reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

no zapisałam się na połówkowe..17 stycznia dowiem co i jak a 10 idę do ginekologa- ale wątpie zeby mi powiedziała co mi w brzuchu siedzi :(

połowkowe tez nie tanie 300 zł z 3/4 D
 
reklama
ironia ja za 4D zapłacę 200zł (za genetyczne w 12tc też tyle płaciłam) - ale przynajmniej robię je u mojego gina, do którego chodzę całą ciążę (każda wizyta z badaniem i usg 120zł)
 
oh, dobrze wiedzieć. Jakoś nie pomyślałam, że badanie połówkowe może kosztować więcej a to przecież tak jak usg genetyczne. No cóż, dobrze że dostałam jakieś pieniążki na święta.
 
Hej babeczki..

Ja też się właśnie zastanawiałam dzisiaj od kiedy zaczyna się 5 miesiąc.. i w sumie nic mądrego nie wymyśliłam. Jutro zaczynam 16 tc... jeszcze 4 tygodnie do badania połówkowego... ale do ginka wybieram sie 11 stycznia..więc hmmm to bedzie 18 tc... czas leci niesamowicie nie ? Niedawno miałyśmy 8tc i poranne mdłosci... i sto pytań bez odpowiedzi:) a to już coraz bliżej końca:) jak minie 1 stycznia to zleci jeszcze szybciej...
Wiecie co? Mam 2 kg na plusie od początku ciazy... niby się nie martwie tym ale jakoś tak mi dziwnie..bo brzucha jeszcze ciązowego nie mam:( a wyglądam jakbym się dobrze najadła:(
 
justynka mi moja gin też nic nie mówiła o połówkowym, ale zakładam to jako coś oczywistego, że w trakcie następnej wizyty takie badanie się odbędzie. Ona ma dość dobrze wyposażony gabinet i robi takie badania jako standard.
 
no to zakładam,że mój też
a teraz z innej beczki-orientujecie się może w przecenach w galeriach coś?
bo ja bym się wybrała do łodzi,ale nie wiem czy zakupię coś w przecenie?
 
Justynka - w Szczecinie w centrach handlowych duuuże przeceny. Ja kupiłam kilka bardzo ładnych ubrań ciazowych w H&M, przeceny dotyczyły całego asortymentu, dla niemowląt również więc moja Fasolinka dostała śliczne różowe body z napisem Hallo Kitty :-)
 
reklama
Do góry