reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

ironia poszukaj w necie a najlepiej byłoby przenieść dziadka do innego szpitala. Trzymam kciuki
andariel dlatego ja nie biorę czarnych ciuchów, nie chcę, to jak czekanie na wyrok...
 
reklama
dobry wieczór kobitki!
ja jak zawsze z doskoku...

dubeltówka
strasznie mi przykro z powodu psiaka :( te alergie są straszne... ja mam na koty, która ujawnila się dopiero może przy piątym sierściuchu u nas zamieszkałym, a teraz jest tak kiepsko, że wczoraj byłam u brata i nie dotykając nawet ich kota, miałam po pół godziny czerwone plamy na twarzy i swędziało mnie dosłownie wszystko, więc niestety, ale robisz to co najlepsze! daj znać jak spotkanko z prawdopodobną nową właścicielką, na pewno wybraliście mu świetny nowy dom!

Madzioolka kurcze ale lipa z tą pracą :/ kiedy będziecie wiedzieć coś konkretniej? na pewno będzie oki, tylko ile stresu Cię to teraz kosztuje bidulko :( aaa już dawno miałam spytać, jak tam zasypianie Majonezki?

marta gratuluję udanych zakupów, łowca normalnie z Ciebie :) a jak z Twoim pomysłem? wiesz już coś w sprawie dotacji?

mamusia gratki dla Tymka, musisz pękać z dumy :)

Trasia stronka świetna! i jak zadzwonil ktoś z tych plakatów, które tak dzielnie rozwieszałyście z Marysią?

ironia strasznie mi przykro z powodu dziadka, mam nadzieję, że jeszcze jakoś to wszystko się ułoży.. a jeżeli chodzi o służbę zdrowia, to zdarzają się cudowni ludzie, ale w moim przypadku na 90% trafialiśmy na jakieś chore sytuacje :/ zero szacunku do ludzi i ludzkiego życia niestety

mrsmoon współczuję sytuacji z wujkiem, w pełni rozumiem Twoje podejście do ubioru, jenyyy to już 3 miesiące na OIOMie leży? ehhh, strasznie mi przykro :(

andariel i jak tam się trzymasz? Maluchy rozrabiają? bardzo się cieszę, że u Leosia wszystko jak najbardziej w porządku! oby Ci się tylko teraz nie rozchorował! 3mam kciuki!

Zołzik i u Was widzę poprzestawiany dzień równo! a nastrój jak? lepiej?

a mi jakoś smutno... napisali do mnie z pracy, żebym się zadeklarowała czy wracam.. macierzyński kończy mi się 12 kwietnia i chociaż nigdy nie planowałam powrotu do UK to jakoś tak oficjalnie muszę to zakończyć i to wcale nie jest łatwe, bo wiadomo szefostwo różne, sytuacje różne, ale co się tam wariatów napoznawałam to moje :)
 
Prawdopodobna właścicielka nas olała i nie pojawiła się. Nie odbiera telefonów nie odpowiada na sms-y więc to chyba nie był najlepszy wybór:zawstydzona/y: Boli mnie to bo teraz ciężko mi będzie komuś zaufać, a nie chce odwlekac nieuniknionego:-(
 
ehhh, no ale spójrz na to z drugiej strony, lepiej, że się przekonaliście teraz niż po oddaniu psiaka! hmm, pamiętam, że w Anglii działało RSPCA, może w Irlandii tez jest coś takiego i może warto do nich zadzwonić i coś podpowiedzą? wiem, że oni mieli bardzo restrykcyjne wymagania co do adopcji zwierząt, w stylu ogródek itp
 
oooo, leci już Volver - uwielbiam ten film!!! i nawet nie bardzo wiem za co...

kasiawilde - a dziękuję bardzo:) nie mogę odgonić myśli, że może właśnie w tej chwili maluch dostaje gorączki:zawstydzona/y: głupia baba ze mnie, kocyk sobie leżał w koszyku wózka, zamiast na śpiącym dziecku:crazy: a dzieciaki owszem, dokazywały, ale na szczęście po 21 zasnął Leo, a po 22 Ninka (oczywiście musiała czekać na tatusia);
 
reklama
ojj andariel Leoś twardy chłopak jest i na pewno nic mu nie będzie, pokicha Ci jutro, żebyś miała się czym martwić, ale na pewno nic się nie rozkręci! na pocieszenie dodam, że u nas dziś kocyk też leżał tylko w koszyku ;)
 
Do góry