
kochać się z nieznajomą osobą : czujesz się niedoceniany, poznasz kogoś kto odkryje w Tobie nowe możliwości
widzieć kochającą się parę : czeka Cię wiele niespodzianek
kobieta śni, że kocha się z kimś znacznym – dobra wróżba, odpowiednio do pozycji mężczyzny
kochać się z mężatką : zła wróżba.
Jeśli ktoś śni, że zbliża się do swej żony i jest chętna, nie opiera się, jest to sen dobry dla każdego. Żona oznacza tu jego sprawy, z których czerpie przyjemność lub którymi kieruje; sen więc wróży pożytek z nich. Jeśliby natomiast żona sprze­ciwiała się i odpychała, oznacza to przeciwny obrót rzeczy. Tak samo należy tłumaczyć sny o kochance. Sen, że się ma heterę z domu publicznego, oznacza wstyd i niewielką stratę. Natomiast sen ten jest dobry przed każdym przed­sięwzięciem, ponieważ przez niektórych nazywane są „pra­cownicami”, a oddając się nie odmawiają niczego. Dobrze, jeśli we śnie mogło się wejść do domu pu­blicznego, a potem wyjść z niego; natomiast nie móc wyjść, to zapowiedź czegoś złego.
Sny o stosunkach z kobietą, której się nie zna :
Jeśli jest ona ładna, miła, ma kosztowną suknie i drogocenną biżuterię, a oddaje się chętnie, wróży to śniącemu, że spełni się coś bardzo pięknego i ważnego. Natomiast jeśli jest stara, brzydka, niesympatyczna, źle ubrana, a do tego jeszcze oddaje się niechętnie, wszystko pójdzie źle. Należy zakładać, że nieznana kobieta symbolizuje sprawy, które napotka się w niedalekiej przyszłości; jaka więc jest ona i jak się zachowuje, tak też nasze sprawy będą się przedstawiać.
Sny o stosunkach z kobietą, którą znamy :
Sen, że ma się stosunek z własną pracownicą wróży dobrze, natomiast źle jest śnić, że obłapia nas ktoś z pracowników; takie widzenie zapowiada pogardę ze strony podwładnych lub stratę przez nich spowodowaną. Podobnie będzie, jeśli się śni się nam, że czyni to ktoś młodszy lub nasz wróg. Sen, że ma się stosunek z kobietą z dobrego domu, którą znasz, pożądasz jej i jesteś w niej zakochany oznacza namiętność, jeżeli zaś nigdy jej nie pragnąłeś sen oznacza, że zyskasz coś dzięki jej majątkowi.
 
Do góry