reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

madziolka no to pospalyscie, a z praca co by nie bylo to bedzie dobrze, zawsze jest wyjscie i rozwiazanie, moj tata stracil prace po 30 latach pracy w jednej "firmie",zalamany byl ale w rezultacie dobrze sie stalo bo po pierwsze dostal spora kase na odejscie a znajomy zalatwil mu prace o wiele lepsza niz tamta, wiec czasami cos strasznie wyglada a okazuje sie ze jest dobre dla nas:)
mrsmoon no majeczkamusi na buziaka tatusi poczkeac, co by nie bylo:-)
 
reklama
Ja tylko na chwilkę, powiedzieć że jutro przyjeżdża potencjalna nowa właścicielka Rockiego:-( Zrobiliśmy wywiad, wydaje się być "tą" właściwą i najlepszą. Mieszka z męzem i dziećmi na wsi pracuje 2 dni w tygodniu i zapewnia, że będzie miała dużo czasu żeby się nim zająć. Jutro zapoznanie, jak przypadną sobie do gustu to załatwimy sprawy papierkowe i w weekend pożegnamy Rockiego. Strasznie mi smutno i łez powstrzymac nie mogę. Tak bardzo kocham tego sierściucha:zawstydzona/y::-(
 
ale spiochyyyyyyyyyyyyyyyyy

to ja juz zdarzyłam dwa ciuchy obskoczyc, udalo mi sie upolowac dwie nowiutkie bawelniane koszulki w grochy, juz widze dwa misie uszyte- jedn zolty drugi niebieski ach, tylko czas musze znalezc

a tak poza tym to noc do dupy, uusze tego mojego syna no udusze, zdazylam sie wczoraj polozyc i zlapac pirwszy sen a tu ryk i tak marudzil do rana, to spal to nie spal no koszmar, mam nadzieje ze to zab idzie

dubeltoweczka wspolczuej kochana

ps. wczoraj prokuratura wypowiadala sie na temat dochodzenia smierci malej madzi....wiecie co jak bylam ostrozna co do osadzania matki i ojca tak jestem niemal pewna ze oni ja zamordowali a jesli byl to wypadek to i tak oboje o tym wiedzieli i oboje to wszytsko wymyslili, nie ma bata
 
Ostatnia edycja:
witam mamuśki
u nas marudzenie i ślinienie na topie no i zapomniałam się pochwalić że wczoraj kupiliśmy małemu nocnik taki zwykły pół przezroczysty przynajmniej będzie widać czy coś już zrobił ;) Tymek uwielbia na nim siedzieć aż z radości wręcz podskakuję ale jeszcze nic nie udało mu się na nim zrobić i problem mam z siusiakiem bo on tak na nim skacze że siusiak mu z nim podskakuję i boje się że jak siknie to do góry he he he :-D:-D:-D
 
reklama
marta - cieszę się że zakupy się udały i współczuję nocki choć u nas są właśnie takie jak u Ciebie od kilku dni i błagam by te zęby wreszcie już wyszły ahh....
mi też się udało dorwać fajny kąsek dla małego - tzn czapeczkę wiosenną w second hendzie za jedyne 3 zł wyprałam wczoraj i wymoczyłam przez pare h w płynie do płukania lovela i jest jak nowa, niebieściutka robiona na drutach/szydełku z podszyciem materiałowym w środku super właśnie takiej szukałam :-)
 
Do góry