reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

Katamisz Gracjana boska:tak:zawsze marzyłam żeby moje dziecię miało takie włosy, cóż może trzecie kiedyś:-) I rzeczywiście wygląda na o wiele starszą.
Podłożyłam Asi pod materac ksiażkę, dalej słyszę jak jej w nosie charczy ale już nie wrzeszczy....może zaśnie:dry:
 
reklama
wczoraj byłam tak zmęczona, że poszłam spać o 22. Szok, zwykle przed północą nie wyłączam komputera... a wy jak na złość tyle napisałyście a tu zawsze pustki!
Dziś znów ma wpaść mama troszkę pomóc. Ja zaczynam dziś warsztaty Suzuki Tychach więc możliwe że przez weekend mnie nie będze. Marysia jak zwykle jedzie z Marcinem do teściów...
postaram się nadrobić jak Marysia zaśnie ale to nieprędko nastąpi.
 
Witajcie :)
U nas nocka kiepska. Przed 2ą w końcu Maja wylądowała w naszym łóżku, bo co trochę marudziła. Ale jestem pełna podziwu. Zjadła przed północą i kolejną butlę dostała dopiero po 7ej :-) Maja poleżała troszkę na brzuszku i spłynął jej katar :szok: Może to dlatego była taka niespokojna... już sama nie wiem :baffled:
Dorotko - viburcolu niestety nie posiadam. Dostała 2,5ml nurofenu i miałam w pogotowiu paracetamol, ale nie był konieczny.
Trasia - organizm domagał się wypoczynku :) Ja prawie co wieczór obiecuję sobie, że wcześniej wyląduję w łóżku, ale praktycznie nigdy mi się to nie udaje :nerd:
Dubeltówka - jak Asia się czuje??? Przespała dalszą noc? Zdrówka dla niej :*

Miałam iść z Mają do tej nowej Biedronki.. promocji tam tyle, ale biorąc pod uwagę jej marudzenie i ten katar to chyba sobie daruje. Wyślę Romka wieczorem jak Igor pójdzie na lego... najwyżej połowy asortymentu już nie będzie :baffled:
 
Melduję się, nadrobię póżniej, bo Maja z uporem maniaka mi przeszkadza pisać;-) dziś o 4.40 zrobiła sobie półtoragodzinną przerwę w spaniu, później jeszcze godzinę pospałyśmy. Dobrze, że wczoraj o 22 poszłam spać, to jako tako funkcjonuję
katamisz widziałam zdjęcia Gracji - jest cudowna:tak: i te włoooosy:szok: a z tyłu na potylicy jej się powycierały? U Mai dopiero tam odrastają, ale ona i tak łysolek jeszcze
 
ufff, Marysia śpi. Odkąd puszczam jej kołysanki-utulanki do snu zasypia dwa razy szybciej i śpi dwa razy dłużej! Powaznie, polecam :))

Katamisz ale się cieszę, że jesteś:) Gracja jest cudowna, jak ja wam zazdroszczę tych włosków! Marysia to łysolek, dopiero zaczynaja rosnąć a ja tak marzę o zaplataniu warkoczyków :-D
I dziękuję za pamięć:* Czuję się dużo lepiej, chyba faktycznie czymś się lekko podtrułam.
 
Dzień dobry!

Katamisz, witaj i nie czuj się obco, no coś Ty! :-) :*

A my mamy dziś podwójne święto! Mamy pierwszy ząbek! Mała perełka - lewa dolna jedyneczka :-)
A poza tym Ediś pierwszy raz usiadł samodzielnie :-) Ajm soł hapi :-D
 
trasia a u nas nawet kołysanki utulanki nie zdają egzaminu...ja szybciej przy nich zasypiam niż Maja. Ona ma ostatnio 1 drzemkę 1,5-2 godzinną, poda o 20 i śpi do 6-7 z dwoma(!!!) przerwami na jedzenie. Na kolację zjada mało - wczoraj 90-100ml, później koło północy 150-180ml i o 4-5 100-140ml. Teraz jej na to pozwalam, bo słabo przybiera, ale za jakieś 2-3 tyg chciałabym wyrzucić jedno karmienie
 
msmoon Marysia ostatnio je wszystko na dwie raty :angry: robię jej 150 a ona zjada połowę i odpycha butlę. Muszę po 15 minutach podgrzewać mleko i znowu jej dawać, wtedy dojada. A jak zrobię jej np 90 to zje wszystko i się wkurza że chce więcej:baffled: no nie rozumiem tego...
No to faktycznie niewiele Maja śpi. Marysia w ciągu dnia śpi ok 3 godzin, z reguły ma dwie drzemki po 1,5h. W nocy śpi od 20 do 7.
 
reklama
Do góry