reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

reklama
ha ha, dubeltówka... ale że AŻ TAK Cię to zdziwiło:-D czyżbyś sądziła, że słucham np. Celine Dion:rofl2:
lecę zatem oblukać Cię na fb!

edit. a faktycznie - wow! jak ja bym chciała mieć więcej włosów i móc się farbnąć...
 
Ostatnia edycja:
dziewczyny, nie podziękowałam za magiczne kciuki, a więc dziękuję!!! jak zawsze pomagają:tak: Maja wstała godzinę temu i oczko już do połowy otwiera. I nie ma ropy:-)
trasia ale się uśmiałam jak przeczytałam, że smarujesz Marysią:-D
 
Witam.
Nie było mnie kilka dzionków bo Madzia przeziębiona, tzn katarek ode mnie załapała, ale dziś.... JA JESTEM CAŁA NAKRĘCONA !!!!!!!!!!! no a to nie mi tylko mojej siostrze wody odeszły:))))) Termin miała na 02.02.2012:) sama sobie wmawiała, że urodzi 12.02. a to może być już dziś!!!! Ale się cieszę, normalnie jakbym sama miała dziś urodzić, hehe ....
Nie mam pomysłu na jutrzejszy obiadek, co dobrego gotujecie?
A tak wogóle to nie jestem na bieżąco bo małej musiałą co chwilę noska czyścić i czasu na czytanie nawet nie było;/
 
Ostatnia edycja:
andariel Celin Dion:tak:na pewno coś w ten deseń, ale jak widać pozory baaaardzo często mylą:-)
kate kciuki za siostrę, u nas na obiad pulpeciki z mięsa indyczego z sosem śmietanowo ziołowym, ziemniaczki i fasolka szparagowa;-)
 
reklama
Dubeltówka a ja?? Też celin dion?:-D Ale u Ciebie dobry obiadek:tak: U nas kapucha kiszona, ziemniaczki i kotlety sojowe:-)
 
Do góry