reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

reklama
mamusia takie zakupy niesamowicie ciesza bo w sklepach wszytsko takie drogie, kupilam tez nowiutki sweter z metka dla K za 12 zl. za takie pieniadze to mozna poszalec

co do nocek to ja czasami jestem przerazonabo nauczycielka dominiki mowi ze jej 2letni synek od godziny 23 do rana prawie nie spi:szok:
 
Marysia wstała o 5.20 :( Chyba umrę. teraz już ma pierwszą drzemkę. Wczoraj też wstała tak wcześnie, nie ogarniam tego. A zasypia o 20.30 czyli śpi tylko 9 godzin w nocy. Nie mogłaby pospać 12???
 
aha i jest za 1 posiedzeniem na nocniku jest siusiu aa i znowu siusiu , 1e siusiu ok a przy 2 siusiu pisiorek mu wyskoczył i trochę po nóżce poleciało zanim złapać zdążyłam .... :zawstydzona/y: ...ale jestem duma :-):-)
 
Traschka - Antek ostatnio też ma pierwszą pobudkę ok. 5.30, ale zwykle jeszcze udaje mi się go jakoś uśpić chociaż na godzinkę.. Ja się pocieszam, że niedługo zmiana czasu, to "jakby" będą się te nasze dzieciaki budziły godzinę później ;-)
 
benio wstał o 6 i cały dzionek mam z nim :) :szok: nie wiem kiedy ostatnio był taki dzien zebym od rana do wieczora siedziala z wklasnym dzieckiem :sorry:


po obiadku ubieram rozbójnika i pojdziemy na spacer :) pochmurnie ale nie jest zimno :tak:


u nas "piątkowo" w sklepie wiec nie ma problemu zeby sie wyrwac bez konsekwencji :-D
 
ironia ale dziś czwartek:eek: jak dziadek? Mój wujek bz, zwłóknienia w płucach, słabe krążenie, nieprzytomny...ryczeć mi się chce...życie jest do dupy!!!Nawet nie mogłam Go odwiedzić przez te 3 m-ce, bo mi zabraniali, żebym z oiomu czegoś Mai nie przywlokła...
My już prawie spakowane, dziś wieczorem jedziemy do moich rodziców, a A do swoich i do okulisty tamże. Ale od neta nie będę odcięta. Rano zero chmur było, a teraz zupełnie się pochmurzyło, Maja śpi, mam nadzieję, że padać i wiać nie zacznie, to po obiadku wyjdziemy. A wrócił wczoraj przed 23...biedak:-(
Maja budzi mi się regularnie w nocy z płaczem i krzykiem. Już nie mam na nią pomysłu. I zauważyłam, że śpi niespokojnie i co jakiś czas się przerzuca i nóżkami wierzga. Może brzuszek ją boli? W zgięciu jednego kolanka odkryłam zaczerwienienie. Nie suche ale czerwone to miejsce. Smaruję medidermem. Czy to alergia?
 
moon - wie ze czwartek ale my jutro jedziemy juz na podkarpacie :D wiec dla mnie piatek ;) no i w sklepach internetwych to juz od srody luzy sie zaczynają :tak:
,

co do dziadka - równiez ma zwłoknienia, jest osłabiony nie moze jesc ale przytomny... gorzej z lkarzami stwierdzil ize jest za stary zeby cos z nim zrobic :szok::wściekła/y: skn..syny.!!!! :angry:
 
reklama
Przykre jest, że rutyna po tylu latach wkrada się w pracę niektórych lekarzy. Każdy przypadek jest inny, nie powinni generalizować i uzależniać decyzji o leczeniu o tego czy jest stary czy nie. Niejeden stary człowiek ma silniejszy organizm od młodego
 
Do góry