reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

reklama
Ja tez witam, u nas brzydko, pada i zimno, ja też już marzę o kawie ale czekam na ciotunie moją bo z nią się kawy miałam napić, a jak jej nie było tak nie ma, mała właśnie usnęła, bo dłuższym marudzeniu (dłuższym - czytaj 10-minutowym) bo ona jak mocno zmęczona to zasnąć nie może a wtedy marudzi podwójnie
tak sobie radia słucham a tam tylko w kółko o wyborach...
 
Cześć kobitki moje:)Ale mi wstyd strasznie ,że tak zaniedbałam to forum:no:
Kurcze nadrobiłam ostatnie pięć dni bo więcej nie dałam rady(nie było mnie tu chyba z 3 tygodnie)Przede wszystkim to bardzo za Wami tęskniłam:)

Doris, Zeberka-
mojej małej też chyba powolutku jakieś ziąby idą bo strasznie mnie gryzie po policzkach z taką wśieklizną w oczach:-D, ze widać jak bardzo ją swędzą te dziąsełka. Na razie nic jej nie smaruję bo zastanawiałam się czy to możliwe żeby tak szybko ząbki szły.Mój Igor miał 8 mies jak miał dwa naraz:tak:

Mysia szok z tymi plakatami przed kościołem.Daj znać czy mężowi udało się coś z tym proboszczem ustalić.Nie dziwię się ,że Twój synek to tak przeżył w końcu to już nie małe dziecko i rozumie pewne rzeczy.

Ironia kurcze jak czytam co ten Twój Benio już zajada to sobie myślę ,że jestem daleko w tyle...Moja też na MM ale my jemy tylko mleczko:zawstydzona/y:Nawet nie próbowałam jej jeszcze zagęszczać bo wydaje mi się ,że jest jeszcze za mała.Z drugiej strony ona już waży 7,5 kg więc boję się ,że zacznie mi przybierać więcej.

Trasiu trzymam kciuki aby kryzys szybko minął i abyś w tym wytrwała jak najdłużej.Ja się poddałam i powiem ,że często żałuję:zawstydzona/y:

Anapi trzymam kciuki za wycenę

Kurcze nie pamiętam już komu co chciałam napisać.

Może teraz dwa zdania co u nas.Mała z dnia na dzień mam wrażenie ,że potrafi coraz więcej a każdy dzień to zagadka.Jednego dnia jest złota a następnego maruda straszna.Przesypia od miesiąca całe noce-20-5 i wstaje z podwójnym apetytem.Ogólnie straszny z niej śmieszek i gadulińska.Mój Igor poszedł do 1 klasy i ma już trzy 5 :)Taka jestem z niego dumna:)Nie zaglądałam do Was bo ciągle miałam coś do zrobienia i tak naprawdę wydaje mi się ,że na wszystko brakuje mi czasu.No ale ogarnęłam się i już jest dużo lepiej.Jak Igor jest w szkole mam chwilę żeby odsapnąć.

Dziewczynki ile Wasze pociechy ważą bo moja przybiera w zastraszającym tempie i nie wiem czy to przez mleko?Ważyła 1,5 tyg temu u lekarki 7560.A ciuszki nosimy już 68-74 od 6-9 mies.MASAKRA trochę bo skończyła dopiero 3 :baffled:
 
Katamisz ladnie Ci przybiera na wadze :tak:Moja wazy 5700 - 7 wrzesnia wazona. Ale Twoja duza sie urodzila, wiec wydaje mi sie ze jest ok :tak:
 
Dzień Dobry :-)

Katamisz...witaj!!!! Czemu tak rzadko zagladasz tutaj??????? My tęsknimy. Proszę się poprawić!!!!
Jeśli chodzi o wagę Julii to ona waży 5500g ale ona z takich drobniejszych dzieci razem z Marysią Traschki, Mają Izy, Krysią naszej Forever. Ale jest też sporo dzieciaczków 7kg :-)
Aneczka...a u mnie dla odmiany dziś piekna pogoda, już prawie 19 stopni jest więc jak się obrobię to idę na spacerek
Larvunia, Iza, Mamusia Cz....cześć :-)
 
katamisz - moj benio nie wiem ile wazy ale okolo 7 powinnien juz :) jak nie wiecej :-)

mlody dzis spal 12 godzin..ale sie wyspalam...chociaz w nocy prawie na zawal zeszlam bo chyba śniło mu sie cos złego i sie rozpłakał przez sen?!

u nas zapowiada sie szalony tydzien bo tyle jeszcze do zrobienia przed niedzielą a ja w lesie...sprzątanie, zakupy, kosmetyczka, fryzjer, ciuchy i kiedy ja to wszystko ogarne?
 
Dzień dobry również wszystkim mamusiom:-)
My o 9 wstałyśmy z pobudką ok 2 i 6 (marudziła ok 5 ale ją przetrzymałam i jeszczed zasnęła) więc nie jest źle. Weekend minął nam pod znakiem zapraszania gości na chrziny. W sobotę jak wyjechalismy ok 9 tak o 20 bylismy z powrotem (mała nawet dzielnie to zniosła chociaz po południu marudziła ze zmeczenia więc nam w samochodzie wieczorem usnela).

Ja też otrzymałam przesyłkę z Hipp i jestem mega zadowolona, jak poczytałam co tam pisze to się mega nakręciłam na jedzonko dla małej bo wczesniej tym sie nie interesowałam i też u mnie jest już temat krzesełkowy. Jak pomysle ze tak czas leci..... to my mamuśki sie starzejemy ;)

Trasia - nie daj się z karmieniem ja z kilka tygodni temu miałam taki sam problem i karmiłam co godzine i po kilku dniach nawet tygodniu się unormowało i mleczko leci chyba mała miała skok więc trzymam kciuki!!! Mi karmienie sprawia ogromna przyjemność:-)

Mała coś skwierczy wiec ide do niej i biore sie za nadrabianbie dwoch dni

Buziaki!

Ps u nas pochmurno i brzydko :(
 
Ja też witam się porannie z kawusią.

Katamisz, Doris moja Nela też należy do tych drobniejszych maluszków. W sobotę (3 m-ce i tydzień) ważyła 5.900. Mieści się jeszcze w niektóre ciuszki na 56, ale większość to 62.

Ironia ależ Benio potrafi zjeść. Super.

U nas noc całkiem fajna. Pobódka 1.30 i 5.30.
Mój pies też rano zwariował. Zyza latała po całym mieszkaniu i chciała koniecznie wyjść. Musiałam ubrać małą i szybko z nią wyjść. Ledwo wyrobiła. A Nela była w takim szoku, że z nią wyszłam na rączkach tylko zawiniętą w rożek. Wszystko wkoło oglądała. Niestety pogoda u nas brzydka.
 
reklama
I ja się witam :)

U nas piękne słonko, aż chyba wyjdę wcześniej na spacer, boję sie, ze od Izy chmury przyjdą..

Katamisz, miło Cię widzieć, zastanawiałam się co u Ciebie! Bartuś duży jest, nie wiem ile waży, jak się obudzi to go zważę. Pieluchy dwójki jeszcze nosimy, ale mam wrażenie, że on jest wielgachny :)
Gratulacje dla synka - dumna mamusiu :)

Czekam na zapiekanki (siedzą w piekarniku) i zmykam na spacerek, miłego dnia dziewczynki :)
 
Do góry