reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

Byłam wczoraj na zakupach. Mąż kupił mi kurtkę taka ciepłą długą ale najlepsze jest to że tą kurtkę musiałam wziąc w rozmiarze 42, normalnie noszę 38 ale brzuszek mi się nie zmieści za dwa miesiące :-). Najpierw mierzyłam w normalnym rozmiarze i wiecie co....ciężko się było dopiąć a maż taki dumny zerkał na mój wystający brzuszek :-)

Juz wiem dlaczego zakupy ostatnio nie sprawiaja mi radości.
Co prawda bylam w zeszłym tygodniu i kupiłam dwa sweterki w roziarze 38 ,ale na stoisku ciążowym:-(
 
reklama
ja spałam w dzień jak pracowałam,tzn jak miałam wolne to wtedy pół dnia na snach mi zeszło,a teraz jakoś już mi się nie chce:sorry2:
 
Tusen - ja ta kurtkę kupiłam na dziale "zwykłym" a nie ciażowym. A na zakupach wczoraj podobało mi się tyyyle rzeczy, oczywiście wszystkie obcisłe i krótkie, chyba dlatego tylko że jestem w ciązy i wiem że nie mogę takich ubrać :-)
 
Doris ja właśnie o tym pisałam,pewnie te same sweterki co kupiłam ,na normalnym stoisku byly by na mnie dobre w rozmiarze 42.
Ale narazie nie mogę się martwic tymi dodatkowymi centymetrami,pomysle o tym po porodzie.
 
Witam się Kochane,
ja czuję się już lepiej, nie zwracam po każdym posiłku. To cholerstwo męczyło mnie prawie trzy dni :wściekła/y: Ale Przemka dalej męczy... Częste kupki. Dobrze, że chociaż chce pić.
Ja dzisiaj zabieram się spowrotem za moją pracę mgr bo troche zaniedbałam temat przez ostatnie choroby.
ironia "najlepszy byczek rozpłodowy 2010roku"- niezłe :-D Mojemu w takim razie należałaby się taka za 2 lata (2009 i 2010 roku) Ciekawe jaką minę by zrobił jakby taką dostał...
dubeltówka to jesteśmy w tym samym wieku :-) Też czasami sobie tak myślę, że niedługo to wogóle będę taka stara- dwójka dzieci i wogóle... Ale potem myślę sobie, że jednak fajnie jest być młodą mamuśką
Misialina proszę szybko odpędzić te złe myśli i sobie nie wkręcać!!!
 
Witajcie :)
Skończyłam 15tc.... Podoba mi się, jak te tygodnie lecą do przodu - "chwila' i tydzień mija i następny... oby tak dalej :-)

Aestima - myślę, że te nasze sny to jakiś lęk, który tkwi gdzieś głęboko, ale jak było powiedziane na forum, taki sen oznacza, że wszystko będzie dobrze.. musi być :-)

Doris - ja zimową kurtkę mam w rozmiarze L :-) Brzuszek jeszcze nie jest taki duży, ale miejsca w kurtce jeszcze jest, tak więc tę zimę powinnam spokojnie przechodzić :-) Do sklepu z ciążowymi ciuszkami jeszcze boję się wchodzić... chyba żeby nie zapeszyć, sama nie wiem. Póki co, mam w czym chodzić a jak się przestanę mieścić to pewnie będzie to już dla mnie spokojniejszy okres, pewniejszy i wtedy pewnie nie omieszkam zajrzeć do takiego shopu :-)

Misialina - ja też bym wzięła no-spę i poleżała. Zazwyczaj ból ustępuje.

Muszę się zebrać i kupić w końcu prezent dla męża, bo czas leci a ja tak nie lubię kupować prezentów na ostatni dzwonek, bo wtedy kupuje się byle co, żeby kupić, bo już czasu nie ma... Muszę poszperać na allegro... może coś mi w oko wpadnie.
 
Ojej macie już takie duże brzuchy? mam nadzieję, że z moją ciążą wszystko OK :-( poniżej pępka mam 87 cm, a w pępku 75 - sądziłam, że mam spory brzuch ale mieszczę się w kurtkę M
Dziwilam sie nawet, że mam podbrzusze takie wysunięte - różnica 12 cm to nie mało, no

Napiszcie ile macie cm w najwypuklejszym miejscu brzuszka?

ps. ja rocznik jak w nicku 81 :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
gosiaczek u mnie w najszerszym miejscu 80 cm co i tak jest dla mnie dużo, bo w pierwszej ciąży miałam 75 w 19tym tygodniu ciąży.
ironia jak urodzisz to będziesz miała tyle co ja jak urodziłam Przemka :-) Jeśli mogę Ci dobrze radzić to pisz pracę mgr bo potem to tylko ciężej. Ja pluję sobie w brodę, że nie napisałam w pierwszej ciąży tylko teraz się męczę :-(
 
Do góry