reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

Lil_maja trzymam kciukasy oby wreszcie się udało. Ja od początku starań co miesiąc miałam objawy - tak mi się przynajmniej wydawało. W tym miesiącu zrobiłam tydzień temu w sobotę betę i niestety wyszła ujemna. Stwierdziłam, że trudno. A tu się okazało, że jednak fasolka się zadomowiła. Najważniejsze jest nastawienie i przestanie się nakręcać. Ja nawet nie zaglądałam od kilku tygodni na forum, żeby nie zapeszać. Opłaciło się.
Mam jeszcze jedno pytanko do was? Boli mnie brzuszek jak na @ już od poniedziałku, domyślam się, że to normalne, ale jak długo ten ból potrwa? Bo niestety no-spa wcale na mnie nie działa. Piersi są ok, nie powiększyły się i nie bolą.
 
reklama
Blondplatyna - dzięki. Chciałam zapytać o te ujemną betę mimo, że już byłaś w ciąży. Jak to możliwe? Za wcześnie robiłaś? Kiedy miałaś dostać @?

A ten ból jak na @ to chyba nie ma reguły jak długo trwa - ale na pewno nie masz się co martwić :) Taki jest objaw ciąży :) I to mnie właśnie teraz zmyliło.
 
lil_maja- ja również trzymam za ciebie mocno kciuki :)

kurczę nawet nie wiedziałam, że czasem tak długo trzeba starać się o dzidzię... ja swoją owszem planowałam ale dopiero za jaieś 1,5 roku jak studia skończę a tu proszę jest:)
ja na razie powiedziałam tylko przyjaciółce no i wam oczywiście ale w weekend zamierzam powiedzieć rodzicom i mam nadzieję że też się ucieszą :)
 
dziewczyny trzymam kciukasy!!!
Czerwcowa mama 2010., listopadowa mama 2007, pazdziernikowa mama 2006. ;-)

Zagłosujcie na mojego synka ;-) ślicznie prosze....:-****
 
Paulinka widzę że mamy ten sam dzień na suwaczku ;) Kiedy miałaś OM a kiedy owulację? Bo u mnie była opóźniona i nie do końca wiem wg czego liczyć tygodnie...
 
LuckyClover OM miałam 25.08 a co do owulacji to nie mam pojęcia ja liczyłam tygodnie wg. kalkulatora który brał pod uwagę długość cyklu no i termin OM no i moja gin też mi powiedziała ze jestem gdzieś w 6 tygodniu, ale dokładniej mi powie za dwa tygodnie.
 
reklama
Dziewczyny, prawie zapomniałam Wam powiedzieć ;) - znalazłam tanie laboratorium więc stwierdziłam "a co mi tam" i poszłam dziś rano zrobić prywatnie betę i progesteron :) Tyle że wyniki dopiero w przyszłym tygodniu... A za kilka dni idę zrobić te badania które mam na skierowaniu.
 
Do góry