reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

Cześć dziewczynki
Witam się z Wami po megaaa długiej przerwie...Przepraszam Was na początek:zawstydzona/y:Starałam się wpadać to codziennie i podczytać i na tym się kończyło bo o pisaniu nie było już mowy.No i pozostawałam w ukryciu.
Ja pracuję cały czas bardzo intensywnie pożniej wracam po 22 i spię no i rano z powrotem praca i jakieś wolne dni i tak w kółko.Czas gdzieś ucieka mi przez palce.Poza tym moje dzieciątko rośnie zdrowo (odpukać żeby nie zapeszać) siedzi już pięknie sama, robi papa świadomie za każdym razem jak chce wyjść rano z pokoju i iść do kuchni albo innego pokoju np :)Jest cudowna!!Mój synek przed feriami siedział 2 tygodnie w domu - coś go rozłożyło i pozniej 2 tygodnie ferii a teraz cieszy się szkołą.Całe szczęście Gracja nic nie podłapała od niego.
Tak poza tym strasznie męczy mnie ta cała historia Madzi z Sosnowca,którą ślędzę od samego początku.Nie potrafię w dalszym ciągu tego ogarnąć.Jak tylko widzę gdzieś zdjęcia czy filmiki z udziałem Madzi to płaczę.Tak śliczne i uśmiechnięte dzieciątko...brak słów!!

Muszę Wam kochane powiedzieć ,że jestem zaskoczona rozwojem Waszych dzieci.Moja Gracja przy niektórych maluchach jest daleko w tyle...

Kurcze przyznam Wam się bez bicia ,że strasznie ciężko jest napisać coś sensownego po tak długiej nieobecności...troszkę obco się czuję.

Pozdrawiam Was serdecznie WSZYSTKIE BEZ WYJĄTKÓW :*:*
 
reklama
mrsmoon
Super zdjecie - i pudło :-p
Oli posiłek glutenowy juz jeden je (zwiekszalismy stopniowo) , ale w tabeli mam , ze po 10m

setena
Ale mi przy Ameli tez ciekły - te były w preencie

Izabela
No tak ale przyczepili sie do krzyczacej Ameli a do wózka potem.

My dzisiaj na szczepieniach bylismy - opsane w odpowiednim watku.
 
Hej Kochane, ja po maratonie w salonach sukni ślubnych... ale suknia wybrana, także wysiłek nie poszedł na marne :) Zajrzałam też do rossmanna i smyka. Trochę odżyłam dzięki tej wycieczce :)

Wczoraj wieczorem dostałam pierwszej po porodzie @... leje się ze mnie okrutnie, ale na szczęście czuję się dobrze, myślałam, że będzie gorzej :)

Przemknęłam tylko szybko przez dzisiejsze posty.

Trasiu, cieszę się, że po medidermie i u Was poprawa!
Mrsmoon, my w przyszły czwartek wybieramy się na szczepienia... Kciuki trzymam za Majeczkę, niech jej te kupki tak nie męczą i niech jej się pupka od tego nie odparzy.. My właśnie walczymy z pierwszym odparzeniem u Bartunia, po antybiotyku bardzo się odparzył, ale wietrzymy, smarujemy i pomału widać światełko w tunelu.. chociaż mówiąc o pupie nie powinnam chyba używać tej metafory :p
Katamisz, myślałam o Was ostatnio, dobrze, że jesteś!

Coś jeszcze miełam i zapomniałam...
Aaaa odnośnie muzyki, to w sumie zgadłyście :)
Moje wczesne fascynacje to roxette, guns n roses, prodigy, rage against the machine, potem nirvana, r.e.m., metallica, motorhead, u2, pearl jam, sting, sinead o'connor, uwielbiam skunk anansie, portishead, tracy chapman
ale przeszłam też fascynację hip hopem zagranicznym, potem polskim.. także różnie u mnie bywało :)
 
Hej, wróciliśmy od znajomych, padam ze zmęczenia. Z domu wyszliśmy z Miesiem po 13:-p
Mały trochę mnie martwi, bo te kupy ( ale 3, ta mazista była ostatnią, więc nie tak źle) i miał 37,4 a zawsze ma 36,5... a marudny, że szok:no: caly dzień przyklejony do mnie i nawołuje mnie " mama, mama" i nawet do toalety nie mogę iść. Od dwóch dni nikogo poza mną nie toleruje- nawet M.:szok: Pamiętam, że mój kuzyn w tym wieku tez tak miał i trwało to ok miesiąca... A może to w końcu zęby??

Mrsmoon, niby w piatek ale co będzie - zobaczymy. Te kupy, temp, i jescze dziwne plamki...

Własnie dzwoniła moja chrześnica, że już jest kobietką:-) Kurcze, a to dopiero 3 klasa... szybko...

Z rewelacji, to jeszcze dostaliśmy inf., że mamy 500zł niedopłaty za wodę, więc mgordon- rozumiem doskonale Twoją frustrację w związku z prądem- wściec się można:wściekła/y:
Na koniec dnia poprawiłam sobie humor, bo wygrałam licytację na 3 ekstra ciuchy na wiosnę dla Miesia za bezcen. Chociaż tyle :-)

Dobranoc:*
 
A zapomniałam- Zebra- ja też dziękuję za mediderm, też fanką się staję i polecam komu mogę:-D
I tak długo @ Cię oszczędziła- ja w październiku dostałam, jak jeszcze tylko cyckiem karmiłam...
 
Aestima
to wode wam za prad wymienimy;-)
A jak na złosc pieluch w naszym sklepie brak - chusteczek to wogóle - jak beda kupie z 10 opakowan.
 
mam dla CIebie pół paczki z tych co Natalia nam kupiła. No wiesz, te co chciałaś- 6pak pampersa za 26,99... I gdzieś znów ma być ten 6-pak za tą cenę tylko nie pamiętam gdzie i kiedy:baffled: To co kiedy spotkanie w celu przekazania chusteczek?:-)
 
reklama
oj, zartuję, po prostu stęskniłam się i szukam pretekstów;-)
Ano wychodzimy:tak: W piątek szczepienie ale dopiero po 16.
 
Do góry