reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

Witajcie mamuski! Doczytuje z doskoku, pracy oststnio tyle ze wieczorami ledwo zyje. Jutro ide juz na siodma rano, ale za to po pracy na Flohmarkt (taki bazarek z rzeczami dzieciecymi) do naszego przedszkola, mam nadzieje upolowac kilka fajnych rzeczy. Dzisiaj Alesandrus zaczal wreszcie prawidlowo raczkowac, do tej pory caly czas szural brzuchem, wreszcie zajazyl jak kot to robi.
Co do kota Trasia podrzuci siersciucha Aestimie , a ta zamknie go na balkonie. Kot zezre golebie i najedzony i szczesliwy bedzie w nocy ladnie spac, no a glaby juz nie beda potrzebowaly gniazd :cool2:
 
reklama
Hej kochane, wszystkim nie odpiszę, bo ptaki dla Kate dziergam i tylko na sekundę wpadłam!
Trasia, super!! śmiałyście się z Tracy, ale przyznaj ta metoda the best! Bo ani nie nosisz i kręgosłupa nie nadwyrężasza ani nie opuszczasz. Dziecko w bezpiecznych warunkach uczy się samodzielnie zasypiać. Nasz pierwszy raz to też kilkadziesiąt razy, ale codziennie lepiej a po 3 dniach luuuz:) A jak ciacha?

Jej, muszę lecieć, bo M. film zapodaje.
ZOłzik- zapraszam, chociaż boję się czy szafing Wam by się spodobał, czy wypali tak jak chcę...
 
no dobra trochę spróbuję ;)

Doris miłego pobytu, ależ ja Wam zazdroszczę :) :) :)
Zołzik, mrsmoon ale fajnie, że Wam się udało spotkać! A Ediś zasnął? ;> i też zazdroszczę ja nie mam tu nikogo z bobo w podobnym wieku, a bardzo bym chciała :(

CZY UKRYWA SIĘ TU JAKAŚ PODLASIANKA?

Zołza biedny Ediś, trzymam kciuki za spokojną noc :) a mi w jabłkowej rozpuście ciacho się spiekło a jabłka dalej były twarde grrr, chyba taki gatunek, hmm..
mrsmoon jak tam dzisiejsze boje z mm?
Trasia gratuluję! Marysia na pewno szybko zaakceptuje nowe zasypianie i da Ci czasem coś w domku zrobić, 3mam kciuki za jutro!
mamusia ale Wam fajnie, wielki plusik dla męża!
andariel no to Ci się ranny ptaszek trafił! a u małej to na pewno nie będzie ospa!
Misia powodzenia w poszukiwaniach wózkowych! my mamy x-landera, a myślę, że nie tego szukasz...u mnie Kubik też musi mieć 3 dżemki w dzień, a myślałam, że on taki jedyny ;)
marta kciuki za działalność, ja mam podobny pomysł, ale wcielić w życie go będę mogla przy dobrych wiatrach dopiero za rok... kiedy będziesz wiedzieć czy dostałaś dotacje?
Aestima gratuluję postępów w spaniu Miesia... a może to jednak 'Śpioch' a nie Wasza samodyscyplina ;)
Madzioolka jejkuś ale macie przejścia ze spaniem... mam nadzieję, że dziś już lepiej!
ironia jak Benio? lepiej?

więcej nie pamiętam...

a ja wykończona po całym dniu, bawimy się z Kubikiem w 'a kuku' od dwóch dni, ja czworakuję po całym domu, chowam się a on za mną i jak mnie znajdzie to się chichra i mówi 'kuku' :) ubaw mam nieziemski, ale padam na pysk ;) w ogole to on świergoli od dwóch dni, jakby się uczył jodłować ;)

edit.
hej Anapi, pomysł suuuuuuuuuuper! powodzenia w jutrzejszych szabrach!
 
Ostatnia edycja:
zołzik - czekam na info od zbyszka bo nie wiem jakie sa dane :)

kasia - benio troszke lepiej ale kupki wrocily dalej wiec leki podajemy i ors tez..


zupełnie nie jestem w temacie ale strasznie trudno sie tu do was wbic.. :zawstydzona/y: wiec nie bede mącic spokoju :)) :-D
 
reklama
Kasiawilde, Ediś wstał tuż przez przyjazdem Dziewczyn, więc tym razem dał radę ;-) Choć pod koniec zaczął marudzić i trzeć oczka :-p
Na Podlasiu mam koleżankę,ale ona ma 3-letnią córeczkę i z drugim jest w ciąży :-)

Kurczaki, ale mamy wokalnie uzdolnione dzieciaki! Maja Mrsmoon growluje, Kubik jodłuje... ;-)
 
Do góry