reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

hej hej
no faktycznie madziolka u nas dzis paskudnie, a do tego mam dzis kupe lekcji wiec zaraz zabieram sie za szykowanie zajec. wczoraj w przedszkolu panie zdazyly zamknac drzwi, ja szykowalam laptopaa tu jedna dziewczynka biegla i odbila sie od szafki, lece do niej a tu cala buzia we krwi, tak to okropnie wygladalo ze myslalam ze beda ja zsywac ale na szczescie to luk brwiowy i dlatego tak sie krew lała, ale strachu sie najadlam. dzieci jak zobaczyly co sie stalo to juz odechcialo im sie biegac i siedzialy jak trusie.

mamy zaklepany termin chrztu, 22kwietnia wiec zamkne chyba watek chrzcielny, teraz musze to wszytsko ogarnac, i wybrac jakies ubranko malemu

madziolka bardzo ci wspolczuje ale miejmy nadzieje, ze jednak znajdzie cie dla ciebie stanowisko, trzymam kciuki
stopa niefajnie z tym przedszkolem i ironia tez wspolczuje, niestety jak sie czasami cos pierdzieli to po calosci, ale wierze ze zawsze jest jakies rozwiazanie i wszytsko sie ulozy, za was tez &&&&&&
witaj agatka, milo cie tu widziec.....a tak dla informacji odnosnie dominiki bo c glowe troche tym zawracalam to wszytsko sie jakos dobrze ulozylo, pani psycholog nam pomogla i na razie zero bolow brzuszka uffffff
trasia sliczna strona i trzymam kicuki za rozwoj biznesu

norbert spi w bodziaku i cienkim pajacyku, u nas jest zimno w pokoju i czesto jak wstawalam w nocy to maly byl zmarziety a co do ubioru trasia ja mam podobne podejscie, ubieram dosc lekko na dwor

no to zmykam bo nikt mnie w niczym nie wyreczy
 
reklama
Madzioolka, współczuję... i mam nadzieję, że jednak nie zostaniesz bez pracy. Nie rycz, postaraj się na razie o tym nie myśleć - przecież nie masz na to wpływu. Będzie dobrze!
...a w razie czego, zawsze możesz sprzedawać króliki w międzyczasie :-D

Marta, a to historia z tą dziewczynką! Całe szczęście, że nic poważnego się nie stało!
 
Hejka! Truskawa padła więc mam chwilkę...Malwina zasuwa z prędkością światła więc montujemy bramkę na schodach...zaraz biorę się za obiad...dzisiaj kiełbaskowy mix z kapustą kiszoną i jabłkami...zupke Młodej też trzeba zrobić a potem na spacer...coś słoneczko zaszło ale ważne że nie pada...po południu jadę po nowy telefon i na zakupy spożywcze...to tyle...a i dostałam masę ciuszków dla Malwiny od mojej koleżanki...dziewczyny jakie sukienki i spódniczki??!! nie moge się napatrzeć...wszystkie ze Stanów...masakra poprostu...mamy spokój z ciuchami do 2 r.ż

Madzioolka nie rycz...jeszcze nic nie jest przesądzone....3mam kciuki zebyś obstała

Trasiu stronka rewelacyjna

Stopa Malwina też coś się kręciołkuje nocą...Boże kiedy ja sie wyśpię?

Zołzik witaj

Marta ja bym chyba na zawał zeszła bo panikara jestem

Dobra zmykam do kuchni :p
 
witam
u nas też szaro i buro za oknem i wichura straszna więc ze spacerku nici, a w sprawie pracy nie dzwonią...w sprawdzie mają czas do piątku ale chyba raczej mnie nie chcą :-:)zawstydzona/y:
 
Madzioolka, kochana, będzie dobrze a jakby co firmę założymy i będziemy sprzedawać nasze wyroby przez internet:-)Twoje króliki pójdą jak woda! Zobaczysz! :tak: Heh, a ja bez pracy i perspektywy w tym mieście, w moim zawodzie kiepskie:(
 
Witajcie, u mnie buro i wietrznie, nawet tyłka z domu nie chce mi się ruszać. Rano byłam w Rossmannie i na tym poprzestanę....
trasiu gratuluję, strona bardzo fajna i przyjemna dla oka, a jak zobaczyłam zdjęcia tych maluchów ze skrzypkami, to się aż wzruszyłam:zawstydzona/y: Powodzenia! Trzymam kciuki za Twoją szkołę, chociaż jestem pewna, że będziesz miała wielu uczniów:tak:
zolza zazdroszczę, bo ja dopiero kompletuję wyprawkę letnią dla Mai...i jakoś mało ubranek na all mi się podoba...
stopa prywatnym jakoś nie ufam...do państwowego, w W-wie jest ich koło 20-30, ale to i tak bardzo mało jak na istniejące potrzeby...u nas nabór na punkty, a w drugim rzędzie - kolejność zgłoszeń
Doris to dobrze, że Julii nic groźnego nie dolega i dobrze, że wypytałaś o wszystko lekarkę, przynajmniej nie schizujesz teraz i nie pytasz dra google o poradę...
AgataR hej! Jak M się czuje? Mam nadzieję, że lepiej już?
ironia Maja śpi w półśpiochach, ale chyba średnio je lubi:baffled:
Madzioolka to Cię chłop ściął z nóg z samego rana...mam nadzieję, że jednak się uchowasz, a jak nie to tak jak pisałam - dla mnie Twoja przyszłość(świetlana) w królikach!!! Trzymam jednak kciuki, żeby było dobrze &&&&&&
marta cieszę się, że z Dominisi brzuszkiem wszystko w porządku:tak:a historia z łukiem brwiowym - mrozi krew w żyłach:szok:
Misialina oj zazdroszczę Ci tych ciuszków...masz niemały wydatek z głowy...
mamusia nie stresuj się, skoro do piątku mieli się odezwać to czekaj cierpliwie!
Aestima spółdzielnię zakładajcie z dziewczynami! Ale byłoby fajnie:-D
 
dzień dobry! pół dnia poza domem, bo dziś był termin wizyty kontrolnej w poradni neonatologicznej w Dziekanowie, z Leosiem; wszystko super, maluch już poza monitoringiem, bo raz, że stary, dwa, że zdrowy:-) gdy wychodziliśmy, Leo sam z siebie pomachał pani dr na "do widzenia", więc euforia sięgnęła zenitu:-D obiecałam wysłać na patologię zdjęcie bąbla, do zacnej kolekcji byłych pacjentów szpitala...
a po wizycie, jako że pogoda calkiem łaskawa, a otoczenie zielone i pachnące świerkami (cudnie!), spacer; tu Leo dał popis, za nic nie chciał siedzieć spokojnie w wózku, wiercił się i prężył, aż buty skopał z nóżek!
a teraz mi głowa pęka, chyba z dotlenienia i trochę z nerwów, bo zawsze wraz z wizytą w tamtym miejscu wracają wspomnienia sprzed prawie roku;
 
Laski, a moze my na serio działalność założymy??? Internetowy sklepik z wyjątkowymi, personalizowanym rzeczami dla dzieci? To by miało wzięcie:tak:
 
reklama
Do góry