reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

reklama
a my obydwoje po drzemce :) zaraz sie pobawimy przebierzemy po spaniu i zjemy mlecio i troszke pomlaskamy jabłko z winogronami ;)

szlag bedzie padac bo szew na dupce mnie ciągnie o_O jestem istnym dupo-patą
 
hej dziewczyny
jutro mamy wizytę u ortopedy bardzo proszę o kciuki
&&&&&&&&&&&&& powodzenia!
Ivona - Igor ma pianki z dinozaurami - pozyczyłysmy sobie je dzisiaj do ćwiczeń :)

Maja pospała, ja poprasowałam no i się zrobiła godzina. Zaraz chłopaki do domku wpadną. Ciężko Mai oddychać przez nosek :-( Teraz króliczkiem się bawi, a jak królik się zsuwa, to wkłada paluszki do buzi :) Nawet kupka była, co u nas to raz na parę dni więc jak już się pojawi, to ogromny powód do radości :-D
 
My po spacerku. Wyszliśmy o 15:30, a młody dalej kima w wózku :)
Zaliczyłam PEPCO i kupiłam sobie super sukienko-tunikę maskująca brzuszek :)) A w LIDLU wyhaczyłam stanik za 22,90, leży idealnie i wszystko jest na swoim miejscu i niczym sie nie różni się od tego co kupiłam za 100zł. Ale jestem happy:happy:
A co do gołębi to u mnie też w rodzinie się je. Wujek je hoduje i czasem nam przynosi i mama gotuje rosół ale ja tego nie tykam nie mogę się przełamać, kiedyś mama ugotowała rosół pół na pół z kurczakiem i mi nie powiedziała, dopiero jak zjadłam to się dowiedziałam ale od tamtej pory już wszyscy wiedzą żeby ze mną takich numerów nie robić.

A no i mąż dzwonił dziś z pracy, że dostaliśmy paczkę od firmy dla Matiego, pampersy, ciuszki, zabawki, ręczniczek, gryzaczek i matę edukacyjną:-) Ale dokładnie zobaczę jak mąż wróci. Fajna i miła niespodzianka :)
 
Jupii właśnie wpłynęła kasiora z ubezpieczenia za urodzenie Matiego, a dopiero we wtorek złożyłam wniosek :)) 1000zł , jestem szczęśliwa, będzie na rehabilitację i szczepionki :happy::-) Jeszcze mają mi wypłacić za pobyt w szpitalu tylko dowiozę jutro wypis ze szpitala. No i muszę jeszcze jutro podjechać do MOPS-u i złożyć wniosek o becikowe.
 
hej
Kuma...super, to jesteś ustawiona "kasowo" :-). Ja już wszystko co mogłam to odebrałam

Ironia...a Ty podajesz sloiczki Beniowi? jakie? Gerber, Bobowita, Hipp? I co potem robisz z resztą, bo o ile dobrze pamiętam na początku można podać łyczeczkę tylko...
Dubeltowka...ja może czasami tęsknię za brzuszkiem ale jak pomyślę ile mi jeszcze tłuszczyku i kg zostalo TO NIE TĘSKNIĘ!!!
Iza...napisałaś dziś o trudach ciąży... o tym jak dwa razy usłyszałaś, że nie ma tętna....bardzo Cię podziwiam, zresztą wszystkie dziewczyny, które przeszły poronienia....ja byłam 3x w ciąży i dzięki Bogu udalo mi się każdą ciążę szczęśliwie donosić. Co prawda nie obyło się bez odklejającego się łożyska w pierwszej ciąży i krwiaczka w trzeciej ale wszystko szczęśliwie się skończyło. Dlatego jak podczytuję majówki 2012 nie chcialabym być na ich miejscu!
Misialina...napisz coś o tej teorii, jestem niezmiernie ciekawa :-)
Kati...widzisz...forum dziś pięknie ruszylo i oby tak dalej!!!
Mrsmoon...u nas też bardzo wiało ale wybrałam się na spacer po godz.16 bo Mała tak już marudziła, że nie dawałam rady. Ona ostatnio prawie wcale nie śpi w dzień!!!! tak do 15 jeszcze jest w miarę spokoj ale potem jest już mega zmęczona i marudzi, marudzi, marudzi. Zasypia mi przy cycu na 5 minut i koniec spania
Traschka...jak będziesz żywiła się sucharkami znów stracisz pokarm!!! Jedz więcej i coś konkretnego!!!!
Mamusia cz...kciuki zacuiśnięte mocno!!!
Baśka1...my tu jesteśmy po to aby sobie pomagać i się wspierać!!!!
Ivona...ja podaję Małej wit D w kapsulkach, ciekawa jestem czy na to też jest zniżka jak bym miała receptę

Ja już wykapalam Julcię, zjadła, zasnęła i WŁAŚNIE SIĘ OBUDZIŁA!!! A myślałam, że juz na noc będzie spała. Idę się kąpać i zaraz Na Wspólnej bedę ogladać :-)
 
Ostatnia edycja:
Doris ja kupuję też D w kapsułkach za 12zł ale lekarka za każdym razem na wizycie pytała czy jeszcze mam witaminę D?? No i tak mnie tknęło, że z receptą będzie zniżka, nawet któraś dziołcha pisała, że z receptą to 3zł kosztuje.
 
Ja chyba spadam, młodego muszę przebudzić do kąpieli i nakarmić porządnie przed dłuuugim mam nadzieję snem:tak:
Myślałam, że doczekam rozwikłania zagadki dnia i Misialina uchyli rąbka swojej teorii;-) no chyba nie zasnę z ciekawości.
Dobranoc wszystkim i spokojnej nocy życzę.
 
Doris ja kupuję też D w kapsułkach za 12zł ale lekarka za każdym razem na wizycie pytała czy jeszcze mam witaminę D?? No i tak mnie tknęło, że z receptą będzie zniżka, nawet któraś dziołcha pisała, że z receptą to 3zł kosztuje.

ja płacę w aptece ok 19 zł, oczywiście bez recepty
 
reklama
ledwo z pracy na ostatnie karmienie zdążyłam, mała już wykąpana była. Smutno mi jak nie wiem, że ją zostawiam ale jednak ten spokój ducha, że zostaję pod świetną opieką taty jest niezrównany. Nie wyobrażam sobie szukać dla niej niani. Kiedyś nie rozumiałam co to za problem, przecież krzywda się dziecku nie stanie jak zostanie kilka godzin z kimś obcym. Jednak pewne rzeczy można zrozumieć dopiero samemu je przerabiając.

Jak miło wejść na forum i mieć co nadrabiać!:))))))

Doris ja się żywię sucharkami bo mam problem z żołądkiem, boli mnie strasznie i jak zjem coś konkretnego to od razu do toalety biegnę. Mam nadzieję, że mi przejdzie, ale normalnie dbam o siebie i jem obiadki codziennie:) Dzięki za troskę!

Ivona
ja właśnie nie wiem jak to z tą skazą jest. Może któraś się orientuje czy to musi być na buzi? Kurcze, nie mam ochoty na odtawianie nabiału, już raz to robiłam i niczego to nie zmieniło.

Kuma ja w życiu gołębia nie jadłam (poza gołąbkami z kapusty) i też nie wiedziałam, że to zjadliwe. ALe to takie małe... gdzie na tym mięso znaleźć??

Ja ciąży nienawidzę całym sercem i nie wiem jak zniosę kolejną. Nie chodzi o to, że coś mi dolegało albo że się boję czy wszystko będzie w porządku. Po prostu nie pasuje mi ten stan i koniec. Za to spokojnie mogę rodzić, to mnie nie przeraża:)
 
Do góry