reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

reklama
Larvunia, Ty krechę u mnie masz! Odkąd wróciłam do domu siedzę non stop w tym sklepie, w którym pokazałaś nakładkę na kran!!! ;) Super rzeczy mają! Nie wiem, czy powstrzymam się, żeby czegoś nie kupić :)
 
hej hej :)
melduję się, ale póki co nadrabiam wątki poboczne :)

Dzisiejszą noc określę jednym słowem MASAKRA. Nie pamiętam kiedy taka była o ile w ogóle była. Ada budziła się o 1, 3, 4, 5 i 7 :/ Do tego od kilku dni znów przy każdym karmieniu dwie piersi wysysa. Mam nadzieję, że to skok i minie bo nieciekawie jest ;)

Iza, zazdroszczę tego, że Maja sama zasypia. U nas nie ma o tym mowy :( Zasypia na rękach a jak ją odłożę to zaraz się budzi. Ostatnio po karmieniu odkładam ją do łóżeczka (w pokoju ciemno, cisza, Jaś śpi) a jej się normalnie jakieś adhd włącza. Nogi jakby mogła na sufit by zadarła, skacze, macha kończynami na wszystkie strony :/ W końcu się wnerwia i płakać zaczyna :/

Madzioolka, zdrówka dla psinki.

Agatka, zdrówka dla Frania i mam nadzieję, że się jednak zaklimatyzuje w przedszkolu.
U nas też grzybów brak, a las pod nosem.

Misialina, tulaski dla synia. Oby szybko zapomniał.

Kati.j, Ada też się wkurza jak ją wkładam do fotelika i zapinam. Ale wystarczy, że D. odpali silnik i już jest cisza :) życzę żeby Nelcia polubiła jazdę autem :)

Ironia, zakupy udane? Strasznie mnie przeraża wizja spowiedzi, nie lubię po prostu ;)

Anapi, też by mi się przydał taki dzień leniuchowania :)

Trasia, jak u nas kryzysik przyszedł to częściej małą do piersi przystawiałam i dodatkowo po karmieniu i jakąś godzinę po odciągałam laktatorem. Jakoś ruszyło i jedna pierś wystarczała na karmienie. A teraz znów dwóch się domaga. Trzymam kciuki, żeby znów się u Was rozkręciło :)

No to lecę nadrabiać dalej :)
 
i jak ja mam to wszystko nadrobić, nie da rady, chociaż mała już śpi ale ja padam na cycki i zaraz do niej dołączę, rozpoczął się 4 miesiąc a ja czuję już pierwszą owulację i śluz jakiś taki płodnopobobny, czuję, że gdybym chciała to dzidziusia już byśmy mogli majstrować. dziś dość aktywny dzień, rano na małe zakupy w biedronce, potem pojechaliśmy do cerfura i kupiliśmy małej puzzle piankowe żeby mogła sobie leżeć na czymś ciepłym, bo koc jakoś nie wystarczał, a u nas podłoga zimna i teraz jest znacznie lepiej, a poza tym jak leżała na kocu to ciągle go łapała i zamiast trenować podnoszenie główki to trenowała chwytanie, a teraz też kolory na nią działają więc uważam że super zakup. teraz wypatrzyłam jeszcze coś innego okrągły KOJEC/TRAMPOLINA 137cm x 104cm z zabawkami (1804144757) - Aukcje internetowe Allegro i się zastanawiam czy małej tego nie sprawić

trasia cieszę się że chrzciny się udały i mała wszystko pięknie wytrwała, mam nadzieję, że dasz radę pokonać kryzys, tylko się nie stresuj bo z tego co mi wiadomo nasza laktacja siedzi w głowie a nie w cyckach, pij dużo i odżywiaj się dobrze, no chyba że już to robisz to nie wiem co ci tam poradzić

a tak swoją drogą czy to możliwe aby tylko w jednej piersi było mleko, tzn. w drugiej mam ale strasznie mizerne ilości, karmie dwa razy z jednej piersi, dopiero potem z tej drugiej ale mała dalej się nie najada z tej drugiej, nie wiem co na to poradzić

Anapi zazdroszczę tak leniwego dnia

Madzioolka super że Majeczka już taka rozgadana, moja też ostatnio gada i gada, dziś nas swoim gadaniem o 6 obudziła :-)

Blusia moja od ok. 3 tygodni budzi się co chwilę, tzn. co 2-3 godziny, teraz to po połowie nocy już jej nawet do łóżeczka nie odkładam bo nie mam siły, chociaż wolałabym żeby spała u siebie, plecy to już mnie tak bolą, że nie mogę sobie pozycji znaleźć, ale jak z nami śpi to miejsca nie wiele dla mnie pozostaje więc muszę się dostosowywać, nie ma mowy o wygodzie

zebrra a można wiedzieć co to za sklep??
 
Ostatnia edycja:
Blusia od kilku dni mała je co ok1,5h, po każdym karmieniu jeszcze odciągam 10 minut a w nocy kiedy mam więcej czasu bo mała śpi, odciągam z obu piersi na zmianę 10-10, 7-7, 5-5, 3-3minuty. Mleka dalej nie ma.
 
cześć :-)
Ja dziś też na chwilę...
Trasia...kryzys laktacyjny ja zazwyczaj opanowuję przez ok. 6 dni, z tym, że ja karmię wtedy z obu piersi, odciagam laktatorem i piję herbatę na laktację oraz biorę tabletki na laktację. W nocy przystawiam bardzo często ale tez często Julia chce jeść jak mam niedobory
Zebra...szkoda, że u nas nie pobijają takiego rekordu w tańcu. chętnie bym poszła :-). A odnoście chrzcin to ja też jeszcze nic nie zalatwiałam.
Larvunia...u nas też pogoda dziś kiepska i też nigdzie nie wychodziłam, a to co wstawiłaś też obejrzalam :-)
Blusia...moja Julia też budzi się często w nocy, 3-4 razy to zawsze nieraz częściej więc już przywyklam. Po prostu jak budzi się pierwszy raz to już śpi z nami, je na spiąco i ja też spię :-)
Madzioolka...to mialaś udany weekend, piękną pogodę i jeszcze grill. Zazdroszczę :-)
Kat.j...krzesełko super, ale ja mam dostać więc nie będę kupować
Kuma...ja też przejrzałam tabelę żywienia, dzięki
Mysia...liczy się, że mąż chciał dobrze, a że nie wyszlo....zdarza się :-)
Ironia...ale ten twoj Benio to smakosz :-)
Misialina...mam nadzieję, że synek niebawem zapomni o tych zdjęciach!
Justynka, Anapi,mamusia, Aneczka...cześć :-)
Przepraszam jeśli kogoś pominęłam ale nie ma m dziś siły!!!!!

U nas kolejny dzien strasznego marudzenia, Julia ma spuchniete dziąsła na dole, czy to możliwe, że to już zęby????? Ona ma dopiero 3,5 miesiąca przecież. Poza tym jakoś ostatnio nie ma humorku, malo się śmieje, złości się i wiecej płacze :-(

edit....
Aneczka...uważaj, bo będziesz miała dwójkę czerwcowych dzieciątek...a tak się często zdarza!!!!
A ten kojec fajny ale to raczej do ogródka niż do domu...

edit2 .... :-)

na tvp1 zaczyna się zaraz film "Obłęd" . taka informacja dla fanek thrillerów :-)
 
Ostatnia edycja:
Blusia, współczuję nocy, oby jak najmniej takich! A jak zwykle Ada się budzi?

Mój Bartek też nie przepadał za fotelikiem, zmienilismy na drugi i jest o niebo lepiej, ale faktycznie, jak juz odpalam auto, to jest ok, czasem coś zakwęka, ale wystarczy, ze coś do niego powiem i się uspokaja.
No i mam to szczęście, ze podobnie jak u Izy, Bartuś sam zasypia w łóżeczku. Coś tam sobie pogada, pouśmiecha się do lampy i zasypia :)

Aneczka, ten Tublu.pl - Nosidełka Bondolino, chusty Hoppediz, łóżeczka turystyczne Samsonite, najwyższej jakości artykuły dla dzieci i niemowląt

Znalazłam kolejne krzesełko, które mi się podoba... MAXX WYPAS KRZESEŁKA materiałowa tapicerka PODNÓŻE (1807493432) - Aukcje internetowe Allegro
 
reklama
Doris, u Bartka ząbek idzie jak nic... Dziąsełka rozpulchnione i czuję pod palcem twardy zębulek :) Jasio miał w wieku 4 mcy, więc jak najbardziej jest to możliwe. Chcoaż słyszałm, ze im później wychodzą tym są mocniejsze...
 
Do góry