reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

katamisz - czyli dobrze pamiętałam:-D właśnie - grunt, że nas nie zapomniałaś, że wpadasz i podczytujesz! jak sobie pomyślę, że miałabym pracować tak jak Ty i jeszcze mieć głowę by jakoś w miarę sensownie sklecić posta, który składałby się jeszcze z treści a nie samego "dzień dobry" + wypadałoby poczytać co tu się za dnia działo, to... wydaje mi się to wyczynem ponad miarę! chęnie zobaczę Twoją włochatą córeńkę:tak::-)
 
reklama
Wiem ,że nie powinnam tu ale na zdjęciowy zajrzę dogłębniej jutro bo muszę wszystkie piękności z ostatnich dni wyoglądać dokladnie więc teraz tak na szyko:) w celu przypomnienia e ciotkom :)
To jest moja owłosiona Gracjana :-)

IMAG0252.jpgIMAG0255.jpgIMAG0257.jpg
 
Mialam już dziś nie pisać nic bo połozylam się do łóżka z godzine temu ale jakoś zasnąć nie mogę i stęsknilam się z za Wami.

Katamisz...witaj :-). nareszcie jesteś i musze przywołać Cię do porządku! Proszę do nas zagladać częściej, najlepiej codziennie. I pokaż nam swoją śliczną Gracjankę.

Madzioolka...ja nie mam jeszcze okresu ale biorę caly czas Azalię a że biorę ją bez przerw to i @ nie wraca. A Ty bierzesz jakieś tabletki?

Setana...widzę, że natalia tak jak Julinka wagowo. dziś ważyła 7240g więc idą równo.'

Mamusia...dobrze, że już tylko 6 dni zostało....dasz radę!

Andariel...ja też szukam łóżeczka turystycznego. Jeszcze co prawda jest trochę czasu do wakacji ale jak znajdziesz coś ciekawego to daj znać.

Aestima...Ty zawsze coś fajnego znajdujesz na allegro. jak rzuci Ci się coś fajnego dla Julinki na aukcjach to daj znać.

Zeberko...coś fajnego upolowałas w Smyku lub Rossmanie?

Iza...ja też jestem w szoku, że Maja tak przybrała na wadze. Niedawno ważyła tyle co Julia.

Mrsmoon...moja Julia stale na 3 centylu i się nie martwię. Nie wkręcaj sobie znów jakiś chorób. Moja lekarka powiedział że w tym wieku jak dziecko przybiera 150g miesięcznie to jest normalne.

I zapomniałam dalej co mialam napisać.....
czekam jeszcze na zdjęcie Gracjanki i lecę spać.
Dobranoc!!!


EDIT: OOOO zdjęcie już jest. Kasiu...Gracjanka jest cudowna a jej włoski...po prostu boskie. Julia nie ma nawet 1/4 tego.
 
Ostatnia edycja:
ba! nawet ja nie mam 1/4 z tego, co mała Gracjana na głowie:rofl2:
Doris - a Ty widzę kolejna addicted to bb:-D coś jak ja... a do jakiej kwoty szukasz łózeczka turystycznego? i czy zależy Ci by mieścił się w nim swobodnie materac z drewnianego łóżeczka?
 
Andariel...to fakt...bez BB żyć nie mogę.
Łóżeczka szukam niedrogiego i nie jakiegoś specjalnego z bajerami. Ja je potrzebuję na lato do domku letniskowego choć nie wiem czy Julia bedzie w nim spała, bo jak na rzie jej ulubionym miejscem do spania jest łózko rodziców.
 
reklama
Katamisz....super fotki. A własnie pisalas jeszcze o rozwoju Gracjanki....moja Julia jak pewnie czytałaś 1 lutego stanęła sama na nogi w łożeczku. Dziś raz udało jej się usiąść samej z czworaków (jak ją posadzę to siedzi ładnie sama już dawno) ale ona też nie raczkuje jeszcze i nie pełza nawet. Sunie szybko w tył i przesuwa się w ten sposób po pokoju oraz zegarując no i ostatnio stale buja się w pozycji czworaczej. także nie martw się...niektóre dzieci raczkują inne nie. Wszystko w swoim czasie.
 
Do góry