reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

Witam się!

Kasiawilde, dzięki, ale nastrój mi się poprawi, jak okres dostanę... :-p

Idę poczytać, co tam popisałyście, a potem spadam dać małemu śniadanko i odkurzyć, bo Krysia dziś u nas będzie
:happy:
 
reklama
Dzień dobry,
W końcu piątek i weekend, jak się cieszę :)

Kasiawilde dzięki :* z praca będzie wiadomo pod koniec kwietnia dopiero... a zasypianie Majki - lulanie albo przy cycu więc bez zmian niestety....

dubeltówka chyba dobrze że teraz wyszło że osoba okazała się nieodpowiednia i nieodpowiedzialna

Ironia tulam
:*

Lecę popracować, bo mi się troche zaległości nazbierało (po tym jak wczoraj cały dzien praktycznie na necie przesiedziałam oglądając i czytając o wózkach :-p)

Miłego dnia :)
 
Dzień dobry:-)

IRONIA* , jedź ostrożnie, uważajcie na siebie...

ZOŁZIK a może tak teścik byś zrobiła??

MARTUSIA oj to kiepsko, może zjedz coś słodkiego żebyś wigoru nabrała.

U nas wszyscy w domu; M rusza sie jak najszybszy żółw na świecie, chodzi i stęka jak kobieta po porodzie pośladkowym. Jedynym plusem tego ze jest w domu to to ze nie trzeba jeździć do szpitala. Wiem że brzmi to okrutnie, ale juz mam po czapeczke jego gadania i narzekania " jak my teraz damy sobie rade" NORMALNIE!!!!!
wygarnęłam z siebie złość.

Ide kończyć zupe na obiad, biore dzieci i jadę po rybę a i jeszcze zakupy mojej mamie musze zrobić. No to nawet dobrze, bo wrócę do domu koło 14 a na 17 dzisiaj do pracy więc dzień szybko minie.

Przepraszam, że tak jęcze z samego rana ale komu jak nie Wam moge sie wygadać.

Milego dnia, pogoda piękna tylko ciut wieje.
 
Agatek, jutro rano... W sensie test kolejny zrobię jutro rano.

Jasne, że się wyżalaj! Od tego przecież, między innymi, tutaj jesteśmy :-)
 
Hej kochane,
ja u rodziców, Maja marudzi, więc na szybko wpadłam. Z wujkiem to już niestety równia pochyła:-(Zapadł w śpiączkę, ciśnienie 60/40, tętno 40, większość płuc zwłókniona:-(Leży pod respiratorem, dostaje morfinę i nic już nie można więcej zrobić. Dla mnie to abstrakcja, jakieś nierealne mi się to wydaje...Ciocia wychudzona, zapłakana, siedzi w szpitalu po 10 godzin...I powiedziała jej lekarka, że jak się pogorszy jeszcze, to już nie będą ingerować i reanimować, bo już nie ma sensu. Chyba lekarze powinni taką informację zachować dla siebie. To jest zbyt brutalna prawda dla bliskiej osoby...
ironia tulam:*
 
reklama
ironia, mrsmoon - wspolczuije Wam bardzo i tulam! :-(
Ehh, u nas ciezko, ciagle brak kasy, praca niby jest, sama tyram calymi dniami, a koszty ciagle przerastaja przychody. Teraz znowu przyszedl list z urzedu ze cofneli nam jakis dodatek do ubezpieczenia :no: Zmeczona juz jestem tym wszystkim. Dobrze, ze przynajmniej pogoda dopisuje, bo inaczej zalamac by sie mozna.
Grunt ze przynajmniej dzieciaki zdrowe. Milego dnia dla WAs!
 
Do góry