reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

Dzień dobry Dziewczynki :-)
Moje kochanie poszło właśnie do szkoły, wcześniej byliśmy na spacerze z psicą naszą - pobiegała sobie trochę, bo dawno z nią nie chodziliśmy na dłużej [oj, chyba ze 2 tyg.!] Tak więc siedzę w domku sama i mogę tu zajrzeć. Pod wieczór jedziemy do znajomych - też czuję się lepiej, trzeba to wykorzystać ;-)

A mój nick? Został wymyślony ponad 3 lata temu, na potrzeby bloga. Ktoś mnie nazwał jędzą i zołzą i ta zołza do mnie przylgnęła. A że sama zołza była zajęta, dodałam "ja" - i tak oto powstała ja-zolza :-) Ksywka się przyjęła nawet wśród znajomych i jestem po prostu Zołzą albo Zołzikiem ;-)
 
reklama
Cześć dziewczynki:)

Zrobiłam sobie krótką przerwę w doprowadzaniu mieszkania do ładu, bo to do czego pozwoliłam by tu doszło w przeciągu ostatnich tygodni, to raczej nie da się opisać... Wracają mi jednak siły i chęci do życia więc i z bałaganem zaczynam sobie radzić, chociąż w tygodniu jak chodzę do pracy to różnie to bywa. Moje futra wyjechały na cały weekend na trening, więc zero obowiązków - czuję się jakbym dzieci na kolonie wysłała:-D Ważne, że wrócą wybiegane i szczęśliwe, a ja złapię oddech.
Jak chodzi o dolegliwości pokarmowe to różnie to jest, choć widać zdecydowaną poprawę. Mam jednak słabsze dni i momenty
Pozdrawiam Was cieplusio i życzę udanej soboty;-)
 
Ja też używałam detektora w pierwszej ciąży, ale nie byłam specjalnie zachwycona. Niby słychać bicie serduszka, ale większą radość miałam jak słuchałam serca u lekarza. Drugi raz bym tego nie kupiła. ;-)
 
dubeltówka, patrzę na to cudne zdjęcie i cały czas się zastanawiam- jak ma na imię Twoja córeczka??
Ja lecę na zakupy -wstępnie ciuchowo- prezentowe (u nas jakaś noc wyprzedaży), ale nie wiadomo co z tego wyjdzie. Chciałabym jednak już pierwsze prezenty kupić, żeby nie stresować się przed świętami:)
 
Cześć fionka, ja wg OM mam identyczny termin:) Ale wg usg już na maj, to może uda mi się urodzić w dzień dziecka:) Albo może nawet dzień matki...
 
ja mam nadzieje, że uda mi się urodzić w naszą 2 rocznicę ślubu, czyli 30.05, jakoś mam przeczucie że to będzie jednak majówka haha wszystko jest możliwe, zobaczymy jak to się będzie dalej układać, bo terminy mogą się jeszcze zmieniać

aestima twoja dzidzia jest taka duża, że lekarz przełożył ci termin na maj?
 
Ostatnia edycja:
Mi się 1.06 mąż oświadczył, więc też by fajnie było wtedy urodzić:)) Dobra, teraz już naprawdę lecę- do wieczora lub do jutra:*
 
reklama
fajnie jakby tak się złożyło, jakby co to będzie spóźniony prezent, ewentualnie wcześniejszy papapa

ja czytam was, bo chce być na bierząco, a jestem tu nowa
 
Do góry