reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

ironia - no padłam:-DStanowczo za krótko sikasz:-D
...

dokładnie:-D:-D:-D

dzień dobry
my z M oczyściliścmy wczoraj atmosferę, mam nadzieję, że już nie będzie takich 'awantur'...
marta a jak u Was?


Jejku pracy mam tyle, że szok, jeszcze M jutro jedzie na warsztaty muzyczne, także mam samotny wekend z Emi, zresztą następny też, bo jedzie służbowo
 
reklama
hej

ironia i co tam u ciebie z tym sikaniem?:-Dsikasz jeszcze raz?

felka niby mi to zwisało wszytsko a jednak, byłam tak struta,że komletnie na nic nie miałam ochoty:( dopiero jak oczyscila sie atmosfera nagle dostałam przypływu energii i dwie godziny szyłam :)
 
No właśnie, ironia - posikujesz?

Felkaa ja też znów sama. Wczoraj M.wrócił w nocy, gdy już spałam, a dziś w Wawie od rana i też wróci jak już dzieciaki będą spały, może ja też.

Poradźcie co robić - ostatnio zgłosiłam pani w grupie Niny oraz pomocy szykujacej posiłki, żeby nie dawano jej mleka krowiego samego. Że jak będą np. płatki z mlekiem to mają dać same płatki, ale że jak będzie np.kawka z mlekiem to mają dodawać normalnie, bo to żadne uczulenie raczej nie jest. Niby wszyscy wszystko rozumieją, a dziś dowiaduję się od Ninki, że wszystkie dzieci jadly płatki z mlekiem, a ona dostała WODĘ w kubku. Żadnych płatków suchych. Robić awanturę (pierwsze co mi wpadło do głowy) czy spokojnie nawiązać do "incydentu"?
 
Jest jeszcze jedna opcja - może to nie były płatki z mlekiem tylko zupa mleczna z grysikiem. Wtedy faktycznie nie mogli jej podać samego grysiku bez mleka. Sprawdzę jutro rano na rozpisce z menu. Ale i tak kiszka, co - podać wodę w kubku. Muszę na przyszłość sprawdzać menu wcześniej i w razie zupy mlecznej karmić Ninkę w domu.
 
ja bym pewnie haje zrobiła kuźwa woda?!

eh jak dobrze już piątek troszke luźniej w pracy wiec pewnie ogarne pranie i będę się szkolicz photoshopa :)
 
reklama
Do góry