reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

reklama
Bry!

mrsmoon - ja bym chyba zrobiła jak Ci radzi żona dziadka, tj. podala probiotyk i czekała jeszcze pare dni; a sucha skórka może od centralnego ogrzewania? widzisz, nasza Nina odkąd się pojawiły te mrozy, a w domu gorąco, dostala mocno rumianych polików, które sobie rozdrapała do krwi!!! alergolożka kazała zasuszyć rankę (nadmanganianem potasu) i grubo smarować czymś tłustym typu clobaza; może u Majci to tez taka reakcja skórna na suche i gorące powietrze?

Kurczę, to może i u nas ta sucha buźka od CO? Trochę mi ulżyło, bo już się martwiłam, że coś go uczula i nie mam pojęcia, co.

Stopa, ja Cię jeszcze nie witałam! Więc spóźnione, ale szczere powitanie :-D Hejo :-)

Zebrra, gratuluję dyplomu :-D

U nas Ediś obudził się ok. 7:30, zjadł o ósmej, poszalał troszkę u mnie na łóżku, w pewnym momencie oparł się o mnie i... stanął prościutko
:szok: No to się zacznie... :-p
A potem położyłam go do łóżeczka, jakoś przed 9:00 i sobie śpi :-) a ja kończę kawę.

Byliśmy wczoraj w biedronce, chcieliśmy zrobić zapas mleka, a tam się promocja skończyła :-p
To wzięliśmy tylko 3 op. i poczekamy, może znów zechcą obniżyć cenę ;-)
A zabawek nie było - żadnych! Pustki, jak nie wiem co
:eek: Kupiłam tylko rajstopki.
 
Coś namieszałam - pisałam na kulinarnym i w trakcie pisania coś mi się pomieszało i myślałam, że jestem na głównym; przeklejam zatem treść stamtąd: tej nocy postanowiłam wziąć małego do nas do łożka gdy sę przebudzi; no i dzięki temu pierwszy raz od wielu m-cy nie musiałam nocą wstawać z łożka
biggrin.gif
cyc był tylko 2 razy i na leżąco - co za komfort! ale wyobraźcie sobie 4 sztuki na łóżku 2-osobowym
laugh.gif
mam świadomość, ze to patologiczny, acz przejściowy etap i to mnie jakoś jeszcze trzyma przy zdrowych zmysłach
wink2.gif


zołza - uważam, że to bardzo możliwe! dodam, że po smarowaniu Ninkowej buzi clobazą skóra jest odpowiednio natłuszczona i po czerwonych placach nie ma śladu - a też w pierwszej chwili pomyślałam, że nas azs zaatakował... tylko widzę, że tak średnio co 2 godz.trzeba smarować, tak jest sucho! nawet po sobie widzę jak okropnie jest teraz dla skóry - bez kremu ani rusz, bo skóra aż się sypie! a atopikiem przecież nie jestem...
no proszę, kolejny kawaler się pionizuje! brawa dla Edgarka!
 
To ja może medidermem będę smarowała brzuszek [pięknie schodzi wysypka], a na buźkę dam tą naszą maść robioną - ona superowo natłuszcza. Dzięki Mamuśka! :-) :*
 
nic nie przeczytałam, pospałam z Marysią od 8 do 9.30. Czuję sę jak nowonarodzona :) Jedziemy do koleżanki bo zwariuję w tym domu.
aaa... prosiłam mamę żeby zamówiła mi mediderm w aptece i oddzwoniła, że w hurtowni były tylko duże opakowania. Czekam więc na 1kg kremu :-D
 
Traschka 1kg???:szok: o matko, ale nie pożąłujesz :) ja cały czas smaruję siebie i Maję i ta mała tubka szybko się opróżnia

Kciuki za Majeczkę mrsmoon zaciśnięte &&&&&&&& oby przeszło i obyło sie bez szpitala...
 
AAAAAAAAAA! Wiedziałam, że zapomniałam o czymś napisać! Mrsmoon, kciuki, oczywiście, zaciśnięte!

Moje dziecko wstało i właśnie bawi się zabawką, która ostatnio najbardziej mu leży - zgnieciona butelka po wodzie mineralnej ;-) I po co wydawać kase na nie wiadomo jakie zabawki? :-p
 
Dzień dobry:-)
My z dziewczynami od 7.30 na nogach, wczoraj Asia dała mi niezły wycisk i jak padłam do łóżka to o 7 myślałam, że Darek kładzie się spać i mnie budzi żebyśmy się miejscami zamienili (spałam na jego miejscu od ściany), a on kochany wziął zmianę i wstawał do Asi...
Doris jak tylko przyjechałam do Irl byłam bezdzietna i niezamężna i pogoda niewielkie miała znaczenie bo pracowałam od 12 do połnocy a do pracy wstawałam o 11:-)teraz po prawie 6 latach można powiedzieć, że się przyzwyczaiłam i za dobrą pogodę uważam brak deszczu:sorry:
Mówiłyście o długim siedzeniu w domu , no więc ja w maju będę siedziała już 4 lata (dosłownie bo pogoda taka że rzadko wychodzimy) i nawet nie wyobrażacie sobie jak mi z tym źle:-(
Brakuje mi kontaktu z ludźmi mimo, że jestem strasznie wstydliwa i nieśmiała (wbrew pozorom podobno;-))

mrsmoom&&&&&&&&&&&&&&&&&&&kciuki za Majeczkę
 
Dziendobry Mamusie! Padnieta jestem, nocka bardzo ciezka - mlody ryczal od 3 do 5, w koncu po zelu na zeby i ibuprofenie zasnal. Nie wiem tak naprawde co mu bylo, ale obstawiam zeby. Jak plakal i byl caly zasmarkany to az mu sie puscila krew z nosa, nie bardzo ale troche sie wystraszylam. O 6.00 musialam juz wstawac wiec oczy na zapalkach :eek:. Teraz mlody spi z ojcem, a ja ide po kawe, bo w pracy nawet nie mialam czasu lyknac.
 
reklama
Stopa - ja daje bebilon + 2 miarki kaszki mannej nestle i mój śpi po tym ładniej, a ja miałam 2 próbki mleka hipp combio (czy jakoś takoś) i różnicy nie zauważyłam :zawstydzona/y:
Zołza - mój też uwielbia zabawę pustą butelką po wodzie, ma zabawę na maxa :-D
Dubeltówka - biedna Ty, ja nie wyobrażam sobie takiej pogody przez cały czas... i kochanego masz męża mój jakoś nocnej zmiany nigdy nie wziął :confused2: ewentualnie dzienną...:wściekła/y:
 
Do góry