reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2011

Doris obiecuję poprawę:tak:A co do wagi to Waszych maluszków waga jest raczej normalna tylko moja jakaś z kosmosu.Sama lekarka się dziwi ,że mała tak szybko przybiera.A zjada zgodnie z tabelą żywieniową 120 ml co 2,5-3 h.Już sama nie wiem może faktycznie zacznę już włączać jakieś deserki chociaż to jedno karmienie odejdzie...Co do mojej nieobecności to miałam chyba też jakąś depresję przez chwilę.Byłam u fryzjera w dodatku dwukrotnie w odstępie 2 dni!!Bo ta pierwsza fryzjerka mi spartaczyła włosy i z włosów za łopatki wyszłam z włosami do ramion.No ale ,że" nie wyglądałam "poszłam do innego i jaki efekt??Niby fryzura ok ale włosy mi ściął tak krótko na "boba" ,że odsłaniały uszy!!Przeżyłam dramat:wściekła/y:Zamiast wyleczenia z depresyjnego nastroju popadłam jeszcze w nerwicę :-DTeraz już trochę włosy odrosły i jest ok:)ale co przeżyłam to moje!!Teraz znając życie fryzjera będę omijać szerokim łukiem przez najbliższe dwa lata:-D

Ironia ale jak Ty to zrobiłaś ,że on tak wszystko już je??Konsultowałaś to z lekarzem??Bo ja sama bym coś jej już włączyła i zastanawiam się czy mogę sama czy warto zapytać lekarza

larvunia no 3850 się urodziła to aż taka wielka też nie.Ale zastanawiam się czy to nie kwestia doboru mleka mm
 
reklama
zebrra moja nosi od miesiąca 3(dady) ale powoli robią się małe(spadają jej z pupci) choćbym nie wiem jak je zapięła:szok:No 4 dady są od 7 kg chyba więc wygląda na to ,że my już powinnyśmy wejść w 4
 
Katamisz moja też duża - tydzień temu 7400 a poza tym jest długa, kupuję jej ciuszki na 74, czasem nawet 80. Weronika sie duża urodziła, cały czas jest na tym samym centylu w siatce centylowej.
 
Witam mamuśki! Nie wiem jak to robią Wasze bąble że przesypiają całą noc...u nas 21,00 spanie....pobudka na cyca 1,30 i potem 5,00, 6,45 i 7,30 pobudka no i oczywiście zapomnij mamo że będę spaa w łóżeczku jak Wy macie takie fajne łóżko :)

katamisz witaj...nareszcie z nami....i częściej z nami bywaj :)

Zeberka witaj...u nas paskudna pogoda ale i tak zababulam Malwinkę i pójdę z nią na spacer bo w domu drzemka wynosi 5 min a wózku conajmniej z godzinę

Trasia kciuki za karmienie...ale jeśli będziesz musiała podać na zmianę MM to nie widze w tym tragedii...czasem tak bywa że jest coś nie tak i tyle i nie mamy na to wpływu

mam pytanko dziewczynki: Moja szwagierka ma 3 tyg córeczkę i zastanawiam się czy za mało nie przybiera...urodziła się 3700, waga przy wypisie 3550 a teraz waży 3800...nie wiem czy to nie za mało ? poradźcie proszę
 
Katamisz, my też używamy dada, ale to już ostatnie opakowanie dwójek, kolejne już na bank trójki.

Misia, wczoraj przechwaliłam Bartka i noc wyglądąła dokładnie tak jak u Ciebie: 1:30, 4:30, 6:00, 7:00. Co do córeczki Twojej szwagierki, to według mojej pediatry ok 100g na tydzień to było takie minimum, więc nie jest źle. Bartkowi też na początku przybywało po 80g na tydzień...
 
Witam wszystkie ranne ptaszki...

ja w zasadzie do 11 to rzadko kiedy mam czas na chwilkę przysiąść...a wy od rana skrobiecie!!!

u nas od rana pada, chmury naszły i klops, do tego zimno...a taki ładny wieczór wczoraj był...

Mimo podejrzeń ciężkiej nocki było ok..już więcej razy się puśka nie obudziła. Za to wstała o 6,30, ale zasnęła jeszcze na godzinkę po jedzeniu...teraz właśnie też przysnęła i pewnie mam ze 20 minut...heheh

Filip w przedszkolu, jaki spokój...rany w weekend tak szalał, ze dziś mam wrażenie ogromnej pustki i ciszy

Anapi dzięki wielkie

Katamisz kurcze ale spor laleczka z Twojej córci...moja Julia 6 września 5900 ważyła, podobnie jak u larvuni.....aczkolwiek ubranka my zakładamy 68 i niektóre rzeczy są takie na styk, a nie wyobrażam założyć ich ok 6 miesiąca, dla jakiego wieku są przewidziane...a pieluszki mamy 2 jeszcze choć na ciasnawe wyglądają, 3 jedną paczkę otworzyłm, ale jeszcze mocno musze je przyciągać i tak zjeżdzaja i w kolanach ma Julia spód pieluszki

Zeberka, Doris korzystajcie z pogody, bo zaraz znowu sie zmieni

ivona fajnie, ze mała dzielnie znosiła trudy zapraszania, u nasz tez gładko poszło..

misialina moja Julia przez pierwsze 3 tygodnie przybrała do 3780, tyle, ze urodziła się z waga 3100, a przy wypisie 3150...ale na siatcce centylowej w 3 tygodniu była na 75 centylu....a sprawdza sie to niezależnie od wagi urodzeniowej, tylko od masy i wzrostu, wiec jak na moje oko to u córci twojej szwagierki jest na poziomie

ocho, Julia zasnęła jak zaczynałam pisać posta i juz sie obudziła....całe 15 minut
biggrin.gif
laugh.gif
shocked.gif
 
Dzień dobry.
Ale pogoda do bani:-( Muszę wypić kawę i dojść do siebie. Wpadnę później jak ogarnę siebie i młodego.
Miłego dnia :-)
 
Pogoda fatalna to fakt ale uciekam na jakiś spacerek póki nie pada deszcz.Obiecuję pózniej do Was zajrzeć:)

Mysia no nasze dziewczynki z jednego dnia i faktycznie spora różnica między nimi.
 
reklama
Hej mamusie :)
U nas niestety nocka podobna do poprzedniej. Czuję się niewyspana. Z Jasiem trochę przysnęliśmy do przedszkola, ale na śniadanko zdążył :) Wstawiłam pranie, zjadałam śniadanie, kawusię wypiłam. Teraz rozłożyłam się z całą stertą prasowania, bo góra rośnie i tylko z kąta w kąt ją przekładam. Pogoda brzydka, od rana pada, więc póki co nici ze spacerku.

Wpadnę później, a tymczasem pozdrawiamy :)
 
Do góry