reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

reklama
Cześć Brzuchatki! Dzisiaj ja wcześnie choć wcale nie jest tak wcześnie...u nas lenistwo na maksa...na obiad pierogi....muszę zrobić pranie bo się tego uzbierało za tych parę dni...i jakoś powoli dzień zleci.
 
witam
ja mam taaaaaką stertę prasowania:shocked2:,wczoraj miałam 3 prania i dziś trzeba coś z tym zrobić....
mój Anti tez ma teraz problem ze spaniem wcześniej,odkrył,że jest w tv cartoon network i chce oglądać tam bajki,ale one są straszne,niestety to jest wpływ starszego rodzeństwa mojej siostry,tak samo jak gry na komputerze,kiedyś znał tylko minimini,a teraz chce jakieś wyścigi i o zgrozo strzelaniny:no:
 
cześć dziewczyny

dziś zauważyłam - leżać płasko na plecach że moja macica sięga już pępka!!! Też tak wysoko wyczuwacie?? I ogólnie chyba dzidzia siedzi cały czas z prawej strony bo tam macica jest twardsza, nie pamiętam jak to było w poprzednich ciążach, bo to dawno temu było. A jak to u was wygląda???
 
Też się zastanawiam o czym pisze Doris...brzuch to brzuch

Dziewczyny śniło mi się dzisiaj że moja mama odgryzła mi palec który był też dziwny, poparzony i rósł nie z tej strony co trzeba i miał taki okropny szponiasty pazur...krzyczałam starsznie....ciekawe co to mogło znaczyć...mamy tu ekspertkę od snów...Ironia chyba to była
 
Witam witam poranną herbatką:)

Doris... ja też tak mam. Jak leże plackiem na plecach to wyczówam właśnie że macica sięga pępka... tylko u mnie z kolei dzidziuś sobie mieszka po lewej stronie bo tam jest zawsze twardsze i jakby bardziej wypuklone... nie wiem jak to opisać... Jednego razu, tak tam fikał i brykał że aż mi się lekko brzuch przechylił na lewo.. M tego nie widział ale ja tak... i śmiałam się że wyglądam jakbym miała przepuklinę:)
 
Dagamit, Misialina
ja położyciew się płasko na plecach i bedziecie dotykać brzuszka od wzgórka łonowego w górę to łatwo wyczuć gdzie się kończy bo jest po prostu twardsza :-). Dżastina pisze ze też wyczuwa w okolicach pepka. Więc u was też się pewnie tam kończy. U ciebie dagamit może nawet troszkę wyżej bo jesteś w 19 tygodniu ciązy. To naprawdę łatwo wyczuć :-)
 
reklama
próbowałam i gdybyś mi nie powiedziała, że tak się to sprawdza, to bym nie wpadła na to, że ręką wyczuję macicę - ale faktycznie, brzuch jest na wysokości pępka uniesiony i trochę twardszy
 
Do góry