reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

no ja właśnie spodnie chciałam ,a konkretnie rurki,mam nadzieję,że D. się wybierze.kupił sobie dziś aparat fotograficzny za 1000zł:sorry2:,w końcu wam zdjęcia pokażę jak go opanuję:cool2:
 
reklama
Heloł! Ja byłam na spacerze zimowym w lesie, potem obiadek i popołudniowa drzemka...ale mi dobrze...mężuś w domku ( też nauczyciel-dyr.) więc jesteśmy wszyscy w domku a ja to uwielbiam...
Justyna...pisałam zaraz po tytule autorkę książki - Grażyna Plebanek
Dziewczyny to jest straszne jak się u nas w Polsce traktuje pacjentów, a podpisujemy karte praw pacjenta w której wszystko piszą, że masz prawo do informacji ale człowiek może pytać i pytać i tak się nic nie dowie...smutne to jest
 
My sobie zrobiliśmy spacerek do centrum handlowego. Jest masa przecen. Byłam w H&M, ale ciuszki ciążowe już przebrane i osobiście nic nie kupiłam. Chciałam kupić dziecku misia Milę
Kup Misia! Wyjątkowy Miś Mysia Pysia (1386507942) - Aukcje internetowe Allegro
ale strzeliłam w pudło, bo jakoś tak z pośpiechu wyszło, że jest tylko jedna aukcja i to innego misia. No trudno, jak tego misia dziecie moje nie zechce to damy go w prezencie :-)
Byliśmy w kinie na Narnii, próźniej zakupy zimowe dla męża i znowu spacerkiem do domku. Aha, w Endo też są przeceny, kupiłam Igorowi dwie koszulki :-)
 
ja w środę się wybieram,mam nadzieję kupić jakieś rurki ciążowe,albo w ogóle jakies spodnie ciążowe i buty kozaki
żegnam się już,bo czuję pulsacje na ból w głowie:cool:
do jutra kochane
 
cześć laski !! ale mnie strasznie długo nie było !..

ale no cóz przez ostatni czas czułam się okropnie wymioty, mdlenia itp. na nic nie miałam siły a tu jeszcze przeprowadzka, świeta i wgl masakra. no ale już bede odwiedzać was. Nadrobić nieda rady ;DD
 
no dziewczyny ja tez sie zegnam... mlody w kooooooncu odpuscil i poszedl spac. Odzwyczail sie od chodzenia spac ok 20.00 :dry: za cholipke niechce po bajce isc sie myc... tak to jest jak tatus pare razy pozwolil dluzej pobuszowac po domku :dry: dwa dni przyzywyczajania i rok odzwyczajania ;-) musi sie juz powoli przestawiac, by wstawac od poniedzialku do przedszkola juz na 8.00 :tak: oj ciezko to widze , gdzie te czasy gdzie o 20.00 juz spal.... :rolleyes2:

do juterka :*
 
reklama
My też pozwoliliśmy Igorowi przez święta dłużej posiedzieć, ale dzisiaj grzecznie po 20:30 poszedł do łóżka. Mąż mu książkę poczytał i przed 21ą już spał. Ja lecę się myć i do łóżeczka. Spacerek spowodował u mnie senność :-) Mam nadzieję, że maluszek też pójdzie spać, bo wieczorem bryka na maxa. Ale jaka to cwana bestyja - jak położę rękę na brzuszek, to przestaje kopać hihi. Dobrej nocki dziewczyny.
 
Do góry