reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

bleee ale zrobiłam obrzydliwą zupę... coś mnie naszło i chciałam wypróbować przepis z tv na krem z pomidorów i jest OBRZYDLIWY!!! Mogłam kurde zrobić zwykłą pomidorówkę, teraz jestem głodna a to coś chyba wyleję. CO ja teraz zjem...
 
reklama
Traschko, może męzowi posmakuje?? Naprawdę taki obrzydliwy?? Ja dzis się nawet nie biorę za gotowanie- stresuję się przed wizytą i na pewno coś bym zepsuła;)
 
Dziewczyny, to zbieram się na tą wizytę... Jejku jak się boję- miesiąc temu tak nie przeżywałam... Błagam- trzymajcie kciuki- żeby z dzidzią było ok i żebym nie umarła po drodze ze strachu!! :)
 
ja dzis wracam do szału gotowania :) dzis kurczak po hawajsku w tortilli i sałatka :)
a jutro zraziki od mamy :)

ale mi się odbija po tej kiełbasce !


my teraz mamy taki troche szał bo misiek zakłada firme, tutaj jeszcze mamy ciągle zlecenia i czesne niedługo trzeba płacic 2000 za studia :( nie wiem sama za co sie wziaśc...po prostu boje sie troche o kase :(

jak tak wszystko licze to po prostu porazka
a studia na uj takie cudowne ze twierdza ze za duzo zarabiam i nie moga mi rozłozyc na raty :( no tak co to 2 patyki wybulic :((( do dupy :
 
tusen - dopisuję się do zagazowanych... okropieństwo..

zolza - bardzo podoba mi się że tak radośnie o tym wszystkim piszesz :) bardzo bardzo się cieszę:) i jeszcze raz wielkie gratulacje i zyczenia ciepłe:)

ramari - trzymaj się tam i pij i zdrowiej czem prędzej..
 
Ja po wczorajszej imprezce urodzinowej obżarłam się jak nigdy nawet mięso łatwo we mnie wchodziło:-)Goście chyba dobrze się bawili bo poszli o 2.30. Zanim ogarnełam bałagan było przed 4 a moja córcia o 8 zrobiła mi pobudkę więc jestem jak zombie:eek:

Ramari wracaj szybko do zdrowia
Aestima, Iza trzymam mocno kciuki
 
reklama
Do góry