reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

larvunia - ja bym dodala do listy jak już może zacznie się udzielać bo będziemy mieć taką fikcyjną listę i to też tak średnio....dodałabym w tabelce oprocz wieku moze imie i miejscowosc? łatwiej by sie było połapać kto jest kto :)

ktoś sie pytał czemu nie pracuje w zawodzie...jestem pedagogiem opiekunem i tu raczej jak w przypadku szkolnych i nauczycieli chyba nic mi nie wygasa :)
 
reklama
My już po obiedzie. Ależ mi teraz dobrze :)

Zolza - na szczęście Igor tej skórki nie gryzie, ale boję się co będzie jutro. Chyba na wszelki wypadek zaraz wejdę na stronę doz i poszukam tej maści. Wit A smaruję, ale od zewnętrznej części, więc jeśli mówisz, że Solcoseryl goi od wewnątrz, to lepiej to jednak kupić.

ironia - Ty z tym tortem to tak specjalnie :)? Bo ja po obiedzie chętnie zjadłabym deser :)
 
Misialina- ja też tak mam w nocy jak się przewracam z boku na bok (a najgorzej rano), tylko nie wiem czy to skurcze czy raczej takie kłucie, takie uczucie jakby jajnik zdrętwiały, dziwne;)
 
Iza, tak, goi od środka - miałam sporo wygryzionej tkanki i to mi naprawdę pomogło.

A ja się wkurzyłam na K. Mieliśmy razem wybrać muzykę na przyjęcie poślubne, a on olał sprawę. Rozumiem, że mogło mu się nie chcieć, ale wkurzył mnie sposób zakomunikowania mi tego :-p Nie lubię się na niego wkurzać :/
 
no zołza to juz mniej niż 2 tygodnie :)

a torcik sie robi tylko garnków nam brakło, zeby obiad zrobić hahaha więc najpierw tort a potem makaron :p
 
Dziewczyny ale smaka narobiłyście!! Ja jeszcze na uczelni siedze a Wy tu o takich pysznościach piszecie!! Męża mam dzisiaj na służbie 24h więc w domku niestety nic dobrego nie będzie na mnie czekało :(

Co do Harrego Pottera to przyznaję się że jestem potteromaniaczką :) ksiązki to znam prawie na pamięć a filmy też uwielbiam ;) do kina wybieram się 26.11 :happy2:
aaa już nie mogę wysiedzieć na zajęciach :-(zabierzcie mnie stąd!!
 
reklama
Do góry