reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

hej
Ale fajnie tak was poczytac i powspominac te chwile rok temu...;-) kurcze ale ten czas leci... rok temu własnie powiedzialam mojej mamie ze bedzie miala nastepnego wnuka a tu juz za 6h Miki skonczy pół roku...:-)
Na zgage tez tylko mleko mi pomagało:/ i to takie zimne prosto z lodówki ;]
 
reklama
Zebrra, Aestima dzięki:) w pierwsza ciąże zaszłam chwilę przed 21 urodzinami więc całkiem młodo. Wczoraj skończyłam 24 i przez to, że niedługo będę już miała dwójkę dzieci czuję się o wiele starsza, może nie fizycznie, ale psychicznie.
 
kochane macie czasem takie male skurcze? dzis mnie cos tak tyka w dole :( nie bolesne bardzo tylko tak od czasu do czasu cos mi sie tam napina i mnie irytuje...czy to te skurcze trenujące??
 
Dziękuję kochane za zupowe porady, próbowałam ją uratować... ale...nie chciałam męża skazywać na takie okropne żarcie, wylałam całą zupę zanim przyszedł:)

Dubeltówka - kolejna śliczna dziewczyna na forum! Piękne zdjęcie:) Ja się chyba nie skuszę na avatar, nie chcę wam psuć średniej hehe :)
 
Dzień dobry:)
Miałam okropny sen- że straciłam Maluszka:( Podobny jak Iza kiedyś. Ale to znaczy, że się nie sprawdzi! :)
Zaraz lecę na zajęcia, ale trochę boli mnie gardło i mam nadzieję, że się tam nie doprawię.
Ironia- mi też się zdawało raz, że mam małe skurcze, ale nie wiem czy to było to. Póki co się nie martwię, bo przeszło a szyjka wg pana doktora mocno trzyma:) Jakby się powtórzyło, to dla świętego spokoju skontaktuj się może z lekarzem?:)
Wstawiłam sobie bardziej chłopięcy suwaczek, bo jakoś te kwiatuszki do chłopczyka nie pasowały totalnie:)) A jak jeszcze synek zrobi nam psiuksa i zamieni się w córeczkę, to znów będę zmieniać ;) Ale myślę, że w tą stronę raczek rzadziej zdarzają się pomyłki:)
 
Może Twój Maluch się ukrył:)) Mój też nie powiedział na 100%, ale myślę ze tylko tak się zabezpiecza a gdyby nie był pewien nic by nie mówił. I pokazał nam coś co jego zdaniem jest siurakiem- ja tam nic nie widziałam, ale mąż tak:)
No zobaczymy za miesiąc czy nadal nasz synek będzie synkiem:)
A jak Ty się Ironia czujesz, po skurczach mam nadzieję nie ma już śladu??
 
w nocy juz ich nie miałam...może troche ze zmęczenia bo wczoraj siedziałam z laptopem na kolanach od 7 do 13 :( ale położyłam się i już było lepiej :) dziś już tyle nie będę pracować :)

a ta moja ginka to taka wiesz konkretna. i mówi że nie chce obiecywać...a na usg genetycznym inna pani mówiłą o małym tancereczka i nie wiem co myśleć :) też mówiła że nie chce mówić bo siurak to może być czasami powiększona łechtaczka :)
 
NO to Ironia, czekaj cierpliwie:) A masz przeczucia jakieś?
Ale będą jaja jak ten nasz siuraczek powiększoną łechtaczką się okaże:)) Mąż by się ucieszył, bo w głębi duszy chyba marzył o córeczce. Ale płeć najmniej ważna- najważniejsze, zeby ciągle było zdrowiutkei:))
 
reklama
Witam sie z rana! Kurcze mam takie bóle brzucha że nie wiem co myślec...wizyta dopiero we wtorek...a boli tak najpierw od krzyża a potem brzuch...znowu sobie wkręcam...wolę nie myśleć
 
Do góry