reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

Doris ja mam od urodzenia turystyczne ale z bajerami właśnie (reg wys materaca,karuzelki,baldachimy ,płozy i inne) lecz są też z tej firmy zwykłe i polecam te łóżeczka z czystym sumieniem-Grande Caretero nic totalnie się z nim nie dzieje od nowości.Jestem w 100% zadowolona i przy kolejnym dziecku(choć nie planuję) bez zastanowienia kupiłabym turystyczne od razu :)
 
reklama
katamisz - mała jest po prostu fantastyczna:-D
Doris - to masz pole do popisu, bo "niewybajerzonych" łóżeczek dla niewymagających kupców jest całkiem sporo:tak:kwestia ceny pozostaje - ja szukałam do 200 zł, a te polecane przez dziewczyny są raczej od 250 w górę;

no nie, już NA SERIO idę sobie!
 
Doris to Gracja dalekooooo w tyle za Julcią!!Ona tylko siedzi sama i przewraca na boki z brzucha na plecy i odwrotnie.Ale pamiętam,że Igor nie raczkował i nie pełzał.Siadł i za jakiś czas wstał i polazł już.Jak miał rok sam biegał:-)więc masz rację.
 
Katamisz...fajnie to zabrzmialo...przy kolejnym dziecku (choć nie planuję) :-).......hi, hi...nigdy nie mów NIGDY. A dzieciaczki sa takie słooooodkie.
Zapomnialam jeszcze się spytać ile waży Gracjanka?

Andariel....dobranoc
 
Doczytałam, ale chyba nie napiszę każdej z osobna :-/
Maja uspokaja się na chwilę po czym ponownie jęczy.. bo tego nawet płaczem nie można nazwać. Nie bardzo mam jej co dać na te zęby (nie wiem dlaczego, ale stawiam na nie). Może jeszcze paracetamol wcisnę jako przeciwbólowy... pomysły mi się kończą a chciałabym chociaż pare godzin w nocy pospać :baffled:
Katamisz - Kasiu Gracjana jest rewelacyjna :) Wygląda jak lalka reborn :D
Zołzik - to ja myślałam, że 19zł (bez grosza) to dobra cena za to mleczko a Ty mi tu taką promocję dajesz.. Jutro otwierają Biedronkę koło Radiowej. Podobno niezłe ceny na otwarcie mają być. Jak mi Maja pośpi, to w drodze ze szkoły tam się przejdę i zobaczę co i za ile.
Zeberka - nie wiem czy Ci już mówiłam, ale moja @ przyszła na dzień przed wyjazdem do Juraty. Na szczęście nie była obfita i szybko się zakończyła :) Też wolałabym aby nie przychodziła, już nigdy :tak: no ale co zrobić - trzeba szybko przekwitnąć :rofl2::rofl2::rofl2:
Doris - sama jestem w szoku ale ponieważ ważę Maję co miesiąc, to widzę ile przybiera :) Ciałka też jej przybyło i w kręgosłupie czuć już te kilogramy.
Mrsmoon - moja Maja zjada 210ml czasami 240ml mleczka, czasami mleczko z kaszką. To ja mam takiego głodomora w domu??? Normalnie myślę, że wypościłam to dziecko przez 8 miesięcy karmienia piersią :zawstydzona/y::-)
Andariel - ja mam kojec po Igorze. Chyba muszę go przytaszczyć z piwnicy i rozłożyć Mai. Będę spokojna jak będzie się w nim bawiła, bo na macie bawi się przez chwilę a później trzeba ją wyciągać spod krzesełka czy fotela ;-) Owocnych zakupów - ja szukam ochraniacza na całe łóżeczko. Licytowałam dzisiaj jeden ale mnie ktoś przebił :angry:

Uciekam Kochane, bo ciężka nocka się szykuje i literówkę robię pisząc co oznacza, że już padam na twarz :(
Dobrej nocki Wam życzę :*
 
Katamisz...zapomniałam Ci napisać, ze Julia wstała nagle, zupełnie niespodziewanie. Wsadziliśmy ja na chwilę do łóżeczka a ona....wstała. teraz wstaje za każdym razem jak ją wlożę do łóżeczka. Gracjana też Cię zaskoczy.

Edit:
Izunia...podaj jej może viburcol jak masz alebo rzeczywiście coś przeciwbolowego.
 
Ostatnia edycja:
andariel dobranoc :*

doris jutro idziemy na szczepienie (ostatnie) i będziemy się ważyć więc wieczorkiem się zamelduję.Podejrzewam ,że z 9100 może ważyć ale pewność bedę miała jutro bo to tylko na moje oko 9100:) bo nie ważyłam jej 1,5 mc.K

Ja też już uciekam bo rano na 8,30 wizyta z Igorem u neurologa.
Dobrej nocki kochane :*

aaa i miałam zapytać....Trasiu jak się czujesz??

Dobranoc

 
reklama
A ja się nie żegnam:-(Asia z zatkanym nosem spać nie może....bez smoka nie zaśnie,a nie może ssać bo sie dusi i płacz niesamowity. Umówiliśmy się z mężem, że dzielimy noc na pól. Do 3.30 ja mam zmianę a on później. Już padam na gębę bo cały dzień dziś płaczliwa i nic nie pomaga:no:
 
Do góry