reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

reklama
Hej Laseczki! Byłam dzisiaj w pracy...nareszcioe dyrka przyjęła kogoś na moje miejsce na zastępstwo....w poniedziałek ide pożegnać się z moją klasą i powiedzieć im że już do nich nie wróce ( bo to 3 klasa)....kupię cukierków i się pozegnam....napewno się rozkleję ale cóż...tzreba...a ta nauczycielka taka młoda dziewczyna...ale fajnie...przynajmniej młoda i energiczna pełan zapału do pracy :)
noo, nareszcie! u mnie sytuacja taka sama - od poczatku jest za mnie młodziutka dziewczyna prosto po studiach; tyle że ja jej oddałam 2 klasę LO i rodzice nie są tym zachwyceni - słyszałam, że zrobili awanture dyrowi na wywiadówce, jak zobaczyli kto za mnie przyszedł! od początku l4 czyli od 1 pazdziernika jeszcze nie byłam w szkole; jak się wykuruje to planuje ich odwiedzic w mikołajki...mam nadzieje, ze przywykną do młodej...
 
Hej Kochane! Witam się z rana...czuję się fatalnie...jest mi starsznie niedobrze...biegunka mnie trzyma od rana...już zaś sobie wkręcam pierdoły...nie mam na nic siły...chyba spędzę dzień w ubikacji...a za sprzątanie trzeba się brać...zyczę Wam miłej soboty...u mnie chyba miła nie będzie

Dagamit....ta co jest za mnie też młodziutka...i świeżo po studiach...ciekawe co rodzice powiedzą na zebraniu?
 
Witajcie Babeczki z rana (tzn prawie południe już, ale ja nadal w piżamie ;))

Tusen, masz już detektor? Ja coraz więcej o nim myślę, takze czekam nieciepliwie na Twoją relację...

Aestima mi też bardzo podoba się Twoja fotka :)

Dziewzyny skąd się wzięły Wasze nicki? ja, Larvunia i Tusen już opowiadałyśmy, a Wy?
 
Witajcie.
Posprzatałam sobie trochę domek i odpoczywam trochę bo kondycha to już chyba nie ta. Ale normalnie mam taki zapał do życia, ze wszystko mi się chce. Też bym chetnie poszła na l4 ale dostałam tę pracę od września na rok i nie chce tak od razu ich zostawiać, szczególnie że nie nadaję się do siedzenia w domu. Ostatnie tygodnie były tragiczne ale teraz jest lepiej więc może dam rade wytrzymać jeszcze jakis czas. Chciałabym wytrzymać tak do marca ale nie rozmawiałam jeszcze z dyrektorką jak ona to widzi. Ona jeszcze nic nie wie o mojej ciąży. I nie wiem czy wolałaby żebym jak najdłuzej była czy moze wczesniej szła na l4 i znalazłaby kogoś na zastepstwo na dłuzej. Jeszcze na dodatek odchodzi na emeryturę więc nie wiem jak to będzie.
 
Ja też dziś nie najlepiej się czuję, myślałam, że mdłości mnie ominą bo w pierwszej ciąży była masakra do 3 miesiąca 4 kg na minusie. Czytałam Wasze przepisy i taka mi ochota na racuchy przyszła :szok: Mój mąż jeszcze śpi a ja nie mam siły lecieć do sklepu po jabłka:zawstydzona/y:

Skąd nick dubeltówka hmmm..:-) Planowaliśmy z mężem, że zaraz po ślubie będziemy starać się o dziecko i tak 18 września się pobraliśmy i a miesiąc później dowiedziałam się, że jestem w ciąży. Znajomi śmiali się, że mąż strzelił jak z dubeltówki:-D
 
ogitu super ten link,a najbardziej podobalo mi sie i sie rozczulilam na 11 tygodniu i 28.



Zebrra
A detektora jeszcze nie mam,jakies problemy z przesyłka bede miala na poczatku grudnia.To bedzie 13 tydzien i wieksze prawdopodobienstwo ze uslysze serducho.
I tak dobrze bo pewnie te detektory nie sa taki czule jak w gabinetach i pewnie nie uslyszalabym serduszka i bardziej zestresowala bym sie.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Jesli chodzi o mój nick Doris to tak wszyscy, łacznie z rodzicami tak do mnie mówią, bardzo rzadko ktoś uzywa imienia Dorota zwracając się do mnie.
I tak już jest bardzo długo, po prostu Doris i już
 
Do góry