reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

Dzień dobry :)

Znowu udało mi się pospać, dopiero o 8 wstałam :)

Ironia, ja miałam raz skurcze po wymiotach, ale generalnie nie miewam...

Traschka, nie przesadzaj Kochana, pokaż się :)

Aestima, współczuję snu... W niedzielę wieczorem oglądałam CSI i potem śniło mi się, ze Horatio udusił Jasia... Obudził mnie mój krzyk... Poszłam do kuchni i tak się poryczałam... Nie mogłam potem zasnąć...

Właśnie zadzwoniła koleżanka, ze na kawkę przyjdzie, także lecę do wanny :)
 
reklama
aestima - jakos wydaje mi sie że chłopak będzie :) ale zobaczymy :-)

łee nie wygrałam w konkursie dzien dobry tvn :) eh matki w domach chyba już głupieją :p ale z drugiej strony i tak to oglądam to mogę wysłać mejla :)
 
witam się i ja,wczoraj mnie już wieczorem sen złapał,a później do 22.30 siedziałam z małym i oglądałam film Auta bo on się sam boi go obejrzeć,ale chyba się już przemógł.
Dubeltówka młoda,jeżeli ta liczba 86 to jej rocznik to ode mnie jest młodsza o 3 lata,więc i młodziutko wygląda.

mnie głowa też ostatnio często boli,ale jak nie macie ciśnieniomierza w domu,to zawsze w aptece można zmierzyć.
Aestima mówiłam ci,że będzie dobrze:tak:
 
Witajcie
Misialina weź no-spe,jest bezpieczna w ciąży a pomaga.Jak nie to podejdz do lekarza.

Aestima całe szczeście że w snach jest odwrotnie,ale mimo wszystko nie życze Ci wiecej takich i podobnych snów:no:

Zebrra do 8-mej jak miło,ja musze wstac przed 7-mą żeby młodego do szkoły wyprawić.A chętnie pospałbym do 8-mej a nawet dłużej:tak:
 
ironia - a w czym i co wygrałaś szczęściaro? :)
ja z reguły śpię, oprócz wtorków i czwartków (bo wtedy jestem w pracy i nie bardzo jest jak)
a dziś mam nockę w plecy, bo Krzych od 4 harcował... a tu klops,bo chyba dzieciaki z drzemką mi się nie zgrają... i kiedy ja pośpię????
 
Witam Kobietki
Misialina - bierz No Spę - mi lekarz mowił że można śmiało brać
Nutria - ciężko będzie z ta równoczesną drzemką Twoich brzdąców :-)
Zebrra - właśnie cos ostatnio zauważyłam, że nie pokazujesz się na forum po godz 6 tylko później :-)
Ironia - ja czasami śpię w dzień, przeważnie jak coś ogladam w tv to mi się przyśnie :-)

Byłam wczoraj na zakupach. Mąż kupił mi kurtkę taka ciepłą długą ale najlepsze jest to że tą kurtkę musiałam wziąc w rozmiarze 42, normalnie noszę 38 ale brzuszek mi się nie zmieści za dwa miesiące :-). Najpierw mierzyłam w normalnym rozmiarze i wiecie co....ciężko się było dopiąć a maż taki dumny zerkał na mój wystający brzuszek :-)
 
reklama
oh uwielbiam ten dumny wzrok miśka jak gdzies idziemy tak jak by chciał iść przodem i krzyczeć to moja sprawka ! :) hehe chyba mu zrobie koszulke najlepszy byczek rozpłodowy 2010 roku :p :)

a ja dzis mialam pracowac ale sobie odpoczne bo i tak szef cos sie ociąga z wysłaniem materiałów :) musze zrobic 26 aukcji do allegro :) ale to juuutrooo dziś muszę pranie zrobić :)
 
Do góry