reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

dzień Dobry

Widzę, że ruch duży od rana...piszecie tak szybko jak mróweczki a ja się do rana ogarnąc nie mogę. Bylam juz w rossmanie i na zakupach (dziś M ma wolne). na obiad poszalałam i zjadłam malutką golonkę (a mam się odchudzać - no cóż...karmię - zawsze sobie tak to tłumaczę :-))
U nas dziś troszkę cieplej ale na spacerze z Julią nie byliśmy.

Doczytałam, że duuużo Mamuś rockowo - metalowych i jestem w szoku, bo w moim otoczeniu raczej faceci słuchają bądź sluchali takiej muzyki (mój M też) a dziewczyny raczej spokojniejszej. Ja sama słucham każdego rodzaju no ale właśnie wyłączając metal i rock....nie lubię i nie podoba mi się. No ale każdy ma swoj gust :-)

Mamusia...ja daję od dłuższego zcasu kaszkę Zdrowy Brzuszek ze śliwką. Na noc dodaję 1,5 miarki do 180ml MM. A w dzień robię taką gęstą i dodaję owoce ze słoiczka.

Mrsmoon...dobrze, że lepiej z oczkiem Majeczki. Jesli chodzi o zęby to Julia byla bardziej marudna kilka dni wcześniej i teraz gorzej śpi. Drugi ząbek już widać ale jeszcze się nie przebił - dziąsła gładkie i blade.

AgataR...no to poszalałaś. Ja ostatnio jak siedzieli u nas znajomi przed 23 pożegnałam wszystkim pod pretekstem karmienia Julii i poszłam spać :zawstydzona/y:

Dubeltówka....Ty nieśmiała??? jakoś mi to do Ciebie nie pasuje.

Trasia... ja też chyba zamówię to kg opakowanie, bo krem w tubce szybko się kończy. Ja tak jak Madzioolka smaruję też ostatnio Julię, bo ma bardzo suche rączki. Nigdy nie miała więc na razie się nie martwię, że to jakaś alergia. Pewnie od suchego powietrza w domu.

Zeberka...własnie....Ty jakoś rok temu chyba już w marcu byłaś w szpitalu, tak??? Czas leci bardzo szybko. Ciekawe czy niebawem któraś z czerwcówek będzie spodziewała się kolejnej dzidzi???

Która planuje i się nie przyznaje (oprócz AgatkiR)?????

Andariel...
a Ty masz mało włosów? Nie wygląda na zdjęciu

Zołzik, Stopa, Anapi, Madzioolka, Ironai, Iza, Aestima, Kate...witajcie
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kurczę Aestima Twoj gust muzyczny ciężko rozgryźć, bo wyglądasz na fankę Celine Dion właśnie, ale wiem, że jesteś całkiem ostra babka:-) Nie mów, że też lubisz rockowe bity:-p
 
A co do muzyki, to mi Andariel wyglądała na fankę czegoś w stylu Florence + The Machine [swoją drogą - genialna muza :-)] czy też Alanis Morisette :-)
 
ja słucham klasyki oczywiście :-D tzn też słucham, od czasu do czasu. A tak to dużo jazzu, ale takiego bardziej przyswajalnego. Poza tym uwielbiam Pitera Gabriela, Radiohead, dużo dobrego popu i rocka. Stinga, Buckleya itp.
 
Co do planowania to ja bardzo bym chciała, ale finanse nam nie pozwolą:-( Może nie tyle w wieku niemowlęcym co później....szkoła, podręczniki, studia itp. Wiem, że za te 15 lat możemy mieć pieniądze, ale boje się, że nie będziemy mieli:zawstydzona/y:
Co do gustu muzycznego to ja też z tych rockowych, chociaż na mojej mp3 znajdzie się trochę starych zespołów typu Ace of Base, 2 Unlimited, troche hip hopu, reggae i "jedno sezonowy szajs":)
 
reklama
U nas ogórkowa i rachunek za prad na 900 zł - mamy ogrzewanie (za 2 m.) a Michał dalej bez premii (mniej o 25% do wypłaty) w firmie kiepsko, a umowe ma do 3 kwietnia.

Umyłam zeby i jezor Ameli dzisiaj juz 2 razy nasza pasta i jest lepiej - w niedziele jadła obiad u tesciowej (my tez ) zrazy ale takie jakies dziwne - moze to to? Pije duzo herbaty z zurawiny bez cukru, wody i czasem sok.
\jak po naszej pascie lepiej to musze kupic jej inna. A juz miałam wizje lekarzy, badan itp. oby przeszło.

Aestima
Amela ma jutro psychologa, a Olek szczepienia - M. ma wolne. w sobote pieluch nie było ale jutro wracajac z Amela (bo to podrodze) sprawdze).

Dzisiaj moja piekna godzine ryczała na spacerze - a własciwie darła sie i krzyczała, bo lizaka nie chciałam jej kupic - rzuciła sie w błoto, potem błagała na kolanach - a ja stoje i głowa w druga strone, w parku podeszła do nas policja:szok: i pytaja sie czy jestem mamka czy opiekunka bo tak nie powinno byc ze ona placze a ja nie zwracam uwagi, a i jeszcze wozek ich zaciekawił bo Olek owiniety zasłoniest (tylko nos i oczy widac) spał jak zabity:-) i zaczeli pytac i go ogladac czy oddycha - no cholera jasna co !:wściekła/y:
Powiedziałam, ze corka sie leczy i podałam adres przychodni, ze zimo jej nie jest bo ciepło ubrana - buty i kombinezon narciarskie i co tam jeszcze. A oni ze przepraszaja ale teraz (czyli kiedy?) sa bardziej czujni.
 
Do góry