reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

ewelina28 gratuluję,i strasznie zazdroszcze że już wiesz że wszytko ok z dzidzią:-)

Zebrra Rozumiem co czujesz.A Ty wogóle jestes na jakiś tablektkach na nadcisnienie,masz z nim problemy czy tylko tak jednorazowo???
A odnośnie diety to ma to samo.Już przytyłam 3 kg a nie ma jeszcze 12 tygodnia.Zrobiłam się kwadratowa,i też się z tym źle czuje.Obiecalam już sobie że nie bede sie obrzerać.
Rozmawiałam z koleżanką na temat innej koleżanki ktora obie znamy,to opowiadała mi ze ona przytyła w ciąży 33 kg.Przed ciążą byla szczopla ważyła okolo 60kg a pod koniec ciąży wyglądala jak monstrum.Do tej pory nie może dojs do swojej wagi a mineło juz 4 lata.Strasznie sie tego boje,jak sie nie bede kontrolowac to moge też tak sie doprowadzic. No nic trzeba sie wziaść za siebie.
 
reklama
witam was dziewczyny po kilkudnowej nieobecnosci. ale zle samopoczucie tak mnie przybilo, ze na nic ochoty nie miaałam. to 13 tydzien a zdychalam jak pies:( widocznie taka ciaza, jakos musze do konca wytrzymac. dzis jakos lepiej choc pol nocy nie przespalam bo tata w wyborach strartowal i czekalismy na wyniki ale sie udalo:) wiecie co ja czuje takie cos innego w moim brzuchu, takie tykanie jakiego wczesniej nie mialam:) buziaki na nowy tydzien i obysmy sie juz lepiej czuly:)
 
Ewelina super, gratulacje!

Tusen, dzięki... Tak, mam problemy z ciśnieniem, pierwsza ciąża rozwiązana cc z powodu rzucawki (ciśnienie 220/180) - 6mcy w szpitalu, druga ciąża - poronienie, trzecia ciąża - nadciśnienie + cukrzyca ciążowa - 3 mce w szpitalu. Jestem pod opieką profesorki, która zajmuje się nadciśnieniem w ciąży, póki co mam tylko dopegyt, ale pewnie na kolejnych wizytach bedą dochodzić kolejne leki...

Dziewczyny przeczytajcie opis porodu jednej z listopadówek 2010 https://www.babyboom.pl/forum/listo...z-porodowek-bez-komentarzy-44538/#post6281545
 
Tusenfryd, z tymi ruchami dziecka to różnie, jedne czują wcześniej, inne później...ale mam nadzieję, że dostaniemy pod choinkę takowy prezent, było by cudownie :)))
 
reklama
Marta gratulacje, pewnie jesteś bardzo dumna z Taty :)

Dziewczyny ja też odczuwam czasem takie bulgotanie, to pewnie jelitka ;)

Tusen, niestety moja gin poszła na urlop od 14/11, wraca dopiero w grudniu... więc jeśli sytuacja się powtórzy pojadę po prostu na izbę przyjęć, chociaz wolałabym uniknąć leżenia w szpitalu ze względu na dzieciaki...

EDIT:

Zapomniałam, w pierwszej ciąży kopniaczki poczułam w 22 tygodniu, w drugiej w 16 :) Więc jest szansa, ze już niedługo ;)
 
Do góry