reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

Aestima moja córcia ma na imię Emilia i jest najukochańszym aniołkiem na świecie (wiem, wiem wszystkie mamy tak mówią:-D), chciałabym żeby drugie dziecko było tak grzeczne jak ona, ale znając życie pewnie będzie totalnym przeciwieństwem haha
 
reklama
przeglądam ten wątek i... widze kilka osób z "branży" ;-) ja też jestem nauczycielką i jak tylko dowiedziałam się, że jestem w ciąży to wzięłam L4(na I trymestr), ale w poniedziałek wracam do pracy. W związku ztym mam pytanie do dziewczyn - wszystkie belferki na zwolnieniu do końca ciąży? ja się trochę obawiam, bo pracuje w przedszkolu i wolałabym nie zachorować, ale wiadomo jak to jest wśród dzieci, w tamtym roku szkolnym w zimie byłam na zwolnieniu 3 miesiące z rzędu, tzn tydzień zwolnienia, 3 tygodnie pracy i tak w kółko
 
Witam wieczornie Koleżanki
Właśnie wróciłam z kina z moimi malolatami. Byłam na Harrym Potterze i bardzo nam się podobalo!!! Przy okazji najedliśmy się popcornu i nachosów z sosem salsa.
A teraz słodkie lenistwo i nuda, bo mąż wyjechał i wraca dopiero jutro. Dziś stwierdziłam, że czuję się już na tyle dobrze, że wróciłabym do pracy na jakiś czas ale niestey w moim zawodzie to niemożliwe więc będę się nudzić dalej.....jeszcze tyle czasu do czerwca!!!
 
przeglądam ten wątek i... widze kilka osób z "branży" ;-) ja też jestem nauczycielką i jak tylko dowiedziałam się, że jestem w ciąży to wzięłam L4(na I trymestr), ale w poniedziałek wracam do pracy. W związku ztym mam pytanie do dziewczyn - wszystkie belferki na zwolnieniu do końca ciąży? ja się trochę obawiam, bo pracuje w przedszkolu i wolałabym nie zachorować, ale wiadomo jak to jest wśród dzieci, w tamtym roku szkolnym w zimie byłam na zwolnieniu 3 miesiące z rzędu, tzn tydzień zwolnienia, 3 tygodnie pracy i tak w kółko

Fionka ja jestem od początku ciąży na L4 i nie wracam już do końca. Nie chcę robić zamieszania, a poza tym nie chcę ryzykować
 
Dubeltówka- Emilka- b. ładnie:) Co do propozycji dla drugiego Szkrabka (o których piszesz w wątku o imionach) , to zdecydowanie bardziej podobają mi się Twoje propozycje niż męża. Trzymam kciuki żebyś je przeforsowała!:)
JA właśnie wróciłam z zakupów. Mam nową bluzeczkę, czapkę na zimę i super grube rajstopy ciążowe ,a mąż ma nową koszulę. Nie zakupiliśmy jednak ani jednego prezentu świątecznego... jakoś nic nie wpadło nam w oko.
A mąż stwierdził, że jestem uzależniona od Was, bo wchodzę do domu i od razu odpalam kompa;)
 
Witajcie :)
Ja wpadłam się tylko przywitać. Załatwiłam dzisiaj badania - glukoza i cytomelagia powinny być już do odbioru w poniedziałek :) Bałam się, że nie wytrzymam przez 2 godziny o pustym żołądku z glukozą, ale na szczęście się udało :)
Moje dziecko chodzi dzisiaj z opuchniętą wargą. Wygląda koszmarnie. Nie wiem, czy czymś to można smarować, by się szybciej zagoiło? Mieliśmy problem, żeby zęby umyć... Kurcze, a mówiłam, że będzie bolało, jak znieczulenie przestanie działać, to mały nie słuchał i gryzł.. :/
 
Zebrra
A detektora jeszcze nie mam,jakies problemy z przesyłka bede miala na poczatku grudnia.To bedzie 13 tydzien i wieksze prawdopodobienstwo ze uslysze serducho.
I tak dobrze bo pewnie te detektory nie sa taki czule jak w gabinetach i pewnie nie uslyszalabym serduszka i bardziej zestresowala bym sie.

Powiem szczerze, że po środowej wizycie w gabinecie, nie jestem przekonana do detektora. Dr próbowała znaleźć serduszko, ale jej się nie udało. Ja bym powiedziała, że słyszałam, ale dr jeżdżąc po brzuchu od razu powiedziała: "a tu jest pępowina" - właśnie wtedy, kiedy ja słyszałam coś, co uznałabym za tętno. No ale może Wy jesteście bardziej doświadczone - ja jestem w tym zielona ;)
 
Dzień Dobry

Wpadłam się przywitać i lecę z tatą do miasta i na giełdę zobaczyć co jest ciekawego!!!
Miłej niedzieli życzę!!!!
 
Witaj Fionka! :happy2: Też chciałam byc nauczycielka, a zostałam pigułą ;-)

Doris, a Ty kim jesteś z zawodu, bo nie kojarzę?

Aestima, też się zastanawiałam nad imieniem córci Dubeltówki :happy2: Uważam, że Emilka bardzo do niej pasuje :happy2: A co do uzależnienia - Tatuś Fasolka mówi mi podobnie, ale staram się przy nim jak najmniej zaglądać do komputera.
I też muszę sobie kupić czapkę na zimę. Nie cierpię czapek, w ogóle nakryć głowy nie cierpię, ale trzeba, żeby maluszka nie przeziębić...

Iza, mi kiedyś lekarz przepisał Solcoseryl
Miałam tak, że gryzłam sobie dzioba od środka, robiły się okropne ranki - przy stosowaniu tej maści [pasty] rewelacyjnie się goiły. To było ładnych parę[naście] lat temu, może już wymyślili coś lepszego, jednak to mogę polecić.
 
reklama
ja tez pedagożka :) ale nie pracuje w zawodzie jakoś tak informatyka marketing bardziej mnie zawsze pociągały :-) ale kto wie może po ciąży mi się odmieni i wrocę :)

jakieś dwa dziwne skurcze dziś miałam :/ zdarza wam się coś takiego?
 
Do góry